Väike tervitus & kolmapäevane chill

FotorCreated1

Meil oli täna Tõnuga plaan üks jalutuskäik koos pildistamisega ette võtta, aga talle tehti veits mõnusam plaan välja grillimaminekuks… Kuigi olin juba väljaminekuks häälestatud, siis saatsin ta ikkagi poistega grillima (sest no pildistama saab iga hetk minna ja me nagunii kogu aeg koos) ja kukkusin selfitama, sest ega ilusat meiki ei saa siis raisku lasta.

Ja kui “ilusas-viisakas” riietuses pildid ära tegin ja mõnusa suure pusa selga viskasin, siis avastasin, et mulle meeldivad need pusapildid millegipärast rohkem. Üleüldse kannan ma Tõnu väikseks jäänud pusasid viimasel ajal kuidagi liiga palju. Te ei kujuta ette ka kui õnnelik ma maal olles seda hea mitu aastat vana pusa nähes olin – yee, Tõnule väike, aga mina saan ju kanda.

Eks see minu stiil kõigub ka seinast-seina, ühel päeval võin kontsad jalga panna ja ülinaiselik välja näha, järgmisel päeval eelistan sellist sossut pusa ning kolmandal päeval käin üldse haaremitega ringi. Kõige šefimalt tunnengi end sellistes mõnusates vaba-aja riietes, aga vahepeal tuleb ju ennast normaalseks ka teha. :) Aga eks selline marakratt ma olen.

Ega muud juttu täna ei olegi, tahtsin niisama tervitama ja pilte jagama tulla. Hoidke kokku ja sõbralikku meelt kõigile. What goes around comes around. Peace!

FotorCreated2SAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURES

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

2 comments

  1. Avatar
    Sandra says:

    Kui stiilist rääkida, siis minu puhul on üldiselt nii, et ma olen kas üleslöödud ja naiselik või siis pigem kaltsakas, kes pole isegi juukseid viitsinud kammida :D Vahepealset varianti minu puhul pole.

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.