MAYBELLINE 100 :: JUUBELIÜRITUS

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Eile tähistas Maybelline enda suurt juubelit (100) ja sedapuhku kutsuti ka iluhuvilised Tallinna Kaubamajja uudistama, head toitu ja jooki nautima ning nendega hiljuti liitunud jumestuskunstniku