Väike tähistamine @ Mon Repos

Kuna laat kujunes oodatust edukamaks, siis otsustasime end ka selle eest natukene premeerida ja käisime eile õhtustamas sellises restos nagu Mon Repos. Me mõlemad oleme tegelikult väga-väga palju tööd ja vaeva näinud selle kõige nimel, mis meie ümber on ning mõlemad põhitööde/lisaprojektide kõrvalt. Vahel on lihtsalt mõnus maha istuda, töö vilju nautida ja võtta see aeg, et olla selle kõige eest tänulik. Või lihtsalt pidurid peale panna ja aeg maha võtta. Meil mõlemal on kogu aeg palju toimetamisi, aga mõistuse piires muidugi. Seda kuni kella 3-4 ööseni üleval istumist ja toimetamist enam väga tihti ette ei tule, kuigi eelmisel nädalal oli täitsa normaalne öösel vaid 3 tundi magada. :D K-r-e-i-s-i!

Ma ise usun hästi palju sellesse, et üldse mingisugustele unistustele hoogu juurde anda, tuleb ise väga palju vaeva näha… ja tubli olla. :) Eks see ringi toimetamine on mul ju alati veres olnud, kas või kooli ajalgi – ainult et nüüd on minu tegevused ehk teise väljundi saanud.

Aga Mon Repos restost (siit saab ka lähemalt tutvuda) rääkides, siis eile googeldasime mõnusaid restorane ja selle peale sattudes oli mul kohe “ahaa” moment – sel suvel oli seal mingi pidu, mida siis paljud Instagramis kajastasid ja juba tollal vaatasin, et nii mõnna koht. Ja nõnda selle koha välja valisimegi.

Kohapeale minnes pettuma ei pidanud, sest kuigi enamik lilli on juba ära õitsenud, on koht meeletult super, nii ilus ja hubane. Meie jäime väga rahule. Lisaks sõbralik ja viisakas teenindus.

Kuna eelroad olid kõik nii isuäratavad, siis valisime kuidagi välja kolm ja sheerisime neid: tiigerkrevetid popkornis (appi, kui põnevalt see juba kõlas ja mulle niiiii maitses), linnumaksa pâté (osutus meie mõlema lemmmmikuks ja tasub juba laheda välimuse pärast tellida, lisan alla pildi ka, nagu väike roheline õun) ja kreemine Bouillabaisse (maitses hea, supp sinimerekarpidega, aga kuidagi kiirelt viskas maitse üle, nii et mina võtsin vaid paar ampsu).

Põhiroogadeks valisime küpsetatud põldvuti ja mooritud veisepõse Bourguignon kastmes. Mõlemad väga maitsvad ja restorani kohta suured portsud. Küpsetatud põldvutt serveeriti juustuse orsotto ehk siis tangu risottoga (tundus vähemalt) ja megamaitsvate kastmetega. Maitseelamusena igati huvitav!

Nii et igati-igati-igati mõnus õhtu oli!

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

3 comments

 1. Avatar
  Maria says:

  Hei.

  Kogu selle kreemide jne edasi mölluga seoses võiksid kirjutada ka selle seadusandlikust poolest.
  Kas ja milliseid aineid oma kreemides kasutad ja kuidas neid soetad? Mida üldse tohib kasutada kui soovid ise hakkata kreeme või muud kosmeetika alla kuuluvat toodet tegema? Oled fie või oü, kuidas selle haldamine? Raamatupidaja või toimetad ise?

  Ehk vahva oleks roosamanna vahele ka lugeda kuidas asi päriselt kulisside taga käib.

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Hei, Maria!

   Kas ja milliseid aineid oma kreemides kasutad ja kuidas neid soetad? Mida üldse tohib kasutada kui soovid ise hakkata kreeme või muud kosmeetika alla kuuluvat toodet tegema? Olen palju lugenud ja end sel alal täiendanud – kes sama alaga tõsiselt tahab tegelema hakata, küll see samuti end kurssi viib. Kõik info on meie ümber olemas. Mina kasutan enda toodetes 100% looduslikke värvaineid ja eeterlikke õlisid ning aroomiõlisid.

   Kogu selle kreemide jne edasi mölluga seoses võiksid kirjutada ka selle seadusandlikust poolest. Samuti, ka kogu seadusandlik pool on internetist kenasti leitav ja lahti selgitatud. :)

   Oled fie või oü, kuidas selle haldamine? Raamatupidaja või toimetad ise? OÜ ja raamatupidamisel hoian esialgu kätt pulsil ise.

   Loodan, et said oma küsimustele vastused!

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.