PEALINNA JÕULUPRALLED KALLITEGA!

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Uh, olen ikka päris kaua aega eemal olnud – hea, et sisselogimiseks parooligi mäletasin. :D Korraks tekkis küll selline tunne, et pole enam meeles… Aga eemaloleku põhjuseks on olnud ikka kiired ajad tööelus ja veel kiiremad isiklikus elus (eh, nagu meil kõigil). Ja kui blogimisele mõtlesin, siis tahtis keha ja mõistus magada…

Sel aastal soovisin ma natukene teistsugusemat detsembrikuud kui tavaliselt ja võin öelda, et minu pisikene soov ka täitus! ;) Lihtsalt viimastel aastatel on pärast jõule tekkinud selline kurb tunne, et JUBA on jõulud läbi. Ma ei jõudnud isegi tähistada ju? Paar päeva, nädal, ja kõik! Sellepärast otsustasimegi, et meie tähistame jõule juba alates esimesest advendist – toome kuuse tuppa, kaunistame terve elamise ära.

Ja lisaks kodu korralikuks jõulumaaks dekoreerimisele tahtsin ma võimalikult palju enda kalleid inimesi näha ning nendega midagi lahedat koos ette võtta. Juba esimesest advendist alates. Olgu selleks siis koos kokkamine, piparkookide küpsetamine või lihtsalt tee joomine. Tahtsime koos filme ka vaadata, aga selleni ei jõudnudki. Oli ju vaja seitsme-kaheksatunniseid jutumaratone maha pidada. :D

Kuna paljud armsad inimesed ei olnud mul veel külas käinud, siis teine põhjus koosolemiseks oligi natukene soolaleivatada ja nad linnast välja enda juurde tuua. Ja muidugi see, et nad kohtuksid lõpuks meie kassipojaga! ;)

Eks paljud nüüd veendusid selles, et ma olen ikka hardcore jõulude fänn ja osad nii armsasti uurisid, et kas ma tähistangi terve kuu jõule? Nüüd tähistasin ja tähistan ilmselt ka edaspidi, sest need saadud emotsioonid on lihtsalt kirjeldamatud. Tõsi, olin mitu-mitu ööd kella kuueni hommikul üleval, et enda tööasjad “jonksu” saada, aga see kõik oli seda väärt. Järgmisel aastal planeerin enda aega pisut paremini ja teen tööd juba ette ära. Aga ärge muretsege, ma olen nüüd kenasti välja puhanud.

Kahjuks kõigiga ikkagi ei õnnestunud kokku saada (lehvitan siinkohal Emiliale, kellega olime just-just kokku saamas, aga… lihtsalt aeg jooksis nii omadega kokku, meil mõlemal). Hei-hei ka Geneficule, kes loodetavasti on nüüd enda jala tagasi väänanud. :) Ja terrrrrvitus oma Tartu-Valga sõbrannadele, kellega nüüd järgmiste päevade jooksul ikkagi kohtume. :) Kallid!

Tegelikult olen sel aastal ka mina vlogmasi teinud ja väikestviisi enda detsembrikuu tegemisi üles filminud, aga kõikide tegevuste kõrvalt ei ole jõunud monteerimisega tegeleda (ja et üks magistrant mul siin usinasti õppis, siis lihtsalt ei olnud arvutit. :D). Ja kuna terve youtube on praegu erinevaid vlogmase täis (ja keegi ei jõua neid ära vaadata), siis otsustasin, et enne aasta lõppu tulevad minu poolt sellised kokkuvõtvad jõuluvideod (Sandra koduvideod :D). Küll kindlasti tosin korda pikemad kui te neid vaadata viitsiksite, aga eks see on siis teie enda otsustada, et kas viitsite maratoni ette võtta või mitte. :D Ma filmisin neid nii või naa enda jaoks, et järgmisel aastal oleks lahe meenutada. Ent kui need pakuvad ka teile huvi, siis seda lahedam!

Praegu vist kõik ja jagan nüüd natukene meie meeleolupilte (mida paljud on kindlasti instagramis (sandrellle) juba näinud, seal olen küll ikka väga aktiivne olnud)!

SAMSUNG CAMERA PICTURESmaimellusandrablogC9iHR4zn7TgFKHv3Ak0IMn6ZAvynSC10iAbqo_kQh_wannitomblogTiOoewsXSx8jFnP8-51sLnvyKhl9BOwRJvgoeiLHqus tõnusipsikblogsUp9xKcQACMac_ElD8WhPnNzimLdVTvTSJa3xb7K_xI kertugablogsh4rDJ79dAriGLodjZ6lL85hczroS3ZWg2ElXsOVvxcneiuuudSAMSUNG CAMERA PICTURESsipsugablogkPtxonfBXMZO2v1XfRQlFI6luyjP5eIE4h4mchytAzE margepipiga BVL6qHh2TfVezANzD3dqitsO6LxTVSZGBkHX5Cr0adY sannumaikiliisblogSAMSUNG CAMERA PICTURESkatuempsublog

Suured kallid Merrificule dekoratsioonipiltide eest! :*

 

 

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

14 comments

 1. Avatar
  H says:

  Mind huvitab, et kust need rohelist värvi jõulukruusid pärit on? :D juba tükk aega otsin ideaalseid jõulukruuse, aga kuidagi ei leia ideaalseid :D

 2. Avatar
  Anne-Maria says:

  Sel aastal on mul jõulutundega küll kuidagi lood halvad. Lume puudumine ja igapäevane tööpõld ka ilmselt takistavad. Kuid eile vedasin ka kuuse tuppa ja jõululaulud olen ka mängima pannud – ehk jõuab veel see tunne ka tulla!

  Kuid sulle kõige ilusamaid jõule!!! Kallistused Lõuna-Eestist.

  Ja ehk näeme uuel aastal meiegi. :)

 3. Avatar
  Merlin says:

  Suured kallid vastu ja ausalt, Sa oled mu lemmik väike jõulupralletaja! Pole veel selle aasta jõuludki läbi aga juba ootan järgmiseid, väikeses lootuses, et saame järgmisel aastal jälle korrata (:

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Oi, Merrrrrific! Mul on nii hea meel, et tuttavaks saime, kullatükk oled! Ja kindlasti kordame, mul on selline tunne, et Sina oled see, kes JÄÄB! :)

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.