TOODE, MILLEGA KOHE ÜLDSE RAHULE EI JÄÄNUD

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Pärast üht jõuluõhtut otsustasime sõbrannadega maskipeole minna ja keset meikimist tuli mul meelde, et olin päeval ostnud selle Artdeco huulepulga fiksaatori ning nüüd oleks ju hea kõik koos katsetada. No tõingi selle kekutades välja, sõbrannad samal ajal seletasid, et jaa-jaa, on sellest nii palju kuulnud ja youtubes videosid näinud.

Elevus tõusis veelgi, sest mulle küll meeldib huulepulka kanda, aga alati on sama jama – kulub liiga kiiresti ära, hambad kogu aeg huulepulga koos. See geeljas lakk aga oleks ülimugav, võõpad huuled üle ja nagu pakendil kirjas, peaks huulepulk tunde fikseerituna ja ilusana püsima.

Sõbranna siis oli esimene katsejänes ja kohe kurtis, et huuled hakkasid nagu kipitama. Aga kuna tal olid huuled katki, siis ajasime probleemi selle kaela ja teistege mõtlesime, et mis see väike kipitus siis ära ei ole. :D Aga pärast hakkas huulepulk kuidagi tükki minema… Ta elas küll selle “faasi” üle, aga no minul hakkasid esiteks kannatamatult (ja ma kannatan igast valu-kipitust väga hästi) huuled kipitama ja huulepulk läks nii tükki, et võtsin selle kohe maha.

Selle huulepulgafiksaatori alghind on üle 8€, aga mina sain soodukada 4.50ga. Nii et pole otseselt hullu midagi, et see mulle ei sobinud. Kuna selle odavama fiksaatori pakend nägi suhteliselt kulunud välja, siis tahtsin selle uuema vastu välja vahetada, aga müüja ütles, et uuel pakendil on uus hind. Ehk siis hinda ongi maha võetud sellepärast, et pakend on niivõrd kulunud. Ma loodan, et asi polnud selles, et see fiksaator on seal riiulitel juba ajast ja arust olnud ning halvaks läinud. Võib-olla on tehtud uus, parandatud versioon? Igastahes kui on, siis heameelega loeks teie arvamusi. Aga seniks, ärge raha raisake. :)

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

9 comments

 1. Avatar
  Getri Mitt says:

  Kindel, et toode pole vanaks läinud? Ehk sellepärast ka allahinnatud?

  Ise veel pole jõudnud ühtegi huukepulga fixi katsetada, aga sõbranna väga kiidab seda Artdeco oma ning tema sõnul midagi negatiivset pole kaasnenud.

 2. Avatar
  Liina says:

  Mul küll selle konkreetsega kogemust pole, aga kasutan klientide peal Lipcote huulepulga kinnitajat. Senimaani on tagasiside, et püsib hästi peal huulepulk. Kipitab ta jah, sest on alkoholi baasil ja muudab huulepulga nõks kuivemaks, et see püsiks peal. Katse-eksitus tean ka, et üle ühe kihi ei tasu seda panna ja selle peale huulepulka pole ka enam hea panna. Siis tuleb huultelt see Lipcote maha nagu PVA liim :D Aga nii nagu klientidele ma seda peale kannan, pole kordagi endal proovinud.. ikka pean endal katsetama ja uusi variante mõtlema ja tõdema, et üks kiht töötab ja edasi mitte :D

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.