V SPA JA TARTU RESTODE SOOVITUSI? ♡

Meil on viimastel aastatel kuidagi traditsiooniks saanud, et aasta alguses läheme alati kuhugile spaasse mõnnama, sest tavaliselt on detsembrikuu pööraselt kiire ja siis on hea uue aasta alguses end turgutada! Ja juba homme sõidame Tõnuga Tartusse, sest Krissu tegi eelmisel aastal nii helde ja armsa üllatuse V Spa kinkekaartidega. ♡ Oleme juba niiii kaua tahtnud sinna minna ja nii hea meel, et jaanuaris ka mõni vaba nädalavahetus broneerimata oli. Muidu on neil alati kui vaadanud oleme täismaja.

Seoses homse spaasseminekuga avastasin, et mul on üks aastatagune vlog jagamata… käisime jälle Grand Rose Spas ning mõtlesin, et kuna see youtube’s salajasena juba üleval oli, et teen siis avalikuks. Vahepeal oli nagu natuke liiga hilja seda jagada, aga nüüd läheks nagu veits teemasse ka. :)

Seoses V Spaga tahtsin aga küsida seda, et kas teil on häid soovitusi, missuguseid hoolduseid näiteks homme veel võtta? Tahaks mingit mõnnat massaaži või näohooldust, aga ei suuda otsustada.

Ja kuigi me Lõuna-Eestikad, siis ma ei mäleta, millal viimati Tartus kusagil restos käisime… Ainuke peatus on alati olnud Fasters ja kanawrap! :D Aga sel korral tahaks mingit mõnusat restoranielamust. Soovitage paluuuuun enda lemmikuid! Aitäh! ♡

… ja siin siis vlog sellest, kuidas Tõnu restoranist kooki “varastas”. :D

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

10 comments

 1. Avatar
  Kadi says:

  Kõige parem (ja hilisem) resto kogemus oli FIIs. Midagi argisemat ja mugavamat, siis mulle isiklikult väga sümpatiseerib Apraaditehases olev Aparaat ja Trikster Tihane :)

 2. Avatar
  K says:

  Joyce resto, mis ongi seal samas kus VSpa.
  Ja ka hotell Lydia restoran on väga hea.
  Eelnevalt soovitatud Kolm tilli pole pigem restoran, vaid selline monus koht, kuhu lõunale või brunchile minna. Tšeki menüüd, siis saad aimu.
  Head mõnulemist Tartus! 😍

 3. Avatar
  Merit says:

  Vspa šokolaadimassaaž!! Me oleme mõlemad seal kaks korda käinud, niiiiii mõnuuus!!! Oeh, tahaks isegi veel ja veel minna :D

  Ja sööma: Fii ja Polpo need restod on imelised! Sama peakokk, vb sellepärast mulle meeldib. Kui peaks valima käiks Fii’s iga päev. Kolm tilli meeldib meile ka väga ja Umbroht. Vspa restoran Joyce on olnud toitude osas täitsa okei, aga teenindus kuidagi nõrk. Nautige!! :)

 4. Avatar
  Ira says:

  RP9s on hea kitsejuustu salat ja erinevad grillis tehtud lihad. Aga see rohkem pubilaadne koht, pole romantiline :)
  Aparaat on hea, aga võiks laua broneerida.
  Kolmes tillis bounty magustoit superhea.

 5. Avatar
  Getu says:

  Tartu vaieldamatult parim restoran ongi Vspa oma restoran – Joyce. Usu mind, te ei kahetse!! :)

 6. Avatar
  Tuuli says:

  Kvartali keskuse all on Joyce, mis on väga meeldiv. Lõunakeskuses asuv Fii restoran samuti hubane.

 7. Avatar
  A says:

  Kahjuks nii ei oskagi soovitada, kui beebiga käime, siis oleme lihtsad ja võtame Vapianost midagi 😀 Kuid aparaaditehases tõesti huvitavaid ja häid toidukohti. Sushi meeldib mulle Tokyo Sushis kõige rohkem, aga see pole resto.

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.