ÜHEST ÄÄRMUSEST TEISE EHK JUUKSED LÄBI AEGADE

juuksed 1

Kuna mul on nimepäev täna (jee, tervitan kõiki nimekaimpse), siis otsisin kõvakettalt mingit ilusat pilti, mida tänase päeva puhul koos sõbranna Sandraga Instagrami lisada. Ja sattusin juhuslikult nende piltide peale, kus mul olid punased juuksed. Oi, tsiisus! Te ei kujuta ette ka kui ägedad need ajad olid. Ma poleks elus arvanud, et saan tänu juustele nii palju tähelepanu… See oli nii spontaanne mõte ja tegin selle põhiõtteliselt üle öö teoks. Mitte keegi ei teadnud, ma ei rääkinud isegi Tõnule. Ja no Tõnu saab alati kõigest esimesena teada… Ja siis selline tähelepanu, ulmeh!

Aga mäletan, et see esmapilgul pöörane teostus andis mulle juurde mingi huvitava hingamise ja vabaduse ja enesekindluse. Inimesed hakkasid üle öö minust huvi tundma ja tähele panema ning mõnes mõttes on isegi naljakas, kuidas ma osade inimeste jaoks “lahedaks” muutusin. Et nüüd ma ei teagi, kas inimestele meeldis mu badass kärtsroosa/punane look või hoopis julgus midagi sellist teha? Ma arvan, et ega sel erilist tähtust olegi, õiged inimesed hindavad mind mistahes “värvis”.

Tõsi küll, sentimeetrid siia-sinna, juuste pikkus on läbi aegade jäänud ikkagi samaks. Ja ilmselt jääb nii veel pikaks ajaks, sest mis ma neist ikka ära lõikan, kui nad loomulikult nii ilusad ja pikad on. Selles osas ma ei tunne, et tahaksin vaheldust. Aga mingil päeval kindlasti jälle tunnen, et oleks aeg värvi vahetada…

Mulle endale meeldib kõige rohkem minu hetke triibutatud juus ja selline tumeda-lilla vahepealne. See lilla läigib päikese käes nii mõnusasti ja on üldse kuidagi selline… eriline. Aga ma tahaks hoopis teada, et mis nendest valikutest teie meelest mulle kõige rohkem sobib? Oleks lahe teada! :) Vastanute vahel loosin välja ühe iluteemalise-üllatuse ja võitja hüüan välja järgmises postituses. ;)

FotorCreated2

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

87 comments

 1. Avatar
  Mia says:

  Mulle meeldib esimeste piltide seast see tukaga variant ja alumiste piltide seast esimene ehk erksam roosa pilt:)

 2. Avatar
  Egle says:

  Minuarust sobivad Sulle kõige paremini tumedad/lillaka varjundiga juuksed. Kuidagi säravaks muudab :)
  Samas Sa oled küll selline inimene, kellele sobivad vist kõik juuksevärvid :)

 3. Avatar
  Maarja K. says:

  Kõige kiftimad juuksed olid punased, kuna sa ise oled hästi särtsakas inimene, siis oli selline muutus täiesti täppi. Šeff!
  Samuti blondid juuksed sobivad ka nagu valatud.

  Nii raske otsus, kuid ma usun, et ükskõik mis muutuse sa läbi teeksid, kannaksid sa selle välja.

 4. Avatar
  eliise says:

  Huvitav on vaadata kuidas juuksevärv suudab inimese välimust niivõrd palju muuta. Uskumatu! Minu arvates sobib sulle tumelilla, kuid ka praegune triibutatud varjund on väga kaunis.

 5. Avatar
  K says:

  Minu arvates sobib sulle kõige paremini see toon, mis on teise kollaazi esimesel pildil. Parajalt silmapaistev ja sobib ülihästi su nahatooniga ja üldse olemusega, minu arust.
  Lisaks veel kadestan su imeilusaid pikki juukseid, sest enda omad ei kasva kahjuks nii pikaks.

 6. Avatar
  Ragne says:

  Mulle jäid samuti tumedamad juuksed lilla tooniga silma, tuli endalgi tahtmine proovida. Imeilus!

 7. Avatar
  Piia says:

  Alguse mõtlesin, et see punakasroosa on kõige ägedam, aga siis nägin seda tumelillat pilti ja mõtlesin, et see oli ka ikka cool. Siis lugesin, et su lemmik on triibutatud loomulik-blond ja avastasin, et jaa, see on ikka kena.
  Ehk siis põhimõtteliselt võid oma juustega ükskõik mida teha ja mulle ikka meeldiks :) :)

  BOWTIE DIARY

 8. Avatar
  Neiu says:

  Kõige ilusam on see tumelilla :) …Samas see tume (must?) värv on ka väga ilus.. Tavaline hele blond on vast see, mis kõige vähem meeldib.. Aga usun, et sinu hetke triibutatud juus on vast kõige parem :) Nii ei lange põhiline tähelepanu sinu juustele, vaid ikka sinule endale ja on selline kindla peale minek :)

 9. Avatar
  Madli says:

  See praegune hele-triibuline on kõige ilusam, endale olen alati sellist värvi tahtnud, aga pole siiani veel saanud :)

 10. Avatar
  JV says:

  Sulle tõesti sobivad kõik need värvid imeliselt. Aga mulle meeldivad kõige rohkem see lillakas toon, mis on alumisel pildil esimene ning samuti meeldib ka antud pildil viimane toon, mis on ka vist natuke lillakas. :)

 11. Avatar
  Anette says:

  Minu arust on see tumelilla väga viis ? Endal on suur soov pea selliseks õrn helelillaks\roosaks värvida… Usun et sulle selline toon ka sobiks väga hästi :)

 12. Avatar
  Hanna-Kaisa says:

  Wau supper head tugevad juuksed.. Mina siin ise imestan, et kuidas Sul küll juuksed nii ilusti vastu on pidanud ? Aga toonidest on see tumedam lillakas selline väga lux. Vähemalt pildil tundub,samas nagu näha siis ükskõik mis värv pole,särav inimene kannab alati kõik toonid välja!! ?? Nii, et edu uue valikul..

