Täitsime ühe miniunistuse ehk päikesetõus rabas

1

Me oleme Tõnuga kohati sellised matkasellid, kes armastavad rabas käia, nädalavahetuse kusagil telkimas olla või rmk metsamajakesi avastada, aga tihtipeale otsime ka nendes tegevustes mingit lisaväärtust. Ehk rmk onnidesse läheme talvel paksu lumega ning rabasse enne päikesetõusu – nagu nüüd viimasel korral.

Kui me veebruaris Kakerdaja rabas käisime (tegime video ka, vaata SIIT!), siis seal ühe stendi peal oli pilt inimestest, kes matkatoolide peal täpselt järve ääres kohvi jõid ning päikesetõusu nautisid – see pilt tundus nii äge, et rabast ära minnes soovisime, et need kaks oleksime kunagi meie ja andsime üksteisele sellise minilubaduse. Nüüd siis pea pool aastat hiljem tekkis meil ühel õhtul idee matkatoolid osta ning seda järele tegema minna. Jyskis peaks hetkel matkatoolidel ka soodukas olema ja meie toolide tükihind oli vist 4.99€. Ja kuigi see tundub mega lamp, siis ma olen nii õnnelik nende matkatoolide üle. ;D Mõelge vaid – meil on lõpuks isiklikud toolid, mida matkadele kaasa võtta. Tõepoolest, minul on küll väga vähe õnneks vaja.

Äratus oli meil suhteliselt vara, et ma vahepeal üldse kahtlesin, kas magama minna… Ma ei mäletagi nüüd täpselt, kas pidime ärkama kell kolm või pool neli, aga midagi sinnakanti ta oli. Kuna sõit Kakerdajasse võttis veel ligi tunnike aega, siis sõitmise ajal mõtlesime, et äkki oleks pidanud veel varem sõitma hakkama, aga õnneks jõudsime ilusti.

See oli tõesti nii mõnus ja eriline kogemus, võtsime võileivad, kuuma tee ja vesika kaasa ning elamus oli lihtsalt mega. Ma tahaks seda täiega veel kunagi teha, tuleb lihtsalt mingi uus äge koht leida. Kakerdaja puhul ongi nii vägev just see, et enne järve on pisike platvorm, kust kõike nautida sai. Vahepeal tekkis täpselt selline tunne, et mine või ujuma. Aga pärast päikesetõusu läks päris külmaks ja kuigi ma olin täiega soojalt riides, siis võttis täitsa värisema. Samas see oligi märk, et tuleb koju tagasi astuma hakata.

Kellele vähegi sellised ettevõtmised meeldivad, siis te peate seda kogema!

Ja khmmmm, ma vist olen nüüd siin tagasi jah. :) Või vähemalt proovin olla – ma nii igatsesin seda kohta siin, blogimist, teid! See on alati nii lahe, kui mulle kirjutate ja ütlete, et igatsete mind. Tekitab tõeliselt erilise tunde, et kuidas keegi nii hea saab olla!

Muide mu elu on huvitavalt kaootiline viimasel ajal olnud, mul on nüüd uus megapõnev töö, mida ma naudin nii väga, et teen seda tihti hiliste õhtutundideni välja ja polegi blogimiseks aega jäänud. Nüüd olen juba veits kohanenud ja oskan aega rohkem planeerida. :) Ma kirjutan vist eraldi blogipostituse sel teemal, et kuidas ma Kroonika & Naistelehe veebitoimetajaks sattusin ja miks on see täpselt selline töö, mis mulle sobib. :)

SAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURES

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

15 comments

 1. Avatar
  Bino says:

  Hei!
  Kas see on Suure Kalajärve, Väikese Kalajärve või Kakerdaja järve ääres see platvorm? :)
  Kõik jäävad Kakerdaja rabasse.
  Tahaks ise ka minna, aga kuna hetkel kõnnin ringi kakrkudega, siis kõnniks võimalikult vähe maad ja sõidaks kohe õigesse parklasse :D
  Mul kolmapäeval sünnipäev ja suur soov oleks alustada seal oma päeva :)

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Appii, ma loodan, et said karkudest vabaks! Kas Sul on täna sünnipäev?? Palju-palju õnne ja vinget päeva, ägedaid elamusi ja loomulikult – ole terve! See on jah Kakerdaja järve ääres ikka. :)

 2. Avatar
  Neiu says:

  Mul on selline rumal küsimus, et kuidas te oskasite pimedas sinna nn. õigesse kohta jõuda? Hirmus ei olnud?

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Heii, see pole üldse rumal küsimus, aga ma arvan, et ma lihtsalt ei tunne Tõnuga hirmu. Pigem sellist müstilisust, sest nii vara hommikul on raba ikka täitsa teist nägu. Aga olime seal ka varem käinud, nii et siht oli selge. :)

 3. Avatar
  Kätrin Valo says:

  Oii, mega põnev! Ootan juba tööalast postitust ☺️ Ja noo see päikesetōusu värk ikka jube äge . Ma küll võin iga hommik oma 4.nda korruse aknast imelist päikesetõusu nautida, aga kindlasti kuskil looduses oleks see mitmeid kordi erilisem ?

 4. Avatar
  Marit says:

  Rõõm lugeda uut postitust ! :) (vahepeal hakkas juba mure tekkima)

  Tõeliselt romantiline retk :)

 5. Avatar
  Anni K says:

  Tõeliselt mõnus, väikesed asjad ongi need, mis loevad kõige rohkem. Uus töö tundub väga põnev ja loodan et oled ikka tagasi, mitte vist :D

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.