SUVETOODE, MILLEST MA LOOBUDA EI SUUDA!

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Siin paar päeva tagasi peegli ees põski särapuudriga “tupsutades” pidin lausa ohkama, et suvi juba läbi on. Ma ei taha enda särava andvast päikesepuudrist loobuda… :D Ometigi näeb see päikese käes kenam välja. Samas tahan ka sügisel ja talvel natukene sära palgeile saada.

Hehee, see postitus kõlab kui Tartu Ülikooli poolt loodud Ultrabeibe (karikatuurist lähemalt siin!) pseudoprobleem number üks, aga ma mõtlesin vahelduseks üht enda pigem naljakat nukrushetke jagada. Naised!

Aga kui sellest päikesepuudrist natukene lähemalt rääkida, siis see on üks mu lemmikumaid asju läbi aegade. Ainuke problemtšik on sellega see, et ma tegin liiga suured augud sellele vahekilele sisse, nii et terve mu elamine on alati seda puudrit täis. Ups!

Kuid tõesti, minu avastusretkes on see seni parim päikesepuuder. Ja ma olen neid umbes tuhat katsetanud! Täpsemalt on tegemist Micabella keha & näo mineraalpäikesepuudriga, mis lisaks väga kaunile jumele laseb nahal hingata ja ei ummista poore. Ja ei sisalda kemikaale, värvaineid ja talki. Enamasti tupsutan seda nii põskedele kui ka dekolteele.

Kas teil on ka sarnaselt minule mõni selline suve must have toode, millest kohe üldse loobuda ei tahaks?

SAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURES

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

9 comments

  1. Avatar
    Mai says:

    Oo kui ilusad sätendavad põsed!! :)
    Nende mineraalpuudritega on alati selline kehv lugu, et pudenevad igale poole. Mul on lauvärv Jane Iredale oma.. tegin kaks imepisikest auku nõelaga ja ikka on kogu tuba iga kord seda puudrit täis, et tegelikult vahet vist väga pole. Pidurikaas on seal äkki rohkem sellepärast, et kaane all olev puuder jääb puutumata ja seega kestab puuder kauem? Ei tea. Pakun huupi :D

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.