MAYBELLINE MEIGIVÕISTLUS :: VÕIDA PALETT & TENDER CARE

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Otsustasin samuti Maybelline meigivõistlusest osa võtta ja nüüd on see purgis! Võistlus näeb välja siis selline, et igale osalejale saadeti Maybelline uus meigipalett The Nudes, millega siis pidi vabalt valitud teemal jumestuse tegema. Koos paletiga saadeti kõigile lisaks veel erinevaid huulevärve, ripsmetušše ja lainereid – nii et kõik osalejad saaksid täpselt neile meeldiva look’i teha.

Võistluse auhinnafond on maguuus – 1000€ väärtuses Nikoni kaamera. Ohohoo! Minu blogipiltide kvaliteet on läbi aastate suhteliselt ühele pulgale jäänud ja uus kaamera teeks kindlasti selle pesa siin palju ilusamaks. Võitjaks osutub see, kes saab enda videole kõige rohkem vaatamisi – nii et natukene loodan ka teie “kliki” peale. :)

Kuna lihtsalt meigiõpetust filmida oleks pisut igav olnud, siis “kaasasin” sellesse meie eurolaulu ja video ongi inspireeritud Elina Borni meigist. Ahh, ma olen alati tema välimust ja enesekindlust imetlenud. Lauluhäälest rääkimata. Kindlasti ei ole see üks-ühele Elina Born’i look, aga proovisin midagi ligilähedast saavutada.

Ja mul on varuks kaks üllatust! Esimene on siis see, et kui jagate seda meigivideot enda facebookis hastag’iga #MINUNUDESPALETT osalete ühe The Nudes paleti loosimises.

Veel loosin välja selle Oriflame Tender Care Gift Box’i – juhised selle võitmiseks leiate video infokasti alt! Hetkel ei saa neid palsameid enam kusagilt väga tellida – olid saadavad vaid piiratud koguses. Kuna mulle niiiii meeldivad need palsamid, siis tahtsin endale ka ühe lisaks soetada, aga mitte kusagil ei müüda neid enam. Nii et see on väga eriline kingitus ja ma tõesti kingin ära midagi sellist, mida endale VÄGA tahaksin (aga ka teie olete mulle armsad, seega pole mul üldse kahju). Mu emps ja Tõnu juba jõudsid mitu korda öelda, et jäta see karp endale, aga nurisesin mitu korda vastu, et EI, olen ammu planeerinud seda lugejatele ja nii ka läheb! Hehee. :)

Aga olgu praegu! Ma loodan, et video meeldib!! :)

SAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURES

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

25 comments

 1. Avatar
  Svea says:

  No oled Sina alles ilus inimene ja meigi inspiratsiooni said ka ühelt väga kaunilt inimeselt :)

  • sandrelle
   sandrelle says:

   MK – Adobe Premiere Pro CC. Alguses vajab nokitsemist, aga nende kodulehel on head õpetusvideot. Kellel huvi tasuta versiooni osas, siis võib minuga ühendust võtta. :)

 2. Avatar
  Britt says:

  Tead, iga jumala kord kui ma mõnda su videot vaatan, siis ma mõtlen, et ma ise ei kavatse enam elusees ühtki teha :D (loe : suurepärane montaaž!)

  Ja absoluutselt kaunis oled mõistagi ka! :)

 3. Avatar
  P says:

  ”Veel loosin välja selle Oriflame Tender Care Gift Box’i – juhised selle võitmiseks leiate video alt!” -kust? :)

 4. Avatar
  Anonüümne says:

  Sooviks osaled samuti Sinu imetoredas teises loosimises(Oriflame Tender Care Gift Box’i ), aga ei leidnud video lõpust juhiseid :(

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.