Viskame 2020. aastaks unistuse õhku: me oleme valmis kodustuudiost välja kolima!

Alustasin selle postituse kirjutamist 30. detsembril, aga aastalõpu toimetused tulid vahele ja lõpetasin postituse alles nüüd. :)

Täna mõtlesin niisama jagada enda mõtteid seoses veel ühe südamelähedase teemaga, milleks on loomulikult mu Sandrelle Beauty – mul on pärast jõuluhooaega olnud väga mõnus ja vajalik terve-päev-hommikumantlis “kudemise” nädalake, aga ausalt öeldes on mõtted iga päev ikka ka beauty lainel ja kuigi ma olen ainult nädala eemal olnud, igatsen ma täiega köögis möllamist & pakkide saatmist. Ja ilmselt on seetõttu viimane nädal möödunud suuresti nostalgitsedes tänavuse aasta ilusamaid hetki ja mõeldes uue aasta soovidele, unistustele ning eesmärkidele.

Aitäh, mu kallid tellijad imelise 2019. aasta eest – aitäh, et meid jätkuvalt hoiate, meid restock’idelt ustavalt tagasi ootate. Meist hea sõnaga enda sõpradele räägite ja kellegi teise unistusele niivõrd palju kaasa elate. Mulle ilusaid kirju kirjutate ja messidel juba järjekorra lõppu seistes nii sooja pilguga vaatate ja siiralt naeratate. Mhmm, ma märkan ja tunnetan seda alati ning salamisi mõtlen, et ah, millega ma teid ja selle armsuse küll ära teeninud olen… gaaash, te olete võrratud inimesed. Ilusad inimesed. Nii südamlikud! Ja ma tõesti soovin, et kõik see headus jõuaks teieni ka tagasi!

Ma ei tea, kas ma olen sellest varem rääkinud, aga iga tellimuse korral tuleb mulle telefoni väike kõlin ja minu (& kui Tõnu peaks minu kõrval olema) rituaal on alati pärast selle kõlina kuulmist öelda teile kõva häälega tagasi “aitäh” ehk ma olen tõesti-tõesti iga tellimuse eest südamest tänulik, sest ainult tänu sellele, et teie tellite, on mul selline armas asi nagu Sandrelle Beauty! Ja isegi kui ma olen tellimustesse uppumas ja väsimuse murdetipus, olen ma päriselt tänulik, et mul on selline õnnelik mure nagu “liiga palju tellimusi”.

Minu Kelluuu!!! Kellu on 2019. aastal olnud aina olulisem killuke Sandrelle Beautyst! Aitäh, et oled meid niiii palju aidanud ja igal sammul meie jaoks olemas olnud, meiega kõik need öötunnid nokitsenud ja messidel lihtsalt asendamatu olnud! Sinu suur süda ja soojus on iga päev mulle nii suureks inspiratsiooniks, Sa oled asendamatu sõbranna & tiimiliige!

Ma mõnes mõttes naudin meie pikki autosõite, sest nende tundide jooksul loksutame Tõnuga nii mõnegi elumõtte paika! Ja aasta alguses viskasime õhku idee, et mõelda vaid, kui Sandrelle Beautyl oleks täitsa oma pesa, mis võiks samal ajal olla nii stuudio kui ka koht, kuhu saaksite esialgu mõned päevad nädalas mulle kohapeale külla või pakkidele järele tulla. See mõte tekitas elevust meile mõlemale, ent võin julgelt öelda, et olin ikkagi unistuste-lainel tublisti kuni selle kuu alguseni. Sest aasta alguses oligi see pigem üks mõnusat närvikõdi tekitav unistus, unistus, mis on kusagil kaugel ja kindlasti kunagi saabumas, aga ikkagi ka väga ebareaalne ilus unistus. Umbes samamoodi, nagu ma kunagi teist tööd tehes ainuüksi Sandrelle Beautyle pühendumisest unistasin – ma teadsin, et selle jaoks on kindlasti ühel päeval õige hetk tulemas, aga samas tundus see nii ebareaalne, et vahva oli korraks silmad kinni panna ja sellele mõelda.

Ja nagu ühel hetkel olin ma südames valmis vastu võtma otsuse, et nüüd on aeg astuda hirmutav samm enda unistuste suunas ja tulla töölt ära, siis täna aga olen ma valmis astuma põneva sammu uue unistuse suunas ning “kolima” välja kodustuudiost kohta, kuhu saaksite ka teie mulle aeg-ajalt külla tulla. Loomulikult oleks see hästi suur vastutus ja risk, sest uhuhuhuu, mis hinda küsitakse Viimsis ühe äripinna üürimise eest. Kuid ma tunnen, et me oleme valmis selle sammu astuma, sest see aasta näitas aina enam, et meie meie ruumid on jäänud liiga väikseks ja me jõuaksime rohkem, kui me võtame vastu veel pisut keerulisi-ehmatavaid otsused ja annaksime beautyle võimaluse õitseda.

