Where all the magic happens ehk pilk minu töölauale

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Kuna mulle igasugused nii öelda “kulisside taga” postitused meeldivad, siis mõtlesin täna näidata töölauda, kus all the magic happens ehk näitan nurgakest, kust suhteliselt tihti end toimetamast leian.

Ma olen täpselt selline inimene, kes suudab keskenduda ja end “loomingulisele lainele” viia just siis, kui keskkond on inspireeriv. Kui ümberringi on segadus või ma lihtsalt ei kliki antud kohaga, siis minult mingeid häid tulemusi oodata ei ole. Mingi trots lihtsalt istub sees ja kriibib hinge. Või lubab ainult facebooki feedi skrollida. Ja kuna põhimõtteliselt nii erialaselt kui ka hobide tõttu veedan suurema osa enda päevast arvuti taga, siis peab töökeskkond mind motiveerima. Pikka aega toimetasin köögilaua taga ja ühel hetkel tundsin, et ma ei suuda keskenduda ja vajan seda enda kindlat kohta, kus esmapilgul sellised väiksed asjad nagu planeerija, märkmepaberid ja pastakad saaksid omal kohal olla. Et ma ei peaks neid kogu aeg ümber tõstma ja sättima.

Ja siis ühel päeval “kolisingi” ära magamistuppa ja esialgse jumestusnurga tegin ümber enda mini-office’iks. Ja põhimõtteliselt hetkega suutsin end töölainele häälestada ning asjalikuks hakata. Nii ma siis toimetangi. :)

Täitsa huviga tahaks nüüd näha, et kuidas teised töötavad/blogivad ehk tahaks näha seda “teie nurgakest”, kus all the magic happens! Nii et kallid blogijad – jagage nüüd järgmistes postitustes pilte enda töölauast või kontorinurgast (või miks mitte väljaspool kodu olevast kontorinurgast?). Või miks mitte pesast diivanil, sest tean juba vähemalt ühte blogijat (kulm-kulm, Genefic), kes ei saa mitte endapostitusi kirjutuslaua tagant valmis kirjutatud. ;)

Ok tsau, ma sushit meisterdama!

SAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURES

 

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

4 comments

  1. Avatar
    Merlin says:

    Loen seda postitust diivanil lösutades ja mõtlen, et oleks mul ka selline ilus nurk mida pildistada. Pole vist pepu ja läpaka raskusest lohku vajunud diivanipatja mõtet väga eksponeerida kõigile. :D

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.