 13. Avatar
  Marsella Tammes says:

  Praegune on nii ilus ja toob su kauni jume välja :), kuid see kärtsroosa/punane on ka ülikaunis, mina soovitan proovida midagi hoopis uut, kuna nagu náha on siiskannad sa kõik toonid vãlja ;)

 14. Avatar
  Kaisa says:

  Kõige enam sobib minumeelest tumedad juuksed :) Teeb väga armsaks, v no veel armsamaks :) Ja mis minuarust ei sobi peaaegu üldse, on täitsa hele. Kuidagi ei istu…ülejäänud toonid meeldivad muidugi ka, kuid tume kõige enam (viimased pildid mõlemas reas)

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Tsau, Kaisa! Tead, nõustun Sinuga, niiiii hele blond oli vist ainuke aeg, kui mulle enda juuksevärv üldse ei meeldinud. Aga oligi hea sellest kohe punaseks minna, all nii öelda puhas leht. :D

 15. Avatar
  Sandra R. says:

  Minu arvates kannad sa need kõik värvid välja, kuid punakas-lillakas toon teeb sind kohe eriliselt säravaks ja tekitab wow efekti! ?

 16. Avatar
  Sandra says:

  Sa oled nii ilus, uskumatu! On vähe inimesi, kellele sobivad nii hele, tume ja isegi punene(lillakas) toon, aga sina oled üks neist, mis on meega äge. Minu arvates sobib sulle kõige enam praegune toon ja siis see eriti äge kärts punakas-lillakas.:))

 17. Avatar
  Kadi says:

  Kannad kõik värvid väga kenasti välja, kuid minu lemmikuks on lillakas punane!

  Head nimepäeva! :)

 18. Avatar
  Tiina says:

  Punane ja praegune toon ka väga hästi jäävad silma :) Sest sul on Niiiiiiii pikad ja sirged juuksed :)

 19. Avatar
  Kadi says:

  Mulle meeldivad kõige rohkem punased toonid. Kuidagi nooremaks ja veelgi särtsakamaks muudavad sind.Ka praegune toon on ilus, aga punane on kuidagi rohkem mokka mööda läbi minu pilgu. :)
  Väga ilusad pikad juuksed. Ainult kadestada, sest minu ludud ei taha teps mitte kasvada. :)

 20. Avatar
  Merily says:

  Punane kindlasti!
  Ma ise igatsen väga oma punaseid juukseid, aga hetkel ei raatsi/taha värvida, sest umbes pool tutvusringkonda on äkki punaseks läinud :D

 21. Avatar
  Svea says:

  Sa kannad kõik värvid välja aga mu lemmik ilmselt see punakas/lillakas :)

  Apppppi, milline väike neeger Sa kunagi olid :D

 22. Avatar
  Kertu says:

  Nii meeldivad sellised vanade piltide postitused alati (mul oma juuste kohta ka mitu sellist :D). Lemmikud on Su punased juuksed ja praegune värv.

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Jaa, seda postitust jään ma siis ootama! :D Ja aitäh kulleri mängimise ja Tõnu haneks tõmbamise eest! Nii head küpsised on. :) Parima naabritüdruku tiitel läheb küll Sulle!

 23. Avatar
  Mai-Liis says:

  Punane on täiega lahe! Mulle meeldibki punane kõige rohkem! Samas hele on väga armas ka :)

  Head nimepäeva! :)

 24. Avatar
  Elise says:

  Minu meelest on kõige-kõige sinulikum ikka see triibutatud look. Alati tuled sellisena mul silme ette, kuid ka vahepealsed värvisärad on vahelduse mõttes lõbusad, eriti sinu rapuntslijuustes ;)

 25. Avatar
  Carolin says:

  See punane on tõesti äge! :)
  Aga praegune värvitoon on super kena! Mõtlen isegi, et kui värvima hakkan, siis just selliseks.
  Aga põhimõtteliselt kannad Sa kõik ilusti välja ;) Ilusale inimesele sobib ikka kõik :)

 26. Avatar
  Reilika says:

  Lillakas punane on ülivinge tõesti :) .. aga triibutatud on kuidagi niiii Sinu ja minu arvates on see kõige parem :) Tõeliselt ilusad juuksed ikka! :))

 27. Avatar
  Sirle says:

  kuna sulle vist sobivad kõik värvid, siis poleks kahtluski kui sa järgmisena midagi hullupööra teeksid, kiidaks kõik selle heaks , aga lemmik on see punakas lillakas , :) sa näed selles toonis imeline välja, mitte,et teistest mitte , selle pildiga sain ka mina enale insiratsiooni ,et pea lillaks värvida , :)

  Ilusat Nimepäeva!

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.