VÄIKE JALUTUSKÄIK ÜMBER VIIMSI

 

 

Mõtlesime siin ükspäev Kertuga (tema fotopesa asub siin), et eelmine kord tulid kuidagi nii mõnusad pildid ja peaksime varsti uuele ringile minema. Mõeldud-tehtud, aga sel korral "nuusutasime" vist kõik Viimsi nurgatagused läbi ja panime kevadisteks pildistamisteks osadele kohtadele silma peale. Sest praegu on kohati ikka veel nii külm, et kui pilti tegime, siis oli mul kas keha või nägu krampis. Brrr! 

Ega mul pikka juttu enam ei olegi! Hoidke ennast ja ärge külmetage - mul üks härra siin lõdiseb ja väriseb teki all juba mitmendat päeva. Õudne! Aga eks see laupäevane ilus päikesepaisteline ilm pettis ka tema ära ja nagu naksti võttis tuulega kõik tervise endale!

mantel - promod  • pluus - seppälä  • käekott - hippster.ee

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

6 comments

 1. Avatar
  Z. says:

  Seee soeng! Väga ilus ja ebatavaline. Peapaela-pats teeb sind kohe teistsugusemaks näost ka, eriti kui see nii kaugelt algab. Lihtsalt super! Silmailu :)

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Hei! Aitäh huvi tundmast!! Kuule lemmikud on hetkel Bodypump, TRX ja Bodybalance ja nendes peamiselt käingi. :) Mõtlesin, et kuna drastilisi muutusi peale toonuse ja parema enesetunde pole veel toimunud, siis kas teisi need trennijutud huvitavad…

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.