POLAR LOOP CRYSTAL TAVAKASUTAJA PILGU LÄBI

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Mõtlesin täna küll ühel teisel teemal kirjutada, aga väljas oli nii ilus päike, et kukkusin hoopis enda uut tehnikavidinat pildistama. Ja kuna pildid tulid nii mõnusad, siis kibelen neid kohe jagama. :) Pealegi on minult selle Polari kohta juba palju uuritud ja miks mitte siis selliseid esmamuljeid siin ka jagada.

Nagu pealkirigi ütleb, siis minu hinnang sellele aktiivsusmonitorile (link) on pigem nagu tavakasutaja poolt, kes on keskmise aktiivse elustiiliga ja hindab eset ka teistest vaatevinklitest kui ainult sport. Pulsivööd mul hetkel ei ole, ei pidanud seda esmavajalikuks, aga ehk tulevikus mõtlen selle soetamisele.

Igastahes, olen üleüldse aktiivsusmonitoridest kuulnud peamiselt tänu sõpradele ja kuna olen teadlikult viimasel ajal hakanud rohkem liikuma kui ma seda enamasti teinud olen, siis tekkis ka minul huvi sellise vidina omamise vastu. Seega minu sünnipäevasoov oligi klassikaline Polar Loop 2 aktiivsusmonitor (ehk siis täpselt samasugune nagu mul hetkel on aga ilma Swarovski kristallideta), peamiselt lihtsalt sellepärast, et see oli odavam. Hinnavahe praeguse seisuga: Polar Loop 2 124€ ja Polar Loop Crystal 179€. Aga mu emps leidis netist surfates ikkagi ka selle kristallidega versiooni üles ja loomulikult tellisid nad pere poolt hoopis selle. Emps teab, et oleksin ka tavalise valgega rahule jäänud, aga et see kivikestega versioon meeldib mulle tegelikult salamisi rohkem ja tahtsid natukene midagi erilisemalt kinkida. Olen nii tänulik neile!

LÜHIDALT RANDMEPALA FUNKTSIOONIDEST
sammud ja aktiivsus: loeb samme ja kasutab andmeid läbitud vahemaa arvutamiseks

nutikad teated: vibreeriv alarm annab märku sissetulevatest kõnedest ja sõnumitest. Meeldetuletusi ehk rakendusi saab ka “blokeerida”, ehk näiteks kui kellegagi facebookis rääkisin, siis kell kogu aeg vibreeris. Võtsingi facebooki maha ja jätsin alles ainult gmaili ja sms sõnumiteated.

• uni: jälgib automaatselt une kestvust ja kvaliteeti. Näiteks täna öösel magasin 6 tundi 9 minutit ja sellest 5 tundi 20 minutit magasin sügavat und. Ehk siis see 48 minutit kui ma rahulikult ei maganud, siis ilmselt võitlesin Sipsiku mjäugumisega ja püüdsin teda kõigest väest sügada… :D Lisaks saab seadmele ka äratuskella peale panna ja mina, kui väga sügava unega inimene, ärkab selle peale koheselt üles. Alarmi saab kinni panna ka ainult nii, et hoiad nuppu mitu sekundit all ehk ei saa vahepeal ära vajuda ja uuesti magama jääda.

• passiivsushoiatus: seade tuletab iga 55 minuti järel meelde, et olen liiga kauaks istuma jäänud ja on aeg end liigutada. Natukene aega tagasi sain enda esimese passiivsushoiatuse. :D Niuu!

• kalorid: annab täpselt teada, kui palju kaloreid olen põletanud. Individuaalne algoritm põhineb minu isiklikel andmetel nagu kaal, pikkus, sugu ja treeningraskus.

• aktiivsuse eesmärk: seade näitab, kui aktiivne olen päeva jooksul olnud ja kui aktiivsus saab täidetud, siis tuleb ka sellest teade ja “pisikene” õnnitlus. Jeee!

Kusjuures see aktiivsuse funktsioon on selle randmepaela juures üks lahedamaid asju. Hasart tekib sisse, et iga päev ikka 100% täidetud saaks, siis on ju päev korda läinud. Näiteks sõbrannaga oli alati trennis enne nii, et kui meil (ehk temal, mul veel monitori ei olnud) jäid mõned protsendid sajast puudu, siis läksime veel lindile kiirkõndi tegema. Et saaks ikka hea tujuga trennist koju minna! :D

Selle aktiivsusmonitori saab ühendada ka enda teiste seadmetega näiteks telefoni ja arvutiga. Arvutiga peab ta nii või naa ühendama, sest alguses tuleb endale Polar Flow saidile konto luua ja selle laadimine toimub ka USB kaudu. 

Põhimõtteliselt saab nii telefonist kui ja arvutist elektroonilist päevikut jälgida ning seda põhjalikumalt uurida. Pikemas perspektiivis on kindlasti huvitav jälgida, et mis päevadel olen aktiivsem olnud ja nagu ma juba enne mainisin, siis endal on hea vaadata, kui see veebipäevik on “ühte värvi” ehk iga päev on see 100% aktiivsust või enamgi veel täidetud. Ehk et kui ma ise ei jõua enda normi jälgida, siis see seade aitab seda teha. Minu jaoks ÜLI MOTIVEERIV! Lisan siia alla kohe ka screenshoti, et saaksite aimu veebipäeviku sisust (see on üks väike osa sellest kokkuvõttest, saab vaadata ka nädala lõikes jne).

Kui keegi teab veel mõnda nutikat nippi või lisafunktsiooni selle Polari juures, siis kuulan huviga. Ma kindlasti pole jõudnud veel kõike avastada. Nii et jagage julgelt oma muljeid. :)

Ja hei, kõigele lisaks näeb see nii kena välja, et on põhimõtteliselt ilusa käevõru/ehte eest. Elegantne! :) Täpsemalt saate uudistada sellelt lehelt – www.polar.com/loop_crystal

CaptureSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURES

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

49 comments

 1. Avatar
  Anonüümne says:

  Tere, sai ostetud ka selline. Uuriks kas laadinud olete siis ainult arvuti taga seda või kas saab laadida ka pistiku pesas, ntx telefoni otsiku külge pannes ?

 2. Avatar
  Jaanika says:

  Sain ka Polar Loop 2 endale sünnipäevaks. Olen jube vaimustuses sellest.. aga..
  Kuidas ma äratuskella Loopiga kasutada saan?
  ja
  Ma olen juba 1h ja 24 minutit paigal istunud aga see ei tuleta mulle meelde et ma peaksin liigutama. Peab kuskil seadistama seda või kuidas see asi käib?
  Appi?! :D

 3. Avatar
  Laura says:

  Hakkasin üleeile ka loop crystali kasutama ja üldse ei saa sammude ja kalorite lugemisest aru. Olen valinud level 2 ja hetkel 6000 sammu teinud ja näitand et kaloreid üle 2000 läind. Eile tegin ainult 4800 sammu ja näitab kaloreid 1900. Kuigi olen kodune olnud lapsega ,et kas keegi oskab öelda kuda kell neid kaloreid arvutab?

 4. Avatar
  Kessu says:

  Tere! Valesti mõõtu lõikamisel Eesti esindused küll tasuta rihmavahetust ei tee, isegi mitte 2 nädala jooksul ega kogu garantii ajal samuti! Helistasin mitmesse kohta ja kahjuks pead ise maksma u 50-60 EUR uue rihma eest. Vähemalt on see siiski vahetatav, olgugi, et hind on krõbe. Ja kui rihm läheb ka kulumisega kogemata katki, saad ka garantiiväliselt uue rihma lasta paigaldada.
  Iphone-6-ga ühildub hästi ja sünkroonis telefoniga korrapäraselt. Teateid saades vibreerib ja näitab Message nime all ja kõne ajal tuleb sissehelistaja nimi displeile. Ning öösel käe peal hoides ja käega läbi une liigutusi tehes neid sahmimisi sammudeks igatahes õnneks ei loe. Teated ja värinad sees hoides peab aku 3 päeva. Ilma teadetega pole proovinud. Üldiselt rahul! :)

 5. Avatar
  Karina says:

  Mind huvitab selline küsimus,et kuidas sellel vibratsiooni sisse lülitada ja fb +sms asju kust sisse lülitada :)

 6. Avatar
  Pisi says:

  Mina kunagi ka unistasin sellest. Siis aga tulid välja mõned polari vead. Nimelt arvutiga ühendamine ei õnnestu iga kord. Päikese käes on epa võimatu neid numbreid ja teateid näha, samme loeb ka siis, kui liigutad ainult kätt. Viimane sai nt katsetatud nii, et ühel käel oli polar ja teisel garmini oma. Garminiga samme vähem, kuna kätt liigutades ei loe garmin neid sammudeks. Ilus ta on aga kahjuks on polar enda kvaliteedi alla lasknud.

 7. Avatar
  Kadri says:

  Mina kasutan esimest versiooni. Juba 3a käepeal. Ära võtan ainult kui laen või saunas käin. Ujumas või duššiall ei võta ära. Jube räsitud ja kriimustatud näeb välja ja jubedaid pauke on saanud( olen ära löönud kuhugi vastu) aga töötab ilusti. Olen rahul ja julgen soovitada. Ahja ..Mina laen siiamaano iga 5-7 päeva tagant. Tundub et nendel uuematel on kehvemad akud. Või siis see sõnumite saamine võtab liiga palju akut

 8. Avatar
  Janne says:

  Kasutasin kella 3 kuud ja siis kukkus üks kivi ära. Praeguseni olen ilma jäänud kolmest kivist. Seega pole ikka igavene kahjuks.

 9. Avatar
  Maarja says:

  Nüüdseks oled kella mõned kuud kasutanud, kas ikka vaimustuses? Või on ilmnenud mõned miinused? Soovitaksid osta selle või tavalise Polari spordikella.

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Jaa, olen endiselt väga rahul ja mulle ta väga meeldib, tohutult kaunis! Ühel õhtul led-tuled jamasid ja ei näidanud numbreid ilusti, aga märkasin seda vaid ühel õhtul. :)

 10. Avatar
  Kat says:

  Sain selle Polar Loop 2 omanikuks juba novembris, aga peale paarinädalast tavatingimustest kasutust pidin kella juba garantiisse saatma. Kell peaks olema Polari sõnul veekindel ja sellega võib dušši all käia, aga mul läks vesi sisse. Garantii seda ka igal juhul korda ei teinud, nii et lõpuks ei soovinud neilt isegi uut asendustoodet saada. Niisama blingina kasutada on muidugi kena.

 11. Avatar
  diana says:

  Tere!
  Sain endale ka selle imelise polari sünnipäevaks. Aga ma ei saa aru, kuidas ja mis moodi ma saan panna nii, et see und ka näitaks. Mul eelmisel kellal sai panna sleep, aga sellel kellal küll ei oska panna :S. Minu jaoks uus asi ja samas nii keeruline :)
  Segane jutt, aga loodan, et saite põhimõttest aru :).
  Tänud!

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Hei, Diana! Und peaksid nägema ainult telefonirakendusest ja arvutist, kella pealt ei näe. Kas mõtlesid seda? :) Eks see harjumine-avastamine võtab mitu päeva aega, ise ka avastasin enda jaoks seda tasapisi, hehee. :) Alguses tundus nii keeruline!

 12. Avatar
  Reeli says:

  Tere, mina ei saa enda kellaaega õigeks, eest üks nr kadunud, nt kell on 10.30 näitab mul 0.30 , kas oskate mind aidata ? :)

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Minul kuvab näiteks “message”, kui on telefonisisene teavitus näiteks nagu uuendus või sms ja “email”, kui tuleb meil. Kas Sul neid teateid ka ei tule? :)

 13. Avatar
  Maasha says:

  Kui tihti sa oma kella laed? Mul sai 2 päevaga aku tühjaks ? Ja mis moodi sa FB teated ära blokeerisid?

 14. Avatar
  Xx says:

  Kas see kell loeb ka siis samme, kui näiteks midagi tõstad? Tavaline loop luges mul neid ja vahest oli nii, et kui olin diivanil last hüpitanud, siis kell arvas, et olen üle 1000sammu teinud. Ma ei tea, kas sellist kella üldse on,mis õigesti näitaks. Tavaline loop näitas kcal ka selliseid, et nende järgi ma põletan kaloreid nagu sportlane :D Aga kell ise on muidu väga ilus:)

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Hehee, raputasin just lihtsalt kätt “eksperimendi” mõttes ja kahjuks tõesti loeb. :( Aga kaloripõletus on sellisel aktiivsel päeval isegi normaalne, jääb 2000-2500 kcal piiresse. Aga aitäh jaa, ilus on tõesti. :)

 15. Avatar
  Eili says:

  Väga kaunis kell on küll! Olen ka mõelnud, et tahaks, kuid hakkasin mõtlema, et kaua see valge silikoon (?) valgena püsib või läheb kiiresti mustaks/hallikaks/kollaseks? Äkki keegi, kellel on see kell juba pikemat aega, oskab sellele vastata? :)

  • Avatar
   Marit says:

   Mul on kell olnud juba u 2 kuud, kannan igapäevaselt (ööpäev läbi käe peal) ja senini on silikoon püsinud puhas :)

   • sandrelle
    sandrelle says:

    Super kuulda! Kas Sul muidu kõik samad lahendused nagu sellest postituses kirjutasin (a la äratuskell) või tead veel mingit ägedat nippi/funtksiooni, mida saab sellele lisada?

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Aitäh Sulle Eili kommenteerimast ja seda küsimast, sest mind painab tegelikult sama küsimus! :D Eile kasutasin isepruunistavat kreemi ja ei julgenud kella ööseks peale jätta, äkki pärast ei saa maha. Aga no eks see isepruunistuv kreem ei taha vahepeal isegi riietelt maha tulla. :D

 16. Avatar
  Heidi says:

  Ma ei saa Su postitusi rohkem lugeda, sest need teevad mind vaeseks! :D Aga mul tuleb sünna aprillis!!! :D
  Mul hoopis selline küsimus, et millega Sa oma pilte teed (kui saladus pole)? Väga ilusad pildid on! :)

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Hahaaa!! Jääme aprilli ootama! Aga loomulikult ei ole saladus – mind abistab selline armas tegelane nagu Samsung NX3000. Võid väikest tutvustavat videot vaadata näiteks siit – https://www.youtube.com/watch?v=0rwEc3ns8Wk. Nii hea on seda kaasas kanda, kerge ja kuna see teeb paremini pilti kui minu eelmine Canon 500D peegelkaamera, siis olen sellega super rahul. Pluss filmimiseks on see ideaalne, keeratava ekraaniga. Ja no kõigele lisaks näeb ta nii kift välja. Annab veits retrohõngu. :)

 17. Avatar
  Ly says:

  Ostsin ka endale kõrgkooli lõpetamise puhul ja nüüd mega hasart kogu aeg sees, et saaks ikka 100% täis ehk innustab aina rohkem liikuma ja aktiivsustaset tõstma :D Alguses oli mul selle rihma lõikamisega suuri probleeme vist 5 korda tegin väiksemaks :D Kindlasti viimase aja parimaid ning kasulikemaid oste :)

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Jaa, sama! Aga kas Sa oled muidu Level 1 peale jäänud? Naljakas oli täna näiteks see, et sõbranna sai kindlalt enda pulsikellaga pärast bodypumpi 100% täis ja mul oli mingi 40% ainult. Ja ma tundsin, et täna oli niii raske trenn, pingutasin täiega. Ma ei tea kas seade ei saa signaali vahepeal või peaks levelit muutma?

   Me ka lõikasime isaga minu oma väikse tüki kaupa. Ta nii askeldas ja möllas, et ikka õige saaks. Aga kuulsin sõbrannalt, et Polar vahetab kahe nädala jooksul alates ostmisest rihma välja, kui valesti oled lõiganud.

   • Avatar
    Ly says:

    Mul on level2 sest käin trennis vabadel päevadel ning kuna töötan õena siis sai päris ruttu ringi jooksmise tõttu 100% täis. Minu arvates ta vahepeal ei saa nagu ühendust kuna samme ja kilomeetreid on liiga vähe võrreldes endomondoga. Kas olete mõlemad samal levelil, kuna see mõjutab ka aktiivsuse täitumiat ?

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.