Tänavuselt laadalt skooritud kaup

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Nagu juba traditsiooniks saanud, siis Hauka Laat on meie iga-aastane must go üritus ja peamiselt seetõttu, et sel ajal koguneb suur osa Tõnu perekonnast Anstlasse sugulaste juurde: süüakse, siis veel süüakse, natuke pidutsetakse ning muidugi noolitakse head laadakraami kokku. :)

Sel aastal mina kuigi palju osaleda ei saanud, sest reedel viisime esimest korda Sipsiku maale ja tahtsin, et tal oleks julgem olla ning jäin temaga koju. Pealegi jõudsime Tallinnast nii hilja, et kuidagi ei tekkinud peomeeleolu… :) Laupäeval aga käisime onupoja superilusas & lõbusas pulmas, seega jõudsime Antslasse suhteliselt hilja. Aga sellest pole midagi, sest pühapäeval sain oma laadatamised tehtud ja pulma igal aastal ei saa. :D Eriti veel onupoja omasse!

Piltidel on siis asjad, mida endale soetasin. Kodustele ostsin veel vorsti, leiba, lõbusa kirjaga saunatahvli ja käsitööseepi. Neid aga üles pildistada ei jõudnudki.

Seda käekotti olen ma nüüd viimastes postitustes paar korda näidanud, aga jah – see on laadalt! :D Lipsu alumises ääres on väike defekt, aga kuna selline lavendlililla värv on üks mu lemmikutest (lilla üleüldse), siis soetud ta saigi. Ja ta on väga hea suurusega – mitte liiga suur ega väike. Seega mahutab täpselt kõik vajaliku kaasa!

SAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURES

Lumene CC-Cream ehk punaseid ja punniseid kohti peitev kreem on nüüd küll üks mu lemmikasju. Töötab täpselt samamoodi nagu jumestuskreem, ainult et ei jää nahal nii raske. Suveks ideaalne! Tutvusin selle kreemiga tegelikult juba aasta tagasi tänu sõbrannale ja juba siis tundus see väga muljetavaldav. Laadal oli selle soodushind 8€, paar päeva tagasi oli see Kaubamajas aga 10-12€.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Minu iga-aastane laadatraditsioon on see, et ostan endale sellise slaavi mustriga salli, tänavu ostsin lilla. Nüüd aastatega on kogunenud must, sinine ja roosa. Ja ma tõepoolest kannan igat värvi… See on lihtsalt nii mõnusalt suur sall, et saab kas pleedina kaissu võtta, lihtsalt õlad ära katta või sallida kaelas kanda. Järgmisel aastal ostan kollase. :D

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Jah, ostsin JUBA karvamütsi. Aga lihtsalt seetõttu, et ostsin eelmisel aastal samalt naiselt valge mütsi ja kuna jäin tollega väga rahule, siis tahtsin sel aastal uut. Pealegi, kaotasin valge ära. Ja sarnase musta ka. Nüüd siis on halli aeg! :D Ja proovigu see ära kaduda. :)

SAMSUNG CAMERA PICTURES

50% marju & 50% shokolaadi. Kõlab hästi? Maitseb ka! Nagu tõsiselt. :P Neid oli veel mustikaga, maasikaga ja veel mingite marjadega. Igaljuhul proovin teised maitsed ka ära.

FotorCreatedtSAMSUNG CAMERA PICTUREStelf

… ja väike boonuspilt!

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

12 comments

 1. Avatar
  Merlin says:

  Nii palju häid leide Sul! Ma nüüd veits nukker, et kõigest kahe kruusiga laadalt ära tulin. Vähemalt olid väärt kruusid (:

 2. Avatar
  K. says:

  Mis hinnaga salli said ? Ise otsisin tuletikuga taga neid salle ja lõpuks leidsin accessory e-poest. Nüüd tahaks mingit värvi salli veel. Sellepärast uurikski, et kas Sa tead, kes seal laadal neid salle müüb, et saaks hinda võrrelda ja salli kõige soodsamast kohast soetada :)

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Kuule mõtlesin, et sel aastal ei saagi salli ostetud ja juba viskasin käega. Ja juhuslikult leidsin ühe putka neid müümas. Hind oli 12€, kauplesin kümne peale. :D Üli lahe oli tänavu see, et KÕIK, kellelt midag ostsin, olid nõus hinda kas või natukenegi alla laskma. :D Aga ma kahjuks üldse ei tea, kes neid müüs. :(

 3. Avatar
  Maarja says:

  väga kena kott ja teised ka asjalikud ostud. Ise käisin laadal laupäeval ja ostsin vaid juua (sest nii palav oli), jäätist,, Hitleri pildiga tikutoosi (ühele hitlerifännile) ja puidust lusika pudrukeetmiseks. :D Seega päris igavad ostus olid mul.

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.