ME SO HAPPY, SEST #THEHAPPINESSPLANNER

The-Happiness-Planner-Claireabellemakes-Review

Yaaay, ma olen nii elevil ja tuju on nii hea, et mõtlesin siia ka enda rõõmuudist jagama tulla. Rõõmu toob sel korral küll üsnagi materiaalne asi nimega märkmik, aga see on midagi enamat kui lihtsalt märkmik. :) Kuna kellelgi on varsti sünnipäev tulemas (kulm-kulm, 14. veebruar), siis esimene kingitus on UKst minu poole juba teel ja p-e-a-k-s siia jõudma homme.

Mina töötan reaalselt kõige paremini asju läbikirjutades ja mulle meeldib suuremaid eesmärke, ülesandeid ja “tee ära” liste käsitsi üles märkida, see toimib minu jaoks kõige paremini ning on suurem tõenäosus, et saan asjad ka tehtud. Pole mõnusamat tunnet, kui mingisugune ülesanne “maha kriipsutada” või sellele linnuke ette panna. ;)

Planeerija sisaldab endas motiveerivaid lauseid, igakuist tagasivaadet täidetud eesmärkidele, tujudele, toitumisele/treeningutele, tee ära liste ja mida kõike veel. Eriti meeldib mulle tema juures see, et ta ei ole mega kirju nagu Erin Condreni oma, ja on küll stiilne-värviline-lõbus, aga mitte liiga pealetükkivalt.

Selle märkmiku loojaks on üks blogija nimega Mo Seetubtin (brandmentalist.com) ja kuna ta on alati osanud väga hästi kirjutada sellest, kuidas olla õnnelik ja seda õnnelikku elu nautida, siis ta ühendas selle ühe oskuse enda disainihuviga ja lõi sellised märkmikud, mis panevad sind lisaks unistuste üleskirjutamisele ka neid täitma – sest nagu ilmselt paljud kuulnud/lugenudki on, eesmärkide seadmine ja üles kirjutamine aitab meid nende täitumisele aina lähemale.

See on küll esimene kollektsioon aastasest planeerijast. Esialgu tegid nad 100-päevaseid märkmike, mis produktiivsuse asemel aitavad keskenduda õnnelikuks olemisele. Need märkmikud on ilma kuupäevadeta. Mina alustan aastase planeerijaga nüüd küll “veebruarist”, aga mis seal ikka. :)

Kindlasti saan juba varsti neid kõige ehedamaid muljeid jagada, ehk võtan isegi filmimise ette. Vaatame. :) Igastahes nii ootan juba ja loodetavasti jõuab see homme/nädala lõpuks minuni.

thehappinessplanner.com

Pink-Happiness-Planner-Review agaga4 Unboxing-The-Happiness-Planner-2016 The-Happiness-Planner-Goal-SheetsSAMSUNG CAMERA PICTURESplanner pictures – claireabellemakes.com

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

9 comments

 1. Avatar
  Kristel says:

  Imeilus tõesti. Mind huvitab hoopis, kuidas sul jaanuari lõpus nii ilus pruun jume? :D

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Hehee, aitäh! Aga ma vana isepruunistavate kreemide fänn ja muidugi on sellel pildil enne prallele minekut veits tumedam meik (loe: kenasti päikesepuudrit kasutatud) tehtud. :)

    • sandrelle
     sandrelle says:

     Kusjuures olen truuks jäänud Nivea isepruunistujatele. :) Ja nüüd hiljuti avastasin Dove kerge isepruunistuja – see üks uusimaid tooteid neil ja aitab saavutada sellist kerget jumet. Ja lõhn on erinevalt enamikele isepruunistajatele väga-väga mõnus. Pole pealtükkiv ega vastik. ;)

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.