UUDISED-UUDISED :: MEID ON VARSTI KOLM!

11749441_972293692804337_385032113_n (1)

Mõtlesin täna siia niisama jutustama tulla ja jagada üht meie jaoks erilist uudist – juuli lõpus saab meid ühe kiisuka näol olema kolm. :)

Ma olen täiesti sellist tüüpi inimene, kes ei saa ilma seltsiliseta elada ja olen seetõttu terve Tallinnas elatud aja endale lemmiklooma ihkand ning kodustele kutsadele alati pisarsilmi lehvitanud. Ütlen ausalt, et me ei olnud kassi osas päris kindlad, sest me mõlemad oleme rohkem harjunud koertega. Aga kuna ma hetkel päris täpselt ei tea mis tulevik toob ja kas ma oleksin koera jaoks olemas, et teda piisavalt palju väljas jalutada, siis otsustasime hetkel kassi kasuks ja pärast tööpäeva oleme kindlasti olemas. Ma plaanin hetkel augustisse ainult ühe küüntekoolituse, aga muidu suuri tööplaane enne augustit ette ei võta, seega saangi temaga päris palju tegeleda. :)

Otsisin kuude kaupa salamisi sobivat kassipoega, aga küll ei sobinud tõug, siis hind, siis jällegi kahtlustäratav omanik – lõpuks sai peamiseks kriteerumiks see, et ma ei taha kassipoega perenaiselt, kes ei suuda isegi korrektselt kirja panna lisainfot tema kohta (ma tean, et paljud kasside-koerte müügiga tegelevad inimesed on vene rahvusest, aga ka venekeelne tekst jäi mitmes kohas vajaka).

Ja siis täiesti juhuslikult märkasin, et üks mu tuttav nimekaim (Sandrad ruulivad!) otsib kahele kassipojale perekonda ning mu süda hakkas nii kiiresti põksuma, sest see oli ju täpselt meile loodud võimalus! Mulle meeldib briti lühikarvaliste välimus, tugev ja terve tõug ning muidugi see, et me saame enda esimese lemmiklooma inimeselt, keda tunneme.

Ma ise veel mõtlesin, et kuidas me täpselt selle “meie oma” kahe kassipoja seast välja valime, aga noh, nad otsustasid juba omavahel ise! Alguses nägin Sandra õe pilti kuidas üks kiisukates eriti maialt keel väljas ümber sushide noolis ja juba siis lõin käsi kokku ning mõtlesin, et hahaa, otsus tehtud! Hiljem saatis Sandra pildi kuidas ta eriti suure isuga ühte sushitükki limpsis ja siis oli kindel, see sushikiisu on meie! Kuna me kogu aeg kutsume teda nüüd sushikiisuks, siis äkki peaks selle nime talle jätma? Samas mitu korda järjest “sushi” või “sushikiisu” öeldes läheb keel päris ruttu sõlme ja väsib ära. :D

Aga jah, ma olen nii elevil ja õnnelik, eriti just seetõttu, et saan igat murekohta Sandraga arutada ja ta jagab minuga nii palju pilte-videosid, et olen kogu aeg kõigega kursis. Pluss muidugi annab asjade ostmise osas hästi palju nõu ja räägib kõrvale kogemusi enda kiisupreiliga. Ma olen nii tänulik!

Sellised uudised siis täna! Nende jaoks kes mind Instagramis jälgivad on see juba vana uudis, sest postitasin väikse eelteate juba paar päeva tagasi (http://instagram.com/sandrellle). Ma arvan, et ka edaspidi jagan meie muljeid esimestest päevadest kassikesega ja tahaksin kindlasti ka filmida talle järeleminekut ja transporti ning koduga tutvumist, nii et ma loodan, et te ei pahanda, kui satun piltide/lugude jagamisega hoogu. Ta saab lihtsalt olema nii oluline osa meie elust, et ma tahan teda maailmaga jagada. :)

Ja kui teilgi on kodus üks briti-kiisu või tahaksite lihtsalt oma kogemust selliste vahvate seltsilistega jagada, siis oleksin väga rõõmus ja sellest oleks meile palju abi! :)

FotorCreated11749551_971705272863179_1284639839_n 11753864_971704176196622_26109578_n

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

28 comments

 1. Avatar
  Kairit says:

  Aa ja norskab ta mul ka maru kõvasti aga see võib minu kiisu eripära olla,mitte tõust olenev :D

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Aw! :) Perenaine saatis mulle muide video kus mõlemad kassipojad päris kõvasti norskasid… :D Nii et täitsa võimalik, et tõu eripära. :D Aga eks me varsti näe!

 2. Avatar
  Kairit says:

  Hei, minul samuti üks britlane kodus. Minul pole ühtegi halba sõna selle tõu kohta öelda. Jah neil on oma iseloom, nad valivad endale ühe inimese perest keda nad hoiavad ja armastavad, nad otsivad lähedust aga ei kannata igal ajal näppimist, tulebad ise sinu juurde kui tahavad. Minu Sisell on emane kiisu. Ei ole ta teinud kunagi ühtegi pahandust, pissib sinna kuhu peab, ei kräunu niisama, ainult siis kui mingi mure hingel või kui niisama jutustada tahab. Ainus ma ei teagi kas sefa just miinusrks lugefa on see et ta ei kannata võõraid inimesi, läheb peitu ja no kolimist ei kannata ka, siis on nädalaid kiisu stressis.

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Heips, Kairit! Jaa, lugesin selle kohta kusjuures ja mõtlesin, et kas tõesti on nii. Ma veel naersin Tõnule, et mina nii väga tahtsin kassipoega ja raudselt on nüüd nii, et temast saab Tõnu kõige suurem sõber. :D

   Mulle britlased meeldivad samuti sellepärast, et nad valdavalt ei tee pahandust ja ei keera käkki. :) Ma muretsen hetkel peamiselt selle pärast, et temast saaks ikka mõnus sülekiisu ja et ta ei kardaks võõraid. Sest see on nii ebamugav, kui külla minnes koduloom on kartlik või agressiivne… Ütlesingi nüüd enda sõbrannadele, et käige kohe alguses hästi palju mul külas, et ta harjuks võõraste seltskonnaga. :D Ei tea, kas see aitaks? :)

   • Avatar
    Kairit says:

    Jaa olen kuulnud, et on täitsa olemas ka selliseid britlaseid kes on sõbralikud ja lasevad paitada igalühel :) eks sa harjuta jaa inimestega, siis äkki ei ole selline stressipall nagu minu oma on :D Üks miinus on neil veel, ajavad koledasti karva, meil on kammimine suht igapäevane rutiin, muidu oleks kõik ilm karvu täis aga no minu meelest ajab iga kiisu karvu lihtsalt mulle tundub et minu Sisell ajab eriti palju ja koguaeg.
    Igaljuhul soovin ma teile uue pereliikmega palju edu ja ma olen kindel, et rõõmu toob see väike karvapall teie koju palju, palju :D

 3. Avatar
  H says:

  Hei! Mina olen ka kiisu otsingutel, kuid kahjuks ei leia sobivat :( Äkki sina tead, kes müüb pärsia kassipoegi? Soovin isegi alles augustis kiisu kätte saada, nii et isegi kui kassipoeg oleks alles sündinud siis sobiks ka see variant. Kuna oodata jõuan :)

 4. Avatar
  E says:

  Mu vanematel on see kiisu.. Issand kui lahe tõug see on.. Isepäised, aga sama tahavad alati olla sinu lähedal, mitte otseselt su süles, aga sinu lähedal :D Ja mulle meeldib see tõug täiskasvanuna veel enam!!! Valisite kindlasti väga hea kiisu :)

 5. Avatar
  Piia says:

  Oikuinummi! See sushi värk on lahe, nii sinu kass. Ja selle võib vabalt Suusiks mugandada lõpuks, sushi-juttu saate ikka kõigile rääkida.

 6. Avatar
  123 says:

  meie isane british blue hakkas hoolega majas näitama, kes on peremees, ehk pissis kõik nurgad ja vaibad täis. tõukassid vahel solvuvad kohutavalt ja see on nende viis oma solvumist välja näidata. alles hiljuti jäi kassike kogemeta tunniks ajaks ühte tuppa kinni ja nii kui sealt välja sai, jooksis nurka pissima. kastreerimine ei aidanud ka kahjuks, nii isane on :D

 7. Avatar
  Pisike Pätu says:

  OMG, kui armas kiisuke.
  Alguses pealkirja lugedes ja fbs oli veel süda arvasin, et beebi. Ongi KIISUbeebi.
  Ma ihkasin 5 aastat jutti soomes enda kodulooma. Vahepeal oli rott, aga kahjuks nende eluiga on pisikene. Kaks aastat kiisupoiss olnud kodus ja no pole paremat äratust, kui kaissu pugev kassike.

 8. Avatar
  Eneli says:

  Oiiii! Nägin postitust fb´s ning lugesin vaid pealkirja ja tõttasin kohe siia, juba mõtlesin, et oled ehk pesamuna ootel :D
  Kuigi eks kiisuke ole ka kindlasti ju omamoodi pesamunake, paid minu poolt! :)

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.