Sandrelle Beauty pole minu jaoks äri…

… vaid minu südameasi ja soov taastada usku elu väikeste asjade võludesse.

Mhmm, ma võin olla küll hästi suur õhinapõhine unistaja ja rääkija, kuid kindla otsuse millegi kasuks teen ma tihtipeale vaid siis, kui sisetunne selleks märguande annab. Ma ei taha niisama riskida, vähemalt endale oluliste teemadega. Muidugi peab minus mõnes mõttes selles maailmas olles olema piisavalt julgust võtma ka riske, kuid Sandrelle Beauty on minu jaoks midagi palju enamat, kui lihtsalt äri ning seetõttu ei taha ma kiirustada mõne otsuse tegemisega lihtsalt õhina põhjal.

Küll oleks alles põnev oleks tänases postituses teatada, et saame uuel aastal enda ruumid avame enda butiigi veebruaris või märtsis, aga tegelikult ei tea ma isegi, millal see hetk juhtub. Kuid ma tean, et täna olen ma valmis selle sammu astuma ja ma loodan, et uuel aastal saame teid sellesse teekonda ka kaasata ja võib-olla nullist näidata, kuidas enda pesa üles ehitame. Ma lihtsalt paiskan selle unistuse hetkel kõva häälega õhku, et ta saaks täituda! :)

Sellesse aastasse jääb nii palju põnevaid ja uusi hetki Sandrelle Beauty jaoks ja ilmselt kuna paljud minu prioriteediks olnud unistused on sel aastal täitunud, olengi ma valmis astuma järgmise sammu.

2019. aastal oli minu suurimaks sooviks see, et saaksime Sandrelle Beautyle ilusa, läbimõeldud + mugava veebipoe nii tellijatele, kui ka meile igapäevaseks kasutamiseks & mis oleks justkui meie visiitkaardiks, mille üle saaksime uhkust tunda. Ja tänu enda sõprade abile Estlanders Marketingist on meil nüüd ilus & praktiline 21. sajandile vääriline veebipood, kus saab vaid mõne klikiga enda tellimuse eest tasuda, (ma loodan, et ka teie jaoks) nauditavalt tooteid uudistada ja ostude pealt ilupunkte koguda. Sellised pealtnäha lihtsad ja täiesti arusaadavad mugavused on meie jaoks tegelikult aga igakuiselt päris suureks püsikuluks ja ma olen nii õnnelik, et te endiselt beauty tooteid armastate ning seetõttu meie ka sellist mugavust pakkuda saame.

Üheks minu suureks sooviks oli sel aastal realiseerida unistus sellest, et Sandrelle Beauty tooteid kaunistaks ühe mu läbi aegade lemmikkunstniku Anneli Akinde pojengidisain ja oeh, kui oluline samm see minu jaoks jällegi oli. Ta on väga hinnatud & armastatud kunstnik ja teadsin, et selline tellimustöö temalt on igati väärt investeering, ent mitte selline otsus, mida lihtsalt päevapealt teen – kuid kui hea oli see tunne, kui sain lõpuks tema käekirja enda töödel kasutada… minu jaoks oli see jällegi ühe suure isikliku südamesoovi täitmine.

Erakordselt lahe oli ka see, et võtsime sel aastal esimest korda osa ka Tallinna ilumessidest ja huh, oli see vast eneseületus ning nii põnev uus kogemus! Me tahtsime 2019. aastal natukene rohkem “kodust välja” minna ja see õnnestus samuti 100%. Kuigi aasta alguses ei julgenud me vist eriti kõvahäälselt mõelda sellest, et Ilu sõnumile jõuame… see oli mõtetes kindlasti, aga tundus kuidagi nii suur ja hirmus ettevõtmine. Kuid võta näpust, jõudsime lisaks enda tavapärastele messidele/laatadele lausa kahele Tallinna ilumessile – täielik eneseületus! :)

Ahh, nii lahe on ikka mõelda, et 1 aasta on ikka ülipikk aeg… kui palju mahub selle aja sisse, kui vaid tahta…

Mul on nii hea meel, et jõudsin mõlemast Ilu sõnumist ka postituse kirjutada (kevadest saab lugeda siin!, sügismessi postitus leiab siit!), kui põnevad & erinevad mõlemad need kogemused olid.

