TIP TUESDAY NO’2

FotorCreatedkookos3

Ma ei väsi kordamast, et kookosõli lihtsalt teeb minu juustega imet ja sellepärast peab alati minu majapidamisest vähemalt ühe totsiku kookosõli leidma. Aga! Kookosõli teeb ka naha pehmeks ja säravaks ning seetõttu armastan pärast pesuskäiku end kookosõliga sisse määrida ja alles siis käterätikuga kuivatada. Teen niimodi juba ammu, ainult et varem kasutasin selleks Johnson’s beebiõli – kahjuks aga on nende õlid koostiselt lausa õõvastavalt mürgised, seega nende tooteid ma enam ei kasuta (võib-olla on nad nüüd aastatega enda koostist muutnud, ei tea?).

Sama “protseduuri” võib teha ka oliiviõliga, aga mina isiklikult ei fänna oliiviõli lõhna. Muna-oliiviõli maski teen ka tavaliselt nii, et hoian nina kinni. :D Samuti ei meeldi kui söögitegemisel on oliiviõliga üle pingutatud.

Ja kui tavaliselt pole õli käepärast võtta, siis teen sama ka lihtsalt kehakreemiga. Head katsetamist! :)

FotorCreated

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

4 comments

 1. Avatar
  M says:

  Kust Sa endale kookosõli ostad? On sellel ka mingid kindlad kriteeriumid, missugune on hea või parem, kui mõned teised? :) Sinu juukseid vaadates, tekkis ka uudishimu, kas minu juustel ka toimib ja hea on :)

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Tead Merit, mulle meeldib see, mis pildil ehk siis Royal Greeni kookosõli, see on orgaaniline ja põhimõtteliselt lõhnatu. Aga see kallimas hinnaklassis (enamasti olen seda ainult kingituseks saanud, ise ostnud ei ole). Kasutan ka Baraka neitsioliiviõli, selle lõhn mind ei häiri ja hind üks odavamatest. Aga Biona kookosõli (purgis) on liiiiiga magusa lõhnaga ja ma ei suuda sellest maski teha. Ma vist liiga lõhnatundlik. :D

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.