Merevetika snäkk – lihtsalt parim leid!

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Kes on jälginud “itsjudyslife” igapäevaseid Youtube vloge, siis teate, kuidas Benji nende merevetika ampsude pärast kogu aeg pragada saab – küll nad lõhnavad halvasti, küll veel sada erinevat põhjust. Ja kuna Benji neid nii hirmsasti kiidab ja kogu aeg sööb, siis olen ka alati tahtnud maitsta. Ja võta näpust, ükspäev märkasin neid ka Selveris müügil olevat. Hind oli esmapilgul väikse paki eest küll krõbe (1.64€), aga olen neid ju alati proovida tahtnud.

Müügil oli neid kahte sorti, oliiviõli ja rohelise teega ning otsustasime esimese kasuks. Istusime siis õhtul diivanile maha ja sõime korraga terve paki ära. Täiesti niisama, üksteist jõllitades. Isegi polnud mahti telekat käima panna. Nautisime to the max. :D No täitsa lõpp, kui head. Võitlesime veel viimase tüki pärast, aga ütlesin, et see peab jääma pildi jaoks! :D

Merevetikas võib kõlada küllaltki eemaletõukavalt, aga nüüd ma täitsa mõistan nende fenomeni. Ja Benji haipi. :D

Karbis on 10g, umbes 20 merevetika laastu. Konsistensilt on nad pisut krõbedad, aga suussulavad. Maitselt sellised soolakad, meenutavad veidi sushi tegemiseks vajaminevat nori lehte.

Proovige ja andke märku, kas meie maitsed ühtivad. Mina lähen ja ostan täna uue paki! :D

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

12 comments

 1. Avatar
  A says:

  Nägin neid eile poes ja kuna sina kiitsid, siis mõtlesin proovida ja.. väkk :D See oli midagi väga rõvedat :D Maitsed on ikka väga erinevad :)
  Ostsin muidugi veel kaks pakki, selle teise ka.. seda ei hakka avamagi :D Õnneks oli Tartu kaubamajas sooduks 1.25 Täishinnaga oleks veel kurvem olnud osta ja siis ära visata :)

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Tead, inimesed on kahte leeri läinud – pooltele meeldib, teistele mitte. :D Maitsed on ikka täiega erinevad jep. Samamoodi nagu sushi ei meeldi paljudele, aga mina olen lihtsalt hullumas. Ka sellest merevetika snäkist. :D Üks sõbranna võttis ühe ampsu ja pärast kirjutas, et nii rõve. :D Tõi ülejäänud paki mulle – jejee! :D

 2. Avatar
  Liisa says:

  Jaa, need täiega head. Sobilikud niisama snäkkimiseks (olen isegi kinosnäkiks võtnud – vabandust, teised külastajad) ja väga mõnusaks lisandiks mereandidest roogade peal (nt. salat, supp),

 3. Avatar
  LiaMia says:

  Mina olen ItsJudysLife jälgija, küll mitte igapäevaselt, aga vahel ikka ja kui ma neid snäkke kuskil Eestis poes nägin siis tekkis kohe äratundmisrõõm :). Ma osta ei julgenud, sest vetikas on ikkagi liiga võõrastav, aga küll ma need kunagi ära ka proovin.

  Tegelikult tahtsin ma, aga seda jagada, et aastaid tagasi jõi Benji meie eesti Saku õlut. Ma ei tea ka sa nägid? Aga mul oli nii uhke tunne, et keegi youtube’s Eestis mainis aga ma pole seda kellegagi jagada saanud, sest keegi minu tutvuskonnas ei vaata nende või üldse vloge.
  Ma kohe pidin selle siia kirja panema :D

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Jaaaa, mäletan seda! Ma olin niiii kõrvust tõstetud, et ei teadnud mida nüüd selle õnnega peale hakata. Sest no jaa, jälgin neid küll igapäevaselt, aga eks nad ikka ole seal “kusagil kaugel” Ameerikas ja iial ei eeldaks, et nendega mingi kokkupuude võiks tekkida. Tegelt on paljude youtuberite/blogijatega nii. Näiteks ükspäev nägin poes ühte Eesti youtuberit Estoniannat ja jalad hakkasid all nii värisema, et jubee. Läksin ja ütlesin tere ning kallistasin ja terve õhtu oli niiii hea tuju. Olen ju tema videote jälgija ja väikeatviisi fänn, seega nagu mingit lemmiknäitlejat vms oleks näinud. :D Ma loodan, et said mu jutu mõttest nüüd aru. :D

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.