Rändav meigikott ehk kaasaskantavad meigiasjad!

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Vist öeldakse nii, et need asjad mis sa reisima minnes või kuhugile sõites endaga kaasa haarad on need kõige lemmikumad asjad üldse ja seda trendi/mustrit tuleks enda puhul tähele panna. Just jägmiste ostude suhtes. Seda ütlevad enamasti silistid ja nemad soovitavad jälgida neid riideid, mida endaga reisile kaasa pakid. Pagas on väike ja sa pead olema kindel, et need vähesed kaasa võetud asjades on kõige lemmikumad ja panevad sind hästi tundma.

Omakorda seda mustrit jälgides tunned ära missuguseid riideid sa võiksid poest rohkem osta. Näiteks mina olen aru saanud, et kannan endaga päris palju kaasas pealevisatavaid kardigane.

Nii et mõtisklege nüüd natuke – mis on need riideesemed/meigiasjad, mida teie kindlasti ja alati endaga kaasa võtate? Nii armas oleks, kui te jagaksite oma mõtteid ka kommentaarides, ma olen alati nii õnnelik kui neid siin näen! :)

Minu meelest on meigiasjadega täpselt samamoodi ja kuna lähen emadepäevaks maale, siis meigiasju kokku pannes turgatas pähe mõte ka sellest alati kaasarändavast meigikotist pilti teha ja natukene jutustada.

Tegelikult on see ühele meigiarmastajale päris väike kogus asju, aga lihtsalt arvestan siis sellega, et mul on küll kõik vajalik olemas väljaminekuks ja mitte midagi üleliigset. Ehk siis jumestuskreem, puuder, peitekreem, päikesepuuder, kulmustuff, silmadele miskit ja üks huulevärk. Enamasti ma lauvärve endaga kaasas ei kanna, aga see Artistry väike komplekt on nii kompaktselt pisike, et ei võta kotis palju ruumi.

Suur tõenäosus on muidugi see, et kasutan ainult BB-kreemi, sest koju minnes veedan aega pere ja lemmikloomadega ning ma meeldin neile ilma meigita ka, hehee! :D

FotorCreated3SAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURES

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

6 comments

  1. Avatar
    Elo says:

    Kui kuskile vaja minna, siis minu meigikotis on alati olemas BB-kreem, peitekreem, mineraalpuder, päikesepuuder, lainer, kulmupuuder, ripsetušš ja huulevärve või -läikeid on tavaliselt kaasas mitu eksemplari, kuid kasutusse läheb neist üldjuhul ainult üks :D kuid kunagi ei või ju teada, millal mingit teist värvi vaja minna võib!

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.