POLHEMI PRESSIKAS & KINGILOOS

FotorCreated2

Mul on tohutult hea meel, et eilne Polhem PR Eesti pressipäev viis mind lõpuks kokku sellise mõnusa inimesega nagu Pille-Riin (Genefic) on! Heihei! :) Ja aitäh piltide eest!

Suvi annab endast küll täiel rinnal märku, ent sellest hoolimata oli põnev uusi kollektsioone piiluda ja nii mõndagi endale ihaldada. :P

Pressipäev kujutabki endast siis seda, et tulevad kokku inimesed erinevatelt elualadelt (meedia piipolz, blogijad, moehuvilised) ja vaatavad/kuulavad, mida teatud brändidelt uuel hooajal oodata on.

Mis põnevat mulle silma jäi?
Kuigi minust poleks Daniel Wellingtoni kellakandjat, siis see sinise seieriga kollektsioon jäi mulle juba netis silma ning minu meelest näeb tõeliselt lahe välja ka. Ka Triwal olid sel korral väga muljetavaldavad käekellad! Näitasin pressibrošüüri ka Tõnule ja kuna tema fännab rohkem massiivseid käekellasid, siis nii mõnigi ajanäitaja tekitas temaski huvi.

Ühtlasi panin silma peale ühele New Yorkeri nahksete varrukatega sügismantlile ja Marks & Spenceri triiksärgile (pilt allpool). Need on lihtsalt nii minulikud asjad! Ilutoodetest tekitasid huvi näiteks Oriflame huuleläikeid.

SAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURES11938981_939271392786107_1428848779_n

Missugused on tänavuse hooaja uudistooted?
Ma ei tea kui kaua on Oriflame SkinPro puhastav elektriline näohari juba kataloogides olnud, aga väga põnev, et neil selline vidin on. Elektriline näohari puhastab poore sügavuti ja aitab nendest kätte saada ka need meigijägid, mida koorijad/puhastuspiimad kätte ei saa. Olen küll teiste brändide näoharju uudistanud, aga tõesti ei teadnudki, et Oriflame ka taolisi müüb. See on nüüd küll selline asi, mida kunagi enda nahal heameelega katsetaks. :P

Ja ma arvan, et peaaegu kõigile jäid silma pisut retro-hõnguga NóLó kukeseentega mantel, puudlikesega kampsun ja näiteks minu esimesel pildil olev pitsi-narmamänguline & romantiline pluus! Selle peale ütleks, et lausa kauwwnis!

SAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURES

Kuna täna on kell juba hiline & on reede, siis kingiloosist täpsemalt juba homme minu Facebooki lehel siin! Hoiatan ette, et see tuleb mmmõnus! Polhemi kliendid on alati väga helded ja tahan head & paremat ikka teiega ka jagada. Praeguseks aga ilusat õhtut ja loodan, et sissekanne oli huvitav. :) xo

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

11 comments

 1. Avatar
  Pille-Riin says:

  Sandrakene, Sa olid just nii armas kui ma endale ette kujutasin, no olgu, tegelikult natuke isegi veel armsam. :* p.s. See söömata jäänud kook tuleb kiiremas korras tasa teha. :D

 2. Avatar
  Katre says:

  Ma ka ikka kadedusega vaatan neid pressiürituste postitusi, a samas teisalt rõõmutan, et teistel lõbus ja tore on. :)
  Ma ei teadnudki, et Polhem niipaljusid erinevaid bärnde endas hõlmab – väga äge!

 3. Avatar
  Anni K says:

  Oeh, mulle nii meeldivad need pressiürituste postitused! Kui kunagi Tallinnale lähemale elama satun, siis nihverdaks end ka hea meelega taolisele üritusele :)

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.