Üks mõnus SPA-DATE Saaremaal!

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Saime mu armsatelt vanematelt jõuludeks toreda kinkekaardi ja käisime seda nädalavahetusel Grand Rose Spas realiseerimas. Kuna meil on aastatetagusest ajast sellest kohast soe mälestus, siis oli igati hea meel selle taaskohtumise üle. Ehk siis jaa, viimati käisime seal 2013. aasta veebruaris meie viiendat aastapäeva tähistamas. Huh. Uskumatu mõelda, et juba järgmisel kuul tähistame üheksat koosoldud aastat. See aeg ei tundu üldse nii pikk. Ja kui kusagil võõras seltskonnas käime, siis on alati nii tore tasakesi naerda nende üle, kes meid vastarmunuteks peavad või lauseid stiilis “no eks meil oli ka suhte alguses nii” lauseid loobivad. Siis on ikka nii, et emm… Me 9 aastat juba koos olnud. :D Vastarmunutest asi kaugel.

Ja kui ma endiselt ja iga päev ning igal sammul tunnen, et mul on temaga nii hea, siis ma ei näe põhjust miks seda teiste ees tagasi hoida. Ma tõesti vaatan teda ikka veel nende vastarmunu vasikasilmadega. Sest ta on endiselt minu jaoks täielik müstika. Heas mõttes loomulikult. :)

Hehe, leidsin üles enda kunagise postituse Grand Rose kohta (siin). Nii tore on seda tagantjärele vaadata. Emotsioonid on ikka sama ehedad. :) Ja muide, sattsin ükspäev enda vana blogi lugema, niiii naljakas ikka. Osades postitustes on ikka hästi näha, et ma täitsa laps veel. Samas nii lahe mõelda, et nii aktiivselt kunagi blogisin ja möllasin ja vaeva nägin. Mis siis, et näiteks vahepeal mingi maailma kõige koledamad küünekaunistused endale tegin ja ise neist nii sillas olin ning tuhat pilti tegin… Haha! Nii nunnu samas. :) Ja no südames olen ma siiani laps veel, sünnipäevadel on ikka kõige ägedam laud see, kus friikaid ketšupiga saab. :D

Aga jah! Ka aastapäeva plaanime vastu võtta mingis mõnusas spaas, nagu traditsiooniks juba saanud on. Nii et kui teil on mõningaid häid soovitusi, kuhu võiks üheks nädalavahetuseks ära põgeneda või mis on teie lemmik spaad/mõisad/kohad Eestis, siis andke aga märku. Eelmine aasta käisime Padise mõisas (vlog sellest siin) ja see on kindlasti üks erilisemaid kohti kus käinud olen. Nii et igasugused sellised kohad on ka teretulnud!

Ülejärgmine aasta tähistame aga ilusat-suurt-ümmargust numbrit 10 ja seda kindlasti mõne meie pikaaegse unistuse reisiga. :) Plaanid on igastahes suured, aga mida täpsemalt teeme, selle nuputame juba peaegi välja!

Ja muide, me vlogisime ka. Nii et ärge unustage videot vaadata ja kui meeldib, siis ikka seda pöidlad püsti nupukest vajutada. :)

SAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAM_2828blogSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURES

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

15 comments

 1. Avatar
  K says:

  See sama realiseerimis keskus asub Tallinnas samuti Kadaka Selveri taga. Täpselt samuti igast odavaid toiduained jms. Soovitan minna avastama :)

 2. Avatar
  Silvia says:

  Meie oleme kaaslasega mitu korda käinud Vihula SPA-s ja see on kindlasti üks meie lemmikumaid kohti. Mõnus eraldi kohake-linnakärast eemal, saab jalutada,eraldi on ait kus lambakesed ,kuked ja kassid ringi jooksevad..Kui ei taha lõunat sööma minna fancysse restorani on seal samas kõrval kõrts kus saab mõnusaid pannkooke jne. Kuidagi hästi mõnus on seal,eriti ilus kui veel paks lumi maas. Musitorn oli ka isegi olemas :D Basseini ala on ka eraldi hoones,et kõik hea lõõgastumiseks on olemas ja mulle just meeldis see,et asjad on erinevates hoonetes,et kui tahad ujuma minna siis teed veel väikse jalutuskäigu teise hoonesse jne. Vb segane jutt,aga soovitan väga seda kohta!!!

