UUDISTOODE :: JAAPANI NÄOMASK

SAMSUNG CAMERA PICTURES
Leidsin mõni aeg tagasi Kaubamajas ringi jalutades selle Jaapani näomaski ja olgem ausad – selle pakend nägi nii atraktiivne välja, et tekkis kohe huvi proovida. Selliseid näomaske oli seal palju, aga võtsin esialgu proovimiseks ainult selle kollageeni oma. Olin tootest huvitatud veel seetõttu, et tegemist ongi konkreetselt maski, mitte kreemiga.

Hind on ka sümpaatne, 2.90€ pakk. Katsetasin just seda ja võin öelda, et olen täitsa rahul. Pakendil on kirjas, et tänu kollageenile toimub naharakkude uuenemine ja seetõttu muutub nahk siledaks ning elastseks. Maski tuleb näol hoida 20-30minutit ja esmamulje põhjal võib öelda, et tõesti muudab naha pehmeks & siledaks. Siia lõpetuseks ka üks võib-olla veidi kriipi pilt, aga no ma tahaks näha kes näeb sellise maskiga lahe välja, haha!

Tasub kindlasti proovida & lubage endale koos sellega üks lõõgastav õhtu! ♥

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

2 comments

  1. Avatar
    Liina says:

    Poolas tegime Annaga Sephora sama tüüpi maske ja ausalt, ma naersin mingi 5 minutit jutti :D Maskid istusid meil erinevalt näos ja nalja oli kohe topelt rohkem. Nägin neid maske ka ükspäev Kaubamajas, aga esimese hooga kohe ei ostnudki. Nüüd ilmselt mõnikord ikka proovin (:

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.