See ülemine pilt Tõnuga on nii nunnu ja tähendusrikas, sest see oli hetk enne seda, kui ta pidi Tartu jõululaadalt Tallinasse tagasi põrutama… jõululaat oli sel korral igati edukas ja müüsime end läbi juba teise päeva pärastlõunaks, aga ausalt öeldes olin südames olin ikkagi terve aeg õnnetu, sest ei saanud kõiki neid teie lahedaid jõuluemotsioone koheselt temaga jagada… muidugi oli mul hea meel, et kõik tooted ära osteti, aga ma ei olnud südames õnnelik, et ei saanud seda hetke laivis jagada Tõnuga. Vot. Emotsionaalselt on mega raske toime tulla, kui ta pole kõrval, mul koheselt kaob pool enesekindlusest. Asi pole ka kuidagi vastutustundes või selles, et pean siis “suure tüdruku püksid” jalga panema ja kõige eest ise hoolitsema, vaid lihtsalt, ta on mu talisman. :)

Aitäh Mus, et oled selle kreisi aasta minuga kaasa teinud, igal sammu aidanud ja truu rüütlina Sandrelle Beauty kõrval seisnud & mind kõikidest emotsionaalsetest murdumistest üles “klopsinud”. Beauty jaoks on olnud küll imeline aasta, kuid seda kõike tänu suurele-suurele tööle ja mis seal salata, ka tänu vähestele unetundidele… seetõttu ei ole üldse harvaks juhuseks see, et ma ühe päeva jooksul mitmeid kordi nutan – kord rõõmust, küll tohutust väsimusest. Ja ma ei tea, kuidas Sa minu emotsioonidega toime tuled, ise igapäevaselt nii keeruliste töömuredega maadeldes… minu jaoks oled Sa pärast kõiki neid aastaid endiselt müstika. ❤

What a year, huh? Bring it on, 2020!
Sandrelle

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

2 comments

 1. Avatar
  Kerli says:

  Armas Sandra!

  Mina samastun Kristeliga. Tahtsin täpselt sama kirjutada, et ma kommenteerin harva, aga seekord kohe pidin kirjutama. Ma lugesin Sinu postitust ja ihukarvad tulid püsti, nagu reaalselt. Nii armas inimene oled, Sina ja Tõnu ka kidlasti, kuigi ma teda nii hästi ei tea, aga Sinu kirjatükkidest ole saanud aru, et ta on super inimene!!! Selline tugi on kindlasti äärmiselt vajalik. Olen ka ise kunagi tootnud ja laatadeks valmistunud unetundide arvelt. See pole kerge, aga kui teed midagi, mida armastad, siis on see seda väärt. Sa teed kõike niivõrd suure armastuse ja hoolega, et seda on juba kaugelt tunda. Ja kõik need imelised pisidetailid. Mul tõesti ei ole sõnu! Istun siin, laua peal põleb aroomilambis küünal, kus on Sinu mustikalõhnaline aroomivaha. Ninas on mõnus lõhn ja mõtlen siin, et peaksin isegi varsti ühe tellimuse teele panema :)

  Mina igal juhul ootan põnevusega, mis tooteid Sul veel juurde tuleb!!! :)

  Soovin et Sinu aasta 2020 tuleb veelgi imelisem! Soovin, et Sinu unistused täituvad. Soovin, et Sind saadaks õnn ja edu. Kõige selle juures aga ära unusta ennast! Ennast peab ka hoidma ja vahepeal endale puhkust lubama, et siis saaks jälle edasi tormata :)

  Armas oled!
  Ilusat uut aastat!

 2. Avatar
  Kristel says:

  Ma ei ole kunagi olnud suurem asi kommenteerija, aga sel korral ei suutnud kuidagi kirjutamata jätta. Olen algusest peale Su pisikesele unistustele kaasa elanud ja nii mõnelgi korral endale laatadelt meelepärast soetanud. E-poes olen ringi uudistanud, aga igal korral kui enda lemmikuid otsin on need otsas 😀. Küll aga ei tekita see kunagi kurba tunnet, sest IGAL korral on lives peale ostu nii soe ja rõõmus tunne endal. Ei oskagi seletada miks, aga kui teenindajaks on meeletult head-armsad inimesed, kes teevad südamega enda asja, siis peale ostu on endal ka hea olla. Seega isegi ootan põnevusega laata, kus saan ka külastajana kohal olla 😛.
  Küll aga kuhu ma jõuda tegelikult tahtsin – see postitus tõi mulle pisarad silma ja nii mõnigi langes põskedele. Olete Tõnuga super armsad tulevased abikaasad. See, kuidas sa kirjutad oma unistusest ja elukaaslasest on igal korral südant soojendav ja imeline! Aitäh, et jagad enda emotsioone ja siirust ka teiste inimestega. Lugedes tundub hetkeks, et maailm on päriselt ka ilus paik ☺️.

  Edu-edu-edu ja väikeste-suurte unistuste täitumist ka järgmistel aastatel! Nii kaua kuni ajad enda asja südame järgi, teed õiged otsused ja saad kõigega hakkama. Usun, et siin on väga palju inimesi, kes usuvad teisse veel rohkem kui te ise ☺️.

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.