TERE HOMMIKUST! ;)

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Tere hommikust ja ilusat päeva kõigile! Oleme täna kohe eriti varajased: ärkasime juba enne seitset, hommikusöök söödud ja ühtlasi mõtlesin, et tuleks ja kirjutaks vahelduseks veidi varem kui ma seda tavaliselt teen.

Tahtsin öelda, et olen viimasel ajal Especha teede lummuses. :P Need näevad nii lahedad välja, et olen neid mitmeid kordi külakostiks kaasa ostnud, endale koju pole seda aga teinud. Kuigi olen neid alati ka ise tahtnud proovida. Minu vanemad kinkisid meile jõuludeks ühe gigasuure korvi, mis sisaldas kõike eluks vajalikku (nagu patareisid, sest meil alati mingi teema nendega ja nii raske on poest neid ju osta) ja leidsin selle Especha tee ka sealt korvist. Jee! :) Ja ma olen nii üllatunud, et peale ilusa pakendi on neil nii mõnus sisu ka. Eriti värviline ja siiruviiruline, aga maitsev ka.

Avastasin, et neil on müügis ka valge kaanega teed “Sa oled ingel” ja need on lihtsalt nii armsad, et olen neid kahe nädala jooksul juba kaks ära kinkinud. Juba omaette sisustuselemendina näevad nad lahedad välja ja värvivalik on nii lai, et kindlasti on midagi igale maitsele.

Esialgu võib küll tunduda, et teepurgi kohta on neil küllalti krõbe hind (8.60), aga neid on võimalik täita ja täitepakendi hind on näiteks 3.50. Pluss lugesin just nende kodulehel, et nad annavad tööd neile, kes ise tööd ei leia ehk kerge vaimse puudega inimestele Merimetsa Tugikeskuses. Nemad komplekteerivad neid kinketeesid. Lahe!

Aga praegu siis kõik, olge üksteisega sõbralikud. :)

SAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESAllan Leppikson / Reval FotoViimane foto – Allan Leppikson/Reval Foto

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

11 comments

 1. Avatar
  Kati says:

  Väga toreda sõnumiga teepurgid! Nüüd on mul ka kange tahtmine neid proovida või kingituseks osta. Sõbrapäev on tulekul nii, et tänud soovituse eest :) Kuskohast neid poodides leida üldse võib? Ma pole tähele pannud.

 2. Avatar
  Helen says:

  Mul endal seisab juba mitu kuud “Sa oled kallis!” tee, kuid lõhna järgi järeldasin, et see ei maitse just kõige paremini ja seetõttu olen ta lihtsalt seisma jätnud. Peale seda postitust mõtlen, et peaksin sellele teele ikka võimaluse andma :)

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Tead, kohe kui koju lähen, siis nuusutan enda oma ka.:D Aga maitse on küll mõnus, ma muidugi ei tea mis komponendid Sinu purgikeses on, aga anna võimalus ikka! :)

 3. Avatar
  Merlin says:

  Sinu soovitus olla üksteisega sõbralikud puudutas mind hetkel kohe eriti. Tunnen, et see sõnum võiks rohkemate inimesteni jõuda (:

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.