MONTAGNE JEUNESSE :: NÄOMASKI-SOOVITUS

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Kui Montagne Jeunesse esindaja minuga paar nädalat tagasi ühendust võttis, siis olin kohe kahe käega nõus nende maske testima. Põhjus üsna lihtne – kasutasin neid maske juba siis kui olin teismeline ja kui praegu on nendel kas Kaubamajas või Selveris (maske müüakse kõikides hästivarustatud kaubanduskeskustes) soodukas, siis viskan alati paar tükki ka ostukorvi. Nii et mina olen nende maskide väga suur austaja (ja eriti meeldib mulle selle valge shokolaadi oma!).

Maskid on tehtud looduslikest koostisosadest ja neid ei ole loomadel testitud – ilmselt seetõttu nad mulle meeldivadki. Ja loomulikult teevad naha pehmeks, siledaks ja puhastavad seda. Teistele maskidele eelistan neid just mõnusa vahukreemise konsistentsi ja magusa lõhna tõttu – pakendil on isegi kirjas, et kuigi tegemist on oivaliselt lõhnavate toodetega, siis ei tasuks neid siiski süüa. :D

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Siin veel valik maskidest, mida katsetanud ei ole (samas vist olen seda aprikoosi oma ka ikkagi katsetanud) – kookos ja mustikas on loomulikult kõige ihaldatumad! :)

FotorCreated

Ja jälle on aeg hidden-giveawayks! Loosin koostöös Montagne Jeunessega välja neli näomaski (maasika, valge shokolaadi), Basiluri rohelise tee (Basiluri teed on alati imehead) ja lillemaitselise shokolaadi! Jaa, lillemaitselise (kannikese)! :D Eelmise kingiloosi võitja Sirle maitses roosi oma ja jäi teistsuguse maitseda väga rahule ning seetõttu julgen nüüd ka seda soovitada! Aga kingiloosis osalemiseks:

♥ Soovita mulle palun mõnda head raamatud, mida lähiajal või viimati lugenud oled. :) Valdkond võib olla samuti täiesti vaba

♥ Võid pilgu peale visata minu facebooki lehele siin –https://www.facebook.com/pages/Sandrelle/184338261752634?ref=hl

♥ Kingiloosi võitja hüüan välja täpselt nädala pärast ehk 13. märtsil – edu kingiloosis, jään teie raamatusoovitusi ootama ja maskitamiseni! :)

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

28 comments

 1. Avatar
  elis says:

  Minu vaieldamatu lemmik – Küpsise paradiis ehk 12 kuud Kerttu Rakke :)
  Viimati lugesin Null punkti ja järgmisena plaanis Vait olla ja edasi teenida :)

 2. Avatar
  Piia says:

  Praegu (mingi kolmandat kuud juba) loen jõuludeks saadud Chaneli biograafiat. Enda õigustuseks võin öelda,et see on ikka tõeliselt paks! Moemaailma ajalooga kurssi viimiseks on see tore raamat, lisaks meeldib mulle, et seda on päris ajalooga ka seotud ja paneb moe ühiskondlikku konteksti. Halb külg on see, et raamat on inglise keelest tõlgitud ja kohati riivavad mu silma inetud tõlkevead.

 3. Avatar
  Velli says:

  Ma tean, et sulle meeldivad väga audioraamatud ja kui mina süüa teen, siis et huvitavam oleks, kuulan tavaliselt Podcasts äpist “Stuff you should know” saadet. See on just tegelikult saade, mitte raamat, aga nii põnev saade, kus kaks meest räägivad, kuidas asjad tegelikult toimivad (nt mis toimub maavärina ajal, mis on teaduslik meetod, kuidas parfüüm töötab, mis värk viljaringidega on jnejne). Väike teadusehuviline minus on väga vaimustunud :) ja söögitegemine (või jalutamine) läheb lustiga.

 4. Avatar
  Karin says:

  Mina lugesin esimest korda läbi lõpuks Harry Potteri raamatud. Täiskasvanuna. Umbes 15aastase hilinemisega. Ja need on uskumatult head ja kindlasti mitte ainult lastele. Soovitan soojalt, sest neist avalduv maailm on uskumatu!

 5. Avatar
  Helina Tiitso says:

  Soovitaksin raamatut Eia Uus “Aasta Pariisis”. See on raamat, mille lugesin kahe päevaga läbi, sest nooo see oli nii hea!

