ÜKS ERITI MOEKAS PÄRASTLÕUNA :: NÓLÓ

VcWrNndzrR5M_qVoYGJjvmGWvhgfX1bFiBQMa_dUKQo

Ilmselt on terasemad pilgud juba mitmes blogis-instagramis neid tantsivaid mannekeene märganud. No, ma näitan neid üks kord veel, see stiilipuhtus võtab lausa ahhetama. Juba poodi sisse astudes vaatasin, et vau, kui lahe – ei tea kas kohale tulnud disainer pani oma käed külge? Aga ürituse lõpus selgus, et töö autoriks on hoopiski Polhemi naiska Aljona ise. Bravo! Ja kui enamasti võrdub uus hooaeg moesõuga, siis sel korral “toimus” moesõu terve ürituse vältel mannekeenide peal.

NóLó kauplus asub Ülemiste teisel korrusel ja soovitan sinna kas või niisama piiluma minna. Hea tuju tekitamise mõttes. Pood on väga maitsekalt sisustatud ja pusadel tantsivad puudlid ning kukeseene mustriga mantlid ei jäta küll kedagi tõsiseks. :D

“Naabrinaine” ehk lätlane Viktoria Joniene on selle brändi disainer ja temagi oli Tallinnasse kohale tulnud. Kuigi ma otseselt temaga ei rääkinud, siis kuidagi elevusttekitav on kohtuda disaineriga isiklikult. Ja tundub, et Joniene on täiesti enda brändi ehk NóLó nägu. Stiililt, olekult jne. Tänavune kollektsioon on muide pühendatud iseloomuga naisele.

Joniene tutvustas meile kõigile veidi iseennast ja antud brändini jõudmist ning selgus, et NóLó eestvedamisel aitab kaasa ka tema abikaasa ehk tegemist on perefirmaga. Ja tegelikult ei ole NóLó ainuke bränd mille kallal nad töötavad, sest näiteks Ülemistes asuvad Napapijri ja Camel Active kuuluvad samuti nende töövaldkonda. Aga NóLó on siis see bränd, mille nad kahekesi lõid ja mis kuulub täiesti neile.

Idee sellisest brändist nagu NóLó tekkis tal aastaid tagasi mingit Ameerika runway showd vaadates ja kuigi ta on õppinud moedisaineriks, siis ta polnud sellel alal kunagi töötanud. Ja see telesaade andis talle justkui märku, et nüüd oleks aeg midagi enda oma luua.

NóLó väikse tehase avasid nad umbes viis aastat tagasi ja üsna ruttu jõudsid nad poe avamise ja esimese kollektsioonini. Ehk siis areng on lühikese aja jooksul olnud väga muljetavaldav ning ta poleks seda kunagi oodatagi osanud. Sest enne enda brändiga alustamist oli kõhklusi palju, ent ta innustas kõiki enda ideid vähemalt proovida ellu viia, sest iial ei tea kui edukaks need osutuda võivad.

Ja mul on üks videoklipp ka sellest päevast! Tšekkige postituse lõppu! ;) Seetõttu ma väga palju pilte ei lisa. Kui tahate mõnusat pildireportaaži näha, siis SIIN! Geneficu blogis on üks selline.

SAMSUNG CAMERA PICTURESfDjawjC0nEIjCcG9G4ptNjiFnloobBYD1cyQ5gttfr4SAMSUNG CAMERA PICTURES

× esimese ja kolmanda foto autor on Meisi Volt ×

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.