VIDEOÕPETUS :: SIRGENDAJATEGA LOKID

FotorCreatedsIlusat hommikut kõigile! Kuigi mul pole just väga paksud juuksed, siis harilike tangidega tehtud lokid mul peas ei püsi – sellepärast teengi neid alati sirgendajatega. Ja kui enda vihavaenu lokitangidega ära unustan ja ikkagi kiiresti midagi ponnistada püüan (sest lokitangidega saab kiiremini), siis pärast kirun neid sirgeks vajunud juukseid! Sirgendajatega tehtud lokid püsivad mul enamasti/alati kuni järgmise päevani.

::
Добрый день! Наконец-то мне удалось снять новое видео о том, как я обычно делаю себе завивку! Подключайтесь к моему каналу на youtube и всё увидите сами.
::

Täpsemad juhised ja õpetussõnad nagu ikka videos. Selleni jõuate esimesele pildile klikates! Head vaatamist ja kodus järele katsetamist ja nagu näha videoski ütlen, siis võite tulemusest mulle pildi saata või instagramis tag’ida – lahe oleks neid vaadata ning näiteks facebookis jagada. :)

SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

9 comments

 1. Avatar
  Kati says:

  Väga ilusad lokid! Sa oled ikka eriti nutikas, et sellise süsteemi peale tulid! Peaksin need ka kindlasti järgi proovima, minul ka lokid väga hästi juustes ei püsi. Ning sirgendajaga ei oska ma seda libistamise süsteemi üldse teha :D

 2. Avatar
  Marelle says:

  Väga kenad lokid Sul sirgendajatega saadud :) Mul endal just ei tule sirgendajatega välja need lokid, kuidagi vale tehnika vist – tirin liiga palju juukseid.

   • Avatar
    Anonüümne says:

    Ну да. А кому предназначаются короткие заметки на русском языке? :) или ты так просто практикуешься?

     • Avatar
      Anonüümne says:

      Молодец, что не забываешь про корни) а с практикой все придет :)

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.