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Vihula SPA on meil juba aastaid mõtteis, nii hea, et ka soovitate!! :) Me olemegi alati mõelnud, et just paksu lumega oleks eriti hea minna, aga viimased aastad alati vihma sadanud. :D

 3. Avatar
  Liska says:

  Kubija hotell koos spaaga Võru metsade vahel – super, kui otsite mõnusat ja veidi privaatsemat paika, kus kahekesi olla. Toad tavalised, aga spa uus ja väga mõnna. Plussiks on ka kaunis loodus ümberringi ja terviserajad :)

 4. Avatar
  Eleri says:

  Meie käisime ka just Grand Roses, ootused ja lootused olid suuremad. Spa osa oli täiesti täis nö õhtuseid ujujaid-saunatajaid ja toas oli temperatuur niiiii soe, et oleks nagu saunas olnud. Konditsioneeri ka polnud, jube valju häälega ventilatsioon oli ainult. Samuti olid hommikune ja õhtune teenindaja nagu öö ja päev. Seega jah, teenindajaid annals koolitada. Kuigi jaa, spa osa oli väga ilus ja meile kui saunatajatele oli mitumitu erinevat sauna. Samuti olid toidud maitsvad ja hommikusöök rikkalik.

  Meie parim kogemus on olnud Resort Hotel & Spa Estonias Pärnus. Kindlasti läheme tagasi sinna, sest kohe selline tunne tekitati seal, et oodatakse tagasi. Hoolitsused, toit ja teenindus-kõik olid tasemel! Lisaks oli meil ka teatripakett, niiet 2in1 puhkus ja kultuur! :) Soovitan!

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Me mõtlesime ka, et oh uue aasta algus, et kindlasti rahvast pole, aga oli suht täis. :D Aga õnneks harjus ruttu. :) Seda Estoniat nüüd kunagi renoveeriti jah?

   • Avatar
    Eleri says:

    Jaa, kui ma ei eksi, siis ehk mingi aastake tagasi. Kõik oli seal väga kaunis, puhas ja korrektne. Ainult kiidusõnad! Olen oma tuttavatelt ka Estonia kohta vaid head kuulnud!

 5. Avatar
  Liina says:

  Tartus on see uus V-spaa ka, aga väidavad, et praegu on palju vigu, mida saab ajada alles avanud spaa kaela. Lydia kohta olen vaid head kuulnud :)

 6. Avatar
  Neiu says:

  Meie käime ka tavaliselt aastapäeval SPA-s. Oma 10 aastapäeval (mis oli eelmisel aastal) käisime nn. õigel päeval avastamas Tartu Lydia hotelli. See oli täielik üllatus. Nii puhas, nii uus, nii hea teenindus, isegi väike õdus SPA-nurk oli :). Jäime väga rahule. Ning järgisel päeval käisime mõneks päevaks minu lemmik SPA-s, milleks on Georg Ots Spa Saaremaal. Sealne teenindus, kehahoolitsused, hommikusöök, voodi jne on lihtsalt niii-niii omaette klass. SPA-osa seal ei ole väga nii erilist. Aga no kui sai siin kaks aastat tagasi käidud GrandRose-s, siis meil olid ka avamisaastatest väga head mälestused. Aga seekordne külastus oli suur pettumus. Ebaviisakas klienditeenidus ning voodil olid vedrud nii läbi, et pm magasime ühel voodipoolel ainult. SPA-osa on muidugi GrandRosel nii mõnus :)

 7. Avatar
  Kadri says:

  Mina kiidaks Saka mõisa ja muidugi Vihula mõisa. Ilusad ja rahulikud kohad, kus tähtpäeva pidada :)

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.