MISSUGUSEID DOVE TOOTEID OSTA?

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Ma olen katsetanud mitmeid erinevaid Dove tooteid ja kui ausalt öeldes nende shampoonid-palsamid-seebid mulle üldse ei sobi, siis kehahooldustoodete fänn olen alati olnud. Olen kogu aeg tahtnud proovida nende dušikreeme, see on minu jaoks midagi uut. Näiteks eelmisel aastal saadeti mulle katsetamiseks shampoon-palsam ja kahjuks pidin neile kirjutama, et ma olen küll tänulik nende asjade saatmise ees, aga pikemalt kirjutada neist ei saa/taha. Sest lihtsalt juuksed muutusid kuidagi kuivaks ja tekkis kõõm.

Samas on hästi armas see, et kuigi ma ei promonud tookord saadetud tooteid ja olin enda arvamusega aus, saatsid nad sellegipoolest mulle veel Dove sarjast midagi uut proovimiseks. Ikka ju räägitakse nii, et näed, kui blogija ei kirjuta mingitest toodetest ja ega see firma talle enam asju ka ei saada. Tundub, et saan vastupidist väita. Tore!

Sel korral sain testimiseks DermaSpa sarja Goodness keha- ja kätekreemi, mis sisaldab kreemja vanilje, kookose ja muskuse aroomisegu. Lisaks turgutavat ingverit ja õuna ning astelpajust saadud omega õli. Esimese asjana kui tooted lahti tegin, siis üllataski mind nende mõnusalt magus lõhn. Kehal jääb ta hästi pehme ja pakendil ongi kirjas, et tulemus on velvety soft skin ehk sametine nahk. Niisutus on keskmine ja pigem kerge, aga DermaSpa tooted pididki nahka pigem seespidiselt ehk naharaku südamest niisutama. Nii peaks toimuma naharaku uuenemine, parandades vanu naharakke. Huvitav, eksole. :)

Kätekreemi lõhn oli sama hea nagu kehakreemil, aga lähemalt ma seda ei testinud, sest tahaksin selle mingil ajal välja loosida.

Igastahes sel korral julgustan seda sarja kindlasti proovima – nuusutage poes testrit ja ma arvan, et teie otsus saab juba lõhna põhjal tehtud. :)

SAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURES

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

2 comments

  1. Avatar
    Liis says:

    Kusjuures mul Dove’i toodetega sama lugu. Igasugused kreemid on väga sobivad, aga juuksehooldusvahenditest hoian eemale. Samamoodi tekitasid kõõma ja muutsid juuksed kuivaks :(

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.