SCHOLL ELEKTRILINE JALAVIIL :: HAIPI VÄÄRT?

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Kuna jälgin päris aktiivselt välismaa youtube’i-tare, siis äkki aasta-kaks tagasi püüdis see jalaviil esimest korda minu tähelepanu. Kõik kiitsid seda taevani ja nagu ikka selliste kiitustega on – tahaks ka ise kohe proovida. Mõni aeg hiljem jõudsid need Scholl (Velvet Smooth) elektriviilid ka Eestisse, aga küllaltki krõbeda hinna pärast kõndisin neist alati kaarega mööda.

Nüüd aga avastasin, et kui apteek müüb neid 52 euroga, siis Selveri laadapäeval ja näiteks Bauhofis oli 27 ja 29 eurot. Kuna meil emaga on väga probleemsed jalad ja surnud ning kõva nahk jalataldadel on üpriski tüütu probleem, siis emps võttis proovimiseks ühe endale ja mulle.

Olen jalaviili nüüd mõned korrad kasutanud ja teda on mugav käes hoida ning erinevalt pimsskiviga hõõrumisest ei väsi käed ära. Töötab patareide peal ja seda ei tohi kasutada märjal nahal – siiski soovitan nahka viilida pärast pesu, sest jalad on siis pehmemad. Viili otsik on vahetatav ja tundub, et see kulub päris kiiresti. Võib-olla ainult tundub, aga keskelt on see juba jah kulunud. Pildilgi natukene näha.

Reklaamtekst lubab kõva naha eemaldada juba paari minutiga, aga mina pidin ühe jala kallal tegutsema küll veidi kauem, sest muidu poleks tallad ilusti siledaks läinud. Aga tulemuseks on tõesti supersiledad jalad ja kes eelistab mugavust, siis soovitan küll endale sellise aparaadi muretseda. Ainult et ärge ostke seda täishinna eest – mina küll ei raatsi tema eest 50€ välja käia. :) Just sayin! Minu hinnangul võiks vabalt selle toote hind üldse 10-15€ olla, aga ilmselt maksab siin see “Scholl” kaubamärk. :)

SAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURES

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

6 comments

 1. Avatar
  Katre says:

  Ma ka niiiii ammu tahtnud proovida, sest ma üldse ei viitsi käsitsi hõõruda ja nõnda ma lihtsalt väldingi seda probleemi tihti.. :D
  Aga arvan samuti, et isegi 30 euri on natukene.. palju. Samas koduekstra vms müüvad mingi teise firma kannariivi 13-euriga. Ei tea, kas tõesti on ainult brändivahe hinnas või on siis see mittebränditu tunduvalt kehvem? :D

 2. Avatar
  k says:

  Minu viimane VAU-avastus oli selline kleebitavate rasplikleepsudega kannariiv mille sarnaseid pediküürisalongides (ntx Nailspa) kasutatakse. Oli väga soodne ja esimesel kasutuskorral sain heas mõttes šoki, kui kiiresti see mu paksust tallanahast lahti sai :)
  Mina ostsin siit: http://tradehouse.ee/et/?i=47358
  Elektrilise raspli puhul ma natuke muretseks, et äkki on liiga intensiivne ja teeb haiget. Kunagi ühes pediküürisalongis oli halb kogemus elektrilise raspliga.

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Üks sõbranna vist isegi kasutas mulle pediküüri tehes seda kleebitavat rasplikleepsuga kannariivi – päris kaua aega ikka nühkis, aga kannad olid hiljem pehmed küll. :) Selle viili puhul ei soovitata kaa ühe koha peal rohkem kui 3-4 sekundit püsima jääda, aga kusjuures kui kauem hoidsin, siis ei hakanud valus. Kas seal salongis siis lõikas see raspel sisse või kuidas?

 3. Avatar
  Z. says:

  Kui oled aktiivne youtube vaataja, siis peaksid ju kursis olema FTC teemast ja sellega seonduvatest jamaest, et nt ikka inimesed ei pane disclaimerit ja üldse sponsoreerimata videoid peaaegu enam polegi. Mõned vähesed sponsimata videod – inimesed, kes blindly followad oma iidoleid ja kordavad suurest fännamisest järgi kõike, mida need ütlevad, või omakasu eesmärgil, et ise ka lõpuks sponsorile silma jääda. Aga mis ma siin nüüd heietama kukkusin, olen kindel, et sina neist asjust tead ja võibolla oli postituses viide youtube reviewdele parema näite puudumisel väike apsakas.

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Hei! Jah, vaatan suht tihti videopostituste lõppu ja uurin, kas nad on disclaimeri pannud. Sportlin huvi nö, et näha, kas minu arvamus kinnimakstud videost tegelikkusega kokku läheb. :D Ja kusjuures kirjutavad nad juba päris aktiivselt selle märke sinna juurde (vähemalt need youtuberid, keda mina jälgin). Muidugi paljud tahavad sponsorite tähelepanu, aga ma ei arva kõikidest youtuberdajatest nii, mõne inimese vastu sul lihtsalt on suurem usaldus.

   Minu jaoks oli see hetkel parim näide, sest see on aus. Ma tõesti ei ole kuulnud tagasisidet sõpradelt/tuttavatelt ja kuna paljud youtuberdajad neid eksponeerisid, siis see jäi mulle rohkem silma kui muud kinnimakstud reklaamid ajakirjades või telekas. Ja kuigi loomulikult on paljud asjad sponsorite poolt kinni makstud, siis ikkagi tekib huvi toote vastu, mis võib sinu elu lihtsamaks teha. Näitena siis tuua see jalariiv ja vägagi suur probleem jalataldadega. Kinni makstud reklaam või mitte – eks ma sain nüüd enda nahal tunda, et hea asja eest maksid! Minu peal töötab ja minu elu on nüüd lihtsamaks tehtud. :D

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.