VLOG // Laupäevane mõttevälgatus viis meid Haapsallu!

Kui me olime laupäeva õhtul oma kõhud mõnusasti täis söönud, siis hakkasime mõtlema, et mida siis põnevat veel ette võtta. Olime päeval mõlemad igasuguste tööasjadega seotud ja seetõttu ilusat ilma nautida ei õnnestunud, samas piisavalt väsinud, et kuhugi niisama jalutama mitte minna. Siis aga pakkus Tõnu välja, et äkki läheks käiks tiiru Haapsalus, vaataks Bookingust ööbimiskoha ja tsilliks seal. Ja no juba see mõte omaette raputas kõik väsimuse kaelast ära.

Bookingus oligi üks täitsa mõnus ööbimiskoht olemas ja kohapeale minnes selgus, et nad olid selle just päev varem avanud. Täiesti uus ja renoveeritud, maitsekalt sisustatud majutuskoht nimega Villa Frieda. Hõnguga, hästi romantiline maja. Täpselt vanalinnas, soodne hind ja kõik vajalik (ja enamgi veel) oli korteris kõik olemas. Sinna läheks teinekordki! Seda oli tunda, et sa oled sinna oodatud. Mõnusalt hubane. Ahhh, tahaks tagasi! Lisaks meie ööbimiskohale oli neil valikus veel mitu erinevat korterit, suuremad-väiksemad ning kunagi oleks täitsa mõnus kohe mitu päeva võtta ja suurema kambaga sinna kohale sõita.

Kuna me jõudsime laupäeva õhtul sinna suhteliselt hilja, siis midagi suur küll ette ei võtnud, aga käisime ja nautisime ööelu ja lõbutsesime. Haapsalu on täidetud nunnde valgete pinkidega ja loomulikult sai ka nendel nii palju igasugu mõtteid vahetatud, teemasid analüüsitud ja niisama jutustatud. Meie väljaskäimised on alati selles mõttes nii armsad, et meil vist omavahel jutt otsa ei lõppe ja saab palju koos unistatud ning plaane peetud.

Järgmist päeva alustasime üsnagi rahulikult ja magasime lõdvalt kella 11ni. Siis kiire pesu ja sättimine ning asusime mõnusat söögikohta otsima. Esialgu kõndisime promenaadile, aga mõtesime korraks vaadata, kus Instagrami piipol käinud on ja leidsime sellise põneva koha nagu Krahw. Selgus, et tegemist on samuti vastavatud kohaga. Haapsalus on just kohvikute ja söögikohtade poolest küll päris palju avastamist ning kõik tunduvad nii mõnusad ja hubased. Resto Krahw oli menüü poolest küll selline kallimavõitu, aga see asub nii looduskaunis kohas, et nii mõnus oli seal chillida. Mõnus oli isegi siis, kui vihma hakkas sadama!

Aga mõningaid noppeid meie spontaansest tripist saab näha ka videost, nii et mõnusat vaatamist! :)

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

6 comments

  1. Avatar
    Anonüümne says:

    Heihei, oskad veel soovitada ilusaid/huvitavaid kohti, mida võiks elukaaslasega koos külastada? :)

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.