Uskumatu! Pulmadeni on jäänud umbes 6 kuud!

Uhh, mu kõhutunne ütleb, 2020 saab olema nii mitmete ilusate uute alguste aeg! Ma pole ammu ühtegi aastat nii suure elevusega oodanud ja loomulikult on kõige suurem põhjus selleks meie puuuuuulmakesed!

Mul tuli täna üle pika aja selline mõnus kirjutamistuhin peale, sest avastasin, et ma pole mitte midagi meie pulmade planeerimisest veel kirjutanud! Pärast beauty jõuluhooaega on mul olnud rohkem aega jälle ka pulmadele mõelda, mitmed pisemad ja suuremad detailid on paika loksumas ja ikka mega suur naeratus tuleb näole mõeldes, et põhimõtteliselt pool aastat on veel pulmadeni jäänud!

Ma olen tegelikult Tõnuga palju arutanud ka selle üle, et kuidas ja mida me üldse pulmadest jagame & kirjutame, sest mina olen juba loomu poolest selline inimene, kes vabalt jagaks kõiki mõtteid ja detaile, sest ma lihtsalt olen selline kiire vaimustuja ja rahutu hing… et isegi kui kõik ei õnnestu meil plaanipäraselt, siis tahaks juba elevuse mõttes neid esialgseid plaane ja rõõmsaid emotsioone ka teistega jagada. Kuid eks täiesti loomulik on see, et mõned asjad peavadki pisut salapäraseks jääma, et ka külalistel oleks pidupäeval pisut avastamis- ja üllatusrõõmu. Kuid väikseid salapäraseid ja mitte nii salapäraseid vihjeid võime natukene juba jagada küll.

Üldiselt püüame me kogu planeerimist meile loomuomaselt spontaanselt võtta ning mina olen püüdnud südant mitte valutada meile seatud ootustega ehk kui mõni tegija ütlebki, et on meie pulmapäeval juba kinni, siis ma ei hakka meid süüdistama klassikalises “oleks-poleks” võtmes ja küll kõik loksub paika nii, nagu loksuma peab!

Näiteks soovime me paljuski küll suuremas osas ise organiseerida, aga mul on alati olnud selline salajane südamesoov ja unistus, et meid aitaks pulmadega pisut ka pulmakorraldaja – isegi mitte seetõttu, et meil tuleksid nüüd suursugused ja ma ei tea kui uhked pulmad, kuid kuidagi südantrahustav on teada, et saan küsida nõu inimeselt, kes on läbi & lõhki selles maailmas sees ja mis kõige tähtsam – saaksin pulmapäeva südamerahus nautida. See on minu jaoks kõige-kõige tähtsam, et (ma endale loomuomaselt) pulmas pisiasjade pärast toimetama ja stressama ei peaks. Üks mu armas sõbranna Sandra, kellel on erinevate üritustega palju kogemusi pakkus end küll korraldamisel igatepidi abiks, aga ma ei tahtnud, et ta peaks beebsu ootuse ajal veel lisaks meie pulmi korraldama.

Ja seetõttu tiksus mul kogu aeg peas väike mõte, et nii lahe oleks, kui meid aitaks pulmakorraldaja Kadi, Kaunis Events’ist (tema tegemisi saab piiluda siit!), sest olen tema tegemisi pikka aega jälginud ja imetlenud ning Tõnu oskas tutvuste kaudu temast samuti hea sõnaga rääkida. Lisaks on Kadi meie tegemistel silma peal hoidnud ja kuidagi oli selline tunne, et tahaks nii väga pulmapäeva kordineerimise anda nö tuttavatesse kätesse, inimesele, kes meid natukene rohkem tunneb ja kellega ka meil kuidagi kontakt on. Ent kuna me alguses üldse ei teadnud, mis meie pulmaeelarve olla võiks, siis ei julgenud me kohe rutakaid otsuseid teha ja talle kirjutada.

Ja kui me lõpuks enda plaanides selgusele jõudsime, oli Kadil kuupäev juba hõivatud. Ma olin mega pettunud & kurb ja juba hakkasin peas keerutama seda “oleks-poleks” teemat, aga kuna me leppisime Tõnuga kokku, et usaldame elu ja laseme asjadel minna ja küll kõik loksub meie jaoks paika, siis proovisin sellest pettumustundest kaua mitte kinni hoida ja uskuda, et küll kõik lähebki nii, nagu minema peab… ja paar nädalat tagasi juhtuski nii, kahjuks küll teise paari õnnetus on meie õnn, ent meiega samal päeval abielluma pidanud paar pidi terviseprobleemi tõttu pulmad aastakese võrra edasi lükkama ja seega vabanes Kadi meie jaoks. Me loodame südamest, et teine paarike ületab enda mured, soovime neile jaksu & tervist ning hoiame neile mõtetes pöialt! Kuigi meil oli tohutult kahju teisest paarikesest, olin ma Kadi kirja üle nii õnnelik ja hakkasin lihtsalt keset teed ülesalla hüppama – Tõnu oli loomulikult jälle segaduses, et mis mul nüüd juhtus… :D Nüüd saamegi Kadiga jaanuaris esimest korda kohvitassi taga kokku ja räägime kõigest täpsemalt, juba niiiiiiii oootan!

Kadist rääkides, siis minu elus on (laulule vihjates) veel üks tore Kadi! Minu parim sõbranna ülikooli ajast ehk minu ajakirjandusõpingute A & O, Kadi, kes on hoolimata pikast vahemaast siiski minu ellu jäänud ja pingutanud vastastikuselt selle nimel, et ka Austraalias elades meievaheline kontakt ei kaoks. Kadist olen ma varemgi palju rääkinud, näiteks lõi ta koos enda kallimaga Sandrelle Beautyle üliarmsa veebipesa ja sel aastal alustasid nad ka täiesti uue brändiga Digipulm (tulevased abiellujad, uudistage kindlasti siit!), mille eesmärk on pulmakorralduses astuda veel üks ekstra miil ehk luua enda pulmalehekülg. Kadi saatis täna mulle kirja nii hea ajastusega, täpselt siis, kui hakkasin enda mõtteid pulmadest siia kirja panema ja see esimene lehekülg digipulma käsiraamatust tekitas sellist elevuse-kõdi, et oi-oi-oi, asjad hakkavad nii reaalseks saama! Palusin tal kohe ka pildiversiooni pdf’ist saata, et saaksin selle siia lisada. :)

Kuid kuna idee paberkutsetest meile samuti nii väga meeldib, siis lisaks Digipulma leheküljele (mis tegelikult asendaks kenasti paberkandjal kutset), saadame me külalistele meie armastusekuul, veebruaris välja ka päris kutsed, kus on ka viide meie pulmaleheküljele ja kuhu lisame igasugust põnevat & täpsemat infot pulmade kohta – näiteks saavad külalised teatada enda tulekust-mittetulekust ja broneerida endale meie peokohas majutuse.

Kus meie pulmad toimuvad?

Meil on tegelikult hästi vahva lugu seoses meie pulmakohaga. Me käisime vaatamas täpselt ühte pulmakohta ja tegime otsuse tegelikult hetkel, kui sinna majja sisse astusime… see tunne lihtsalt oli õige ja kuigi oleme kuulnud ning meile on räägitud, et käige ikka erinevaid kohti vaatamas, siis otsustasime südamehääle kasuks ja ei hakanud otsima midagi “veel erilisemat”, kui see meie jaoks eriline oli juba meie ees! ❤

Ka peokoha perenaine soovitas nii siiralt lausa nimeliselt erinevaid peokohti, mida enda eelistuste kohaselt võiksime veel külastada ja meie jaoks andis see sellele kohale juurde VEEL ühe plusspunkti ehk meid ei püütud iga hinna eest meelitada nende peokohta valima, vaid tõesti, südamest tahtsid aidata meil otsustada meile parima koha kasuks. Nii armas neist lihtsalt. Pulmakoha osas tahame praegu aga natukene veel salapäraseks jääda, soovime, et see info jääks hetkel pere ja sõprade ringi, ma loodan, et mõistate! :) Kuid kes on selle kohaga tuttavad või tunnevad Lõuna-Eesti kanti, siis järgmistest lõikudest leiab kindlasti mitu vihjet.

Meie, Troonide mängu :P pulmakohta soovitas tegelikult mu armas sõbranna Krissu ja tegelikult uskumatu, et me ise sellele kohale ei mõelnud. Pärast kihlumist me vaatasime küll mitmeid-mitmeid erinevaid pulmakohti, ent mitte ühegi kohaga ei tekkinud sellist tunnetki, et tahaksime neid vaatama minna… kuidagi nagu üldse ei leidnud kohta, mis sobiks peokoha, majutuse ja asukoha poolest. Siis Krissu saatiski mulle lingi ja mul tekkis ühtäkki selline mõnus õhin sisse ning ka Tõnu (kelle jaoks ka paljud kohad vaimustust ei tekitanud) oli selle koha mõttest väga elevil.

Kuna suur osa meie perekonnast elab Lõuna-Eestis ja oleme väikestest Valgamaa külades üles kasvanud, siis meie jaoks oli hästi tähtis, et pulmakoht jääks nende kohtade lähedale. Ent samas oleks peopaik helge, valge, avar, looduskaunis kohas ja ümbritsetud veega… ja et suur osa külalistest saaks mugavates tingimistes samasse kohta ööbima jääda. Ja me leidsimegi TÄPSELT sellise koha! Ja kuna lisaks kõikidele nendele salasoovidele oli maja personal äärmiselt soe & südamlik, siis me lihtsalt ei hakanud käima teisi kohti näiteks Tallinna lähedal vaatamas lihtsalt selle jaoks, et leida midagi veel paremat… Milleks otsida, kui see parim oli juba meie ees!


Lisaks oli nii hea see, et käisime enda pulmakohta vaatamas päeval, kui väljas vihma sadas, oli pime, tuuline ja udune & still olime sellest kohast nii vaimustuses… nii et ka sellise ilmaga (mis pulmpäeval on ju täiesti loterii) tundus see koht meie jaoks see õige! Uue aasta alguses sõidame sinna jälle tagasi, sest maja poolt korraldatakse võimalus degusteerida peokoha poolt pakutavaid toite. Minu meelest nii lahe võimalus! Nii-nii ootan juba sinna tagasiminemist. ❤

Väike põnev fakt meie pulmakoha kohta on see, et oleme aastaid Harjumaa-Valgamaa vahet perele külla sõitnud ja selle peokoha silt on aastaid meile teepeal silma jäänud ning oleme rääkinud, et ühel päeval lähme sinna! Nuvot, milline armas juhus. :) Nüüd lähemegi, lausa nii tähtsa päeva puhul!

Kuigi ma mõtlesin, et räägin täna veel pikemalt kõigest, siis mulle tundub, et peaksin põnevat kirjutamist jätma ka järgmiste postituste jaoks… muidu panen kõik korraga kirja ja kaon sellest pesast jälle pooleks aastaks, khihii!

Kuid oeh, nii mõnus oli üle pika aja kirjutada ja aitäh, et jõudsite pika postituse lõpuni lugeda!

Kirjutamiseni,
Sandrelle

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.