See tort on lihtsalt nii imeline!

Mul käis täna pere külas ja lisaks nii mõnusatele kingitustele (kirjutan ka neist peagi) üllatasid nad sellise vinge tordiga ning mu näpud niiii sügelesid pilte töötlema ja blogima!! See on lihtsalt nii-nii ilusasti tehtud tort, kõige ilusam, mida eales näinud olen! Olin sõnatu!! Emps ütles, et nad tahtsid, et 25. sünnipäev jääks meelde eriti magusana ja sellepärast just midagi sellist nad valmistada lasidki. No muidugi jääb!!

Kõike naljakam ja samas ägedam on see, et nad tiksusid selle tordiga Tsirguliinast Viimsisse nii, et see jäi kenasti ühesse tükki ja see ei saanud viga ega midagi – kõik lilled ka püsisid kenasti peal! :D See oli tänase päeva kõige suurem hirm – kas tort jõuab ikka elusalt kohale. :D Õnneks jõudis!

Selle imelise tordi autoriks on Merle (Magusapõrgust) ja teisi tema töid saab vaadata siit! Lisaks maitses see nii hästi ja vanemad hoolitsesid selle eest, et see sisaldaks mu lemmikasju nagu mustikad ja vaarikad ning üldse oli see mahedalt magus, samas õrnalt ka hapukas ja suus-sulav! Ja martsipan – mu lemmar!

Vaatasin, et facebookis on tal ka põhjalikum kirjeldus tordi sisust: tordi sisuks hele biskviit, vaarikamousse vaarikate ja valge šokolaadi tükkidega, kohupiima-toorjuustu-mascarpone-vahukoorekreem mustikatega, martsipan.

Mmmmmmmmm!

Nagu sellest veel vähe oleks… tõid nad meile kandikutäie makroone ka, mis samuti – on lihtsalt i m e l i s e d! Nagu niiiiiii head! Nii et kõik mu Valgamaa sõbrad, kui tähtpäevaks miskit eriti head ja magusat tahate, siis Merle tegutseb Valgas ja juba mitmendat korda oleme tema tööga väga rahul. Just hiljuti meisterdas ta ka mu isale ühe õlledest tordi, mis nägi nii äge välja! :D

Sipsik nuusutab lillliii!! :D

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.