MÕNUS SUVINE LAUPÄEV!


SAMSUNG CAMERA PICTURES

Kuigi mõtlesin, et olen laupäeval tubli koolilaps ja tegelen lõputööga, siis isegi koolilaps tahab esimeste ilusate ilmadega välja minna! Ja no laupäeval anti seda ilusat ilma kohe kuhjaga. Kui ringi sõitsime ja metsa poole vaatasime, siis oli ikka täielik suvi. Aga päris lühikese varrukaga siiski välja vupsata ei saanud. :D Sellest pole loomulikult hullu!

Aga jaa, Tõnu sugulased kes meil siin lähedal elavad kutsusid külla ja Põhjarannikut avastama. Nii veetsimegi terve päeva mere ääres ja looduse keskel ning oli mõnus patareikude laadimine. Ahjaa, vlogisime ka natukene – videoni jõuate esimesele pildile klikates!

::
Hy абалдеть, какаяа красивая погода в субботу была. Даже если мне надо было писать дипломную работу я не могла с таким по годам в квартире сидеть. Вот так! Мы снимали видео тоже, так что терзат глазки на мой youtube-канал!
::

Nonii, nüüd tuli korraks üks natukene võõras kirjapilt siia blogisse! Nagu olen mõned korrad maininud, siis läbi emapoolse suguvõsa voolab minus ka vene verd ja näiteks vanaema-vanaisaga räägin alati vene keeles. Aga sellegipoolest tunnen, et keel hakkab nagu käest libisema ning ma kohe üldse seda ei tahaks.

Vene keeles pole ma kunagi eriti hästi kirjutada osanud (loen-veerin ka päris aeglaselt), sest olin grammatikatundides veidi laisk ja libistasin nii öelda koduste teadmiste põhjal kõikidest töödes läbi. :P Kuna ma olen päris kindel, et mul ei ole venekeelseid lugejaid (hei, kursaõed, tean, et teie olete, aga te saate eesti keelest ka superhästi aru:)), siis teengi seda lihtsalt enda jaoks. See blogi ongi minu looming ja hobi ning miks mitte siia vahepeal harjutama tulla. Nii et palun ärge pahandage, kui mähki-znakid ja muud grammatika vead sisse tulevad. Kes oskab, see võib alati parandada – nii ma ju õpingi!

SAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES
SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

2 comments

 1. Avatar
  Helen says:

  Vauu, olen alati Su juukseid ja head näonahka imetlenud. Võiksid rääkida natuke oma juustest, kas Sul on loomulikult sirged juuksed, mis šampoone ja imemaske hetkel kasutad ja kuidas Su juuksed nii hästi vastu on pidanud sellele värvivahetusele. :) Päikest!

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Helen, tõeliselt armas Sinust! Filmisin siin nädal aega tagasi ühe kookosõlimaski-video, aga kuna ei jäänud tulemusega üldse rahule, siis ei postitanud seda. Aga võtan selle teema kindlasti uuesti üles. Aitäh Sulle mõtteid jagamast!

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.