  Ilusat märtsi kuud,
  Helina ;)

 6. Avatar
  Kätlin says:

  Mina soovitan soojalt Jojo Moyes’i raamatut ”Mina enne sind”. Väga mõnus lugemine

 7. Avatar
  Anni says:

  Kohustusliku kirjanduse korras pidime lugema hiljuti uuema aja väliskirjandusest mõnda romaani ja mulle sattus kätte Norra kirjaniku Roy Jacobseni ”Nähtamatud”. Tavaliselt sellised … ”kohustuslikud romaanid” mind ei paelu, aga vot see raamat oli küll väärt lugemine. :)

 8. Avatar
  Anne-Maria says:

  Viimati lugesin blogimaailmas üsna suurelt üles haibitud Lena Dunhami raamatut “Not that kind of girl”. Kiire lugemine ning värvikalt kirjutatud. Sai nii mõnegi asjaga end samastada. Soovitan lugeda, ehk meeldib!

 9. Avatar
  Karolin Sakk says:

  Mina viimati lugesin raamatut “Minu Jeruusalemm”, seda soovitaksin väga, autor käis reisil Eesti dokumentaalfilmi “Õlimäe õied” valmistamas, ning väga hea film samuti. Armsalt ja mõnusalt kirjutatud.

  Ning ise plaanin järgmiseks soetada raamatu “PALVERÄNDAJA. EESTLASTE PALVERÄNNAKUD LAIAS MAAILMAS”, niipalju kui olen lugenud sinu raamatusoovitusi ja et mis stiili raamatuid sa tavaliselt loed, siis arvan, et ka see vast võiks sulle huvi pakkuda.

  91karolin@gmail.com
  Karolin Sakk

 10. Avatar
  Sigrid S says:

  Soovitan lugeda Khaled Hosseini raamatuid, ise olen lugenud “Tuhat hiilgavat päikest”, aga ka tema teised teosed on kuuldu põhjal väga head. Lugemise kõrvale tuleks võtta ka pakk salfakaid :)

 11. Avatar
  Kristiina says:

  Viimati loetud hea raamat on Indrek Hargla “Apteeker Melchior ja Rataskaevu viirastus”, aga kõik tema selle sarja raamatud on väga head :)

 12. Avatar
  MK says:

  Ei võta küll osa loosimisest, aga tahan sulle öelda, et väga-väga armas blogi on sul!! Ja kindlasti uurin nende näomaskide kohta – kasutan ise ainult looduslikke tooteid ja väga põnev on sinu blogist lugeda, et oled ka loodusliku kosmeetika austaja. :) Maskid on nii mõnusad, ma heidan kohe pilgu peale neile!

 13. Avatar
  Jaanika says:

  Mina soovitaksin kahte raamatut:
  Jaak Roosaare “Rikkaks saamise õpik” , et meelde tuletada passiivse tulu tähtsust ja
  Epp Petrone “Elust kirju”, mõnus lugemine Epu elu keerdkäikudest

 14. Avatar
  Anna says:

  Paulo Coelho “Alkeemik” ja muidugi kõik teised tema raamatud (“Zahir”, “Võitja on üksi”, “Brida” jne)

 15. Avatar
  Britt says:

  Ellinor Rängel “Kullimaja Marta” , natukene teen küll sohki, sest pole üks viimatiloetutest, aga ikkagi raamat mida ma olen elu jooksul lugenud mitu-mitu korda :)

 16. Avatar
  alma says:

  Mina lugesin Elaine N. Aroni raamatut “Ülitundlik inimene”. Minu jaoks väga oluline kirjutis, aitab endaga rahu teha. Samas ütlen kohe ära, et kui see pealkiri sind ei kõneta, siis sa ilmselt pole sellest nii vaimustuses kui mina. :)

 17. Avatar
  Merili says:

  Mina soovitaksin Laini Taylori “Daughter of smoke and bone”, üks viimaseid lemmikuid.

 18. Avatar
  Maarja says:

  Dan Browni kõik raamatud on minu arvates väga paeluvad, sest lisaks heale storyline’ile on seal alati rohkelt kunsti, nii et raamatuid on keeruline käest panna :).
  Samuti meeldisid mulle Divergent triloogia raamatud, mille esimesest raamatust on ka film valminud, ehk oled näinud?

  Parimat,
  Maarja

 19. Avatar
  Riina K. says:

  Soovitaksin Elizabeth Haynes’i raamatut ” Nurka aetud”. Mina ei suutnud seda raamatut enne käest panna, kui läbi olin lugenud. Väga kaasahaarav ja põnev romaan on.

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.