PURE NATURE :: FACE CARE

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Siin on nüüd mõnda aega vaikus olnud, aga nüüdseks oleme ilusti ära kolinud, semestrid lõpetanud-uutega algust teinud ja nüüd saab blogimisega mõnusasti edasi liikuda!

Kuna näohooldustoodete kohta on minult alati nõu küsitud, siis miks ka mitte neid täna ka näidata. Puhta Looduse sarja soetasin möödunud nädalal ja hetkel olen toodetega igati rahul. Mul pole kunagi korrektset näohooldusrutiini olnud, see on vist teine või kolmas kord, kui ostan samal ajal-sama sarja näopesugeeli, puhastuspiima ja tooniku. Enamasti olen silmameigieemaldajaga kõik vajalikud toimetused tehtud saanud ja vajadust sellise komplekti järele pole tekkinud. Aga nagu Signe-Signe Seepidest ütles, peaksin näonahka hoidma-toitma, et ka tulevikus punne/muid nahaärritusi ei tekiks ja nii ma aeg-ajalt meenutan tema sõnu ning endale mõned näohooldustooted ka riiulile tekitan. :)

Ausalt öeldes olin ma poes uut näohooldussarja valides segaduses, sest valida oleks olnud justkui tuhandete toodete seast, polnud kelleltki nõu küsida ja hinnadki olid üpris krõbedad. Ja siis valisingi selle mis eristub ja tundub huvitav. Pealegi sõna “Puhas Loodus” kõlas hästi, ma usun või tahan aina rohkem uskuda keemiavaba-kosmeetikasse. Vähemasti kirjutavad, et 95% sisaldusest on looduslik, parabeenide, värvainete, allergeenide, õli- ja seebivaba. Ja mis seal salata – kõik kus on kirjas “mustikas” köidab mu tähelepanu. :)

Mustikaid, tõsi küll, on näopesugeeli vist törst liiga vähe saanud. Samas äkki ongi parem? Muidu muutuks ehk liiga magusaks, läilaks, keemiamekiseks? Puhastuspiim neist on mu lemmik – õrn ja sametine. Kui õlisisaldusega eemaldi võrdluseks kõrvale võtta, siis efektiivsuse mõttes peab puhastuspiima & vatipadjakesega peegli ees kauem seisma ja veidi hoolikamalt nägu puhastama. Aga sellest pole midagi – eks õlisisaldusega meigieemaldajad on ainult alguses tõhusamad, pikemas perspektiivis imbub õli läbi silmaümbruspiirkonna ja tekitab punetust ning tumedaid silmaaluseid. Ja kuna mul on juba geenidest suhteliselt tumedad silmaalused, siis pean eriti hoolikas olema.

Sellised muljed täna siis. Loodan, et sain olla abiks! :)

SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

7 comments

 1. Avatar
  Liina says:

  Puhta Looduse näopesugeelidega olen mina ka ülirahul. Need on mõnusa lõhnaga ja puhastavad hästi. Teisi asju pole vist kunagi proovinud, üks kreem mul oli kunagi, aga see oli väga rasvane, seega pole julgend muud proovida. :D

 2. Avatar
  mrjm says:

  ma lihtsalt… mainin….. et normaalne, kvaliteetne õli näohoolduses, ükskõik kas puhtal kujul või meigieemaldajas, ei tekita sulle nüüd küll mitte mingit punetust ega tumedaid silmaaluseid. täitsa huvitav, kust selline informatsioon pärineb?

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Hei! Maini-maini. :) Mullegi tuli see esmalt üllatusena. Selline informatsioon pärineb aastatepikkuse kogemusega jumestuskunstnikult. Õli näohoolduses üldiselt jah ei tekita punetust, aga õli ei ole kunagi soovitatud kasutada silmaümbruspiirkonnas, kus nahk pehme ja õrn. Õli koguneb silma kaudu naha alla ja nii tekivadki silmade alla “kotikesed”. Info pärineb ilukirurgidelt, kes silmaaluste piirkondi opereerivad ja sellega igapäevaselt kokku puutuvad.

 3. Avatar
  Piia says:

  Lugesin hiljuti fancyde näopuhastuspiimade kohta The Coveteurist ja mõtlesin, et huvitav, kas Puhta Looduse oma võiks ka nendega võistelda. Olen seda kunagi kasutanud ja päris hea oli. Nende näoveed jätsid minu naha kahjuks liiga kuivaks ja kiskuma.
  -P.
  http://bowtiediary.blogspot.com

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Heh! Näovesi töötab minu jaoks hästi, aga mul on normaalne-natuke õline nahk. Ehk siis sellisele nahatüübile on need näoveed ka mõeldud ja ilmselt kui Sul kuiv nahk, siis kuivatab ja kisubki. :)

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.