ROOSA SÜGIS :: LA VIE EN ROSE

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Ma muidu üldse ei tahaks kirjutada kaht järjestikust postitust uutest pakikesest & toodete testimisest, aga sorry (not sorry :D), ma ei suuda vastu panna. L’Oreal tuli välja uue kollektsiooniga “La Vie En Rose” ehk “Õrnad Roosad” ja see sari oleks justkui mulle loodud. No on juuu! Ma ei ole väga tumedate toonide austaja (mu ema kogu aeg ütleb, et võta see õudne punane värv enda huultelt maha, hahaa) ning mulle sobivadki pigem roosakad või soojad toonid.

Kollektsioonis kokku on viis roosakat-matti huulepulga- ja küünelakitooni ning ilusaadikuteks on sel korral Blake, Eva, Naomi, Doutzen & J Lo. Poelettidele jõuavad nad juba oktoobris ja miks mitte tumedatele toonidele vahelduseks hoopis midagi roosakamat kanda? :)

L’Oreali eelmised kollektsioonid olid “Nudes” & “Pure Red” ja kuna nende müük läks üle maailma nii hästi, siis oodatakse ka sellelt kollektsioonilt võidukat esinemist. ;)

Mina katsetasin Blake’i ja Eva värve ja kuigi neil tegelikult ei ole suurt toonivahet, siis mulle meeldis pigem Eva värv. Selline igapäevane, pisut nude aga annab huultele ikkagi ilusa kuju ja pigmendi. Minu meelest Blake’i värv nõuab suve ja päikest, aga õnneks on meil sügisel ka aeg-ajalt päikest näha, nii et kõik okey-dokey! J Lo värvi jätsin hetkel puutumata, sest mul on üpris sarnane värv hetkel kasutuses ja parema meelega loosiksin selle kunagi välja. :)

PS! Enne huulepulga pealekandmist soovitan veidi palsamit alla võõbata, siis ei hakka matt huulepulk huultel kuivama.

Ka küünelakid on imeilusad, aga kuna käin hetkel oma küüntega igakuiselt hoolduses, siis annan need empsile. Ta kindlasti katsetab neid rõõmuga!

SAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURES

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

14 comments

 1. Avatar
  Mai says:

  Mul on Douzen’s Nude huulepulk ja ma ei saa seda üldse kanda. Sellel on selline kuiv paha lõhn, nagu oleks huulepulk vana. Algul arvasingi, et minu viga vmt, aga siis googeldasin ja Loreal’i huulepulgad kõik sellised. Nii kahju! Sest värvid on ilusad!

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Kandsin eile Evat terve päev ja mul küll tükki ei läinud. ;) Hea nipp on huuled enne huulepulga pealekandmist suhkruga ära koorida ja lisaks palsamit all kasutada. :)

   • Avatar
    Mai says:

    Tükki? Mis tükki? Kus Sa nägid, et mul tükki läks? Ei kirjutanud nii ju :D

    Mu jutu point oli selles, et huvitav, kas nende huulepulkade lõhn on paremaks läinud või on sama paha kui Color Riche Nude seeria huulepulkadel?

     • sandrelle
      sandrelle says:

      Hihii! Nüüd kui veel kord kommentaari loen, siis hakkan naerma, hea tobu olen. :D Aga lõhn mulle meeldib jaa, selline huulepulga lõhn on sellel, mai oska seletada. Aga kindlasti mitte kuiv. Ma võin mõnipäev kaasa võtta deidile, siis saad nuusutada. :D

 2. Avatar
  Merlin says:

  Oota kuidas see nüüd käiski. Kordamine on tarkuse ema? Jah, just! Seega.. Mõlemad huulepulgad sobivad Sulle ideaalselt ning esimene ja viimane pilt on kohe eriti ilusad Sinust! Just nii (: pai.

 3. Avatar
  Britt says:

  Absoluutselt veatu oled (nii väljast kui ka seest!)!

  Ja mina tahaks nüüd seda J.Lo lillakat proovida. Mulle nii meeldivad lillad toonid enda huultel :)

 4. Avatar
  Anni K says:

  Nii kena oled! Tõesti sobivad need toonid Sulle väga hästi, mulle just sobivad lillakad ja tumedad veinipunased, üks tumeroosa huulepulk mida oman on vist erand ja sobib ka :)

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.