PERFEKTNE KASSISILM :: NEW IN PÄIKESEPRILLID

FotorCreated2

Juba teist kevadet järjest käin ja imetlen teiste päikeseprille ja kirun ennast, et jälle olen nende ostmisega (loe: aliexpressist tellimisega) hiljapeale jäänud. Ja siis käin oma vanade igavatega edasi… Ka need igavad on kuhugile ära kadunud, nii et mul on alles ainult üks paar kriibitud päikeseprille.

Aga siis otsustasin ikkagi päikeseprilli-jahile minna ja no mitte midagi ei leia! Mulle on alati sellised kassisilma-imitatsiooniga pisut nurgelised päikeseprillid meeldinud ja neid püüdsingi leida. Olin peaaegu juba käega löömas, sest see on ju trend aastast 2000 ja praegu on moes midagi hoopis teistsugust. Vist? Ja täiesti juhuslikult leidsin perfektse kujuga prillid hoopis Aldost. Üleüldse on seal kohati huvitavaid leide, soovitan pilgu peale visata.

Ja kui juba ostmiseks läks, siis valisin välja ka teised, ka huvitavad aga pisut kandilisemad päikeseprillid, samuti üli pilkupüüdvad ja võimukad. ;)

Praeguseks vist kõik… Käisin täna ilumaailmas ühe looduskosmeetika brändi Origins avamisel ja paljud tooted tundusid nii muljetavaldavad head, et tahaksin juba varsti kõigest pikemalt rääkida. Ja see pole mitte niisama haip, vaid tõesti, kui ma tahaksin kellelegi miskit head kinkida, siis nende toodetega julgeksin neid poputada küll. Nende bestselleriks on sügavniisutav mask, mis on mõeldud öiseks kasutamiseks (ehk kannad ööseks peale) ja see tundus juba seal kohapeal nii mõnus, pehme ja hea lõhnaga, et täna õhtul kindlasti katsetan seda. Ja loodetavasti saan ka teile miskit lahedat välja loosida, vaatame, pean nendega nõu ja uurin välja. :)

SAMSUNG CAMERA PICTURESFotorCreated3

 

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

10 comments

    • sandrelle
      sandrelle says:

      See on pärit Promod’ist ja on tõesti ülimõnus, aga see muutus väga kiiresti topiliseks. :( Avastasin ühel hetkel, et poolel kus kandsin käekotti, olid kõik niidid väljas. Mul ei ole sellist “niitidega” mantlit varem olnud ja ei osanud üldse ette näha, et ta selliseks läheb. Nüüd püüan seda topieemaldajaga kuidagi normaalsena hoida, see enam-vähem isegi aitab.

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.