VALIO UUDISTOOTED :: TESTIME SÕPRADEGA & RETSEPTID

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Eelmisel nädalal üllatas Valio tiim mind kotitäie maitsvate ja tervislike piimatoodetega ning tänaseks on kõik asjad testitud-maitstud ning lemmikud välja valitud. Mõtlesin sel korral ka natukene loovamalt läheneda ja võtsin ühel grilliõhtul sõbrad appi ning maitsesime neid tooteid kõik koos.

Kuna minult on täpsustus päris palju uuritud, siis kõrvalpõikena tahaksin korraks peatuda teemal blogireklaam. Kirjutasin mõni aeg tagasi postituse sel teemal ja ma ei söö täna enda sõnu – ma endiselt ei kajasta siin blogis tooteid ja arvamusi, mida mõni bränd PDFina manusesse kaasa paneb ning kindlasti mainida nõuab. Seega – kõik koostööpakkumised, kus antakse mulle vabad käed kirjutada täpselt seda, mida mina tahan, on siin blogis teretulnud. Kuna ka Valio inimesed saatsid mulle tooted lihtsalt testimiseks ilma ühegi tingimuseta, siis muidugi, olin kahe käega nõus koostööks. Ja olen nõus tegema lisaponnistusi nende toodete kajastamiseks. Ent loomulikult on minu tagasiside toodetele vahetu ja siiras.

Aga tagasi uudistoodete juurde! Ma olen ise suur kodujuustu fänn, aga ma ei ole selle söömisel loovalt lähenenud ning pole tavaliselt sinna sisse omaltpoolt midagi lisanud. Nägin aga Tervis Pluss tegevtoimetaja Instagrami pilti ja ta oli kodujuustule lisanud tomateid, kurki, tilli ja oliiviõli ning selle leivaga serveerinud. Super mõte ju! Ammutasin temalt inspiratsiooni ja segasin kokku oma versiooni sellest – retsept allpool! Ka koorejogurtile andsin natukene teise kasutuse. ;)

Meie väljavalitud lemmiktoodetest aga allpool!

SAMSUNG CAMERA PICTURES muffinidSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURES

Grill söödud ja saatsime kõik tooted ringile ning proovisime enda lemmikud välja valida. Tundub, et poistel oli väga ühine maitse ning smuutidest valisid nad mõlemad välja mango-passioonvilja maitselise smuuti. Neile meeldis selle maitse just kerge hapukuse tõttu (et ei olnud nii magus) ja sellel tootel oli kõige vähem puuviljatükikesi sees.

Anni valis aga enda lemmikuks banaani-maasika-kiivi & mina pirni-õuna-banaani. Ehk smuutidega juhtus nii, et igale maitsele oli midagi…

FotorCreated2SAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURES

Ja appi – need on nüüd küll need tooted, mida te lihtsalt peate katsetama. Ma ei ole väga selle pohlakoogimaitselise jogurti fänn, aga see Stracciatella koorejogurt on küll jumalik ja kindlasti viskan järgmine kord poodi minnes ühe ka meie toidukorvi. Kuna mu emale meeldivad igasugused jogurtid ja kodujuustud, siis soovitasin juba talle ka neid.

Stracciatella ei ole üldse rammus, aga õrnad shokolaaditükikesed meenutavad maitselt justkui mingit shokolaadi-vanilje jäätist. Ei ole läila ega liiga magus, pigem vastupidi – mõnus hõrgutis. Ja muffinid tulid sellega ülimaitsvad.

Kui ma seda murakamoosiga kodujuustu esimese ampsuna proovisin, siis ma ei saanud aru kas see maitseb mulle või mitte. Aga teine amps oli küll selline, et pistaks või ühe korraga kogu karbi nahka. Ja sõna “murakamoos” on lihtsalt nii armas!

Need on kaks toodet, mida kõik me neli hullult fännasime. Ülejäänud kodujuustud olid sellised klassikalised ja igapäevatoidu kõrvale, aga nende kahe kohta võib tõesti uudistoode öelda!

SAMSUNG CAMERA PICTURESFotorCreatedSAMSUNG CAMERA PICTURESkodujuustuamps2

Ja loomulikult loosin ühe sellise ahvatleva kotikese ka teie vahel välja – siis saate “omal nahal” neid mõnusaid tooteid katsetada ja minuga nõustuda. :D Loosimise teen sel korral aga Facebookis ja sellest täpsemalt SIIN!

auhinnaks

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

2 comments

  1. Avatar
    Liina says:

    Kusjuures mul oli selle murakamoosi kodujuustuga samamoodi. Aga mina söön seda marjakisselliga, mmmm kui hea! :)

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.