URBAN KIRBUTURG LÄBI TELEFONISILMA

12084005_967536773310024_606124638_n

Mul ei olnud Urban Kirbuturul küll kaamerat kaasas, aga telefoniga sain mõned pildid tehtud. Ja mõtlesin neid ka siin jagada, mis siis, et need on pisut halvema kvaliteediga pildid kui muidu. :) Aga kõik ei peagi alati vinks-vonks korralik olema. Nagu kokk ja restoranide pidaja Anni Arro ühes enda kokaraamatus ütles – ärge olge liiga korralikud, eri suurusega lõigatud kurk/tomat annab alati salatile iseloomu. Või midagi sellist…

Terve selle nädala vältel oli/on JJ-Streedi tiimil seoses Baltic Sessioniga kavas mitmeid erinevaid üritusi ja üheks selliseks oli kolmapäeval toimunud Urban Kirbuturg. Võtsin juba eelmisel aastal tavamüüjana osa ja kuna müük läks megahästi, siis olin kahe käega nõus ka sel aastal osalema. Suured tänud kaunile Kätriinile (http://katriinkubar.com/) sel aastal kutsumast!

Kusjuures millegipärast sel korral minul riietemüük hästi ei sujunud, tavaliselt on ikka nii, et lähen põhimõtteliselt tühja stangega koju, aga sel korral sain ainult mõned asjad müüdud. Aga kuna võtsin kaasa ka enda tehtud kehakoorijad, siis võin üldkokkuvõttes ikkagi rahule jääda. Nende müük läks super hästi, aitäh kõigile toetamast ja purgikese soetamise eest. Hetkel genereerin uusi ideid-tooteid ja loodetavasti juba varsti saan enda väiksele ettevõtmisele hoogu juurde. :)

Muide, lõpuks leidsin aega, et kõik hetkel niisama kapis seisvad & uut omanikku ootavad riided üles pildistada. Vaadake, äkki mõni riideese pakub teile huvi – https://sandrelle.net/shop/. :)

FotorCreated23DSC_0901

Proovisin ja keerutasin, eputasin ja pildistasin, aga ikkagi jäi see numps jakk mulle väikseks. Loobusin hoolimata sellest, et Merrific (merrific.net) oli nõus mulle selle täiesti tasuta loovutama. Ei tahtnud ju tema headust ära kasutada ja jaki tasuta saamise eesmärgil lihtsalt kappi seisma jätta. Miu. Aga ilus oli ta küll!

FotorCreated2

Aga Mellu tahtis ikkagi nii väga mulle midagi kinkida ja andis mulle selle sõrmuste raami! No igati vinge kingitus, aitähaitäh, sain kõik enda rõngakesed ilusti ritta sättida. Sipsikul ka hea mängida. :)

DSC_1051

Ja kingitusi sain ka “teiselt poolt” (ühel pool oli Mellu, teisel pool Genefic). Pille-Riin oli nõnda armas ja nüüd meenub ta mulle igal hommikul ja õhtul, kui rulood üles-alla liigutan. Need roosidega tulukesed sobivad sinna ju valatult. :)

DSC_0975

… ja ka see pole veel kõik, sest ma sain KAKS uut põlle (mops, Pille!)! Üks makroonidega ja teine muffudega. No mu sõbrannad on ikka kullatükid küll. Sipsik ka tänab, oli vahva pildistamise ajal nöörikestest tõmmata ja neid närida.

FotorCreated1

Muidu on hästi nunnud, ilusad ja toredad sõbrannad, aga vahel kiusavad väikest Sannut ka. :P Aga tõsine pilt muutus kohe palju lõbusamaks ju!

FotorCreated5

Õhtu lõpuks premeerisin ikka ennast ka natukene ja seda hea söögiga. Pille tutvustas mulle mõnda aega Chi restorani toite ja ausalt öeldes pole ma sinna varem enda “jalga tõstnud”, sest öeldakse, et Chi on kallim versioon Mandarinist. Vaaaaaaidlen vastu! Söök parem, teenindus (vähemalt Viimsis) parem, kokteilid paremad! Ja nende krõbekana mee & chilliga on lausa parim. Ahh, tahaks veel!

12081504_967536589976709_1378426134_n

… ja õhtu lõpuks avastasin, et see ülespandud soeng näeb nii ka mega lahe välja. Ja siis haarasin telefoni järele ja kukkusin pildistama (loe – peegli ees eputama).

Igastahes ma loodan, et teile selline teistsugune reportaaž läbi minu telefonisilma meeldis ja mis siis muud, kui soovin kõigile mõnusat reedet! Mina hakkan kohe kööki kraamima, sest õhtul tulevad külalised (loe – Sipsiku “ristivanemad” Tommy-Anny) ja Tõnu lubas meile ühe mõõõõnusa õhtusöögi valmistada. Aga selleks on tal vaja puhtaid nõusid. :) Bybebye!

FotorCreated

 

 

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

5 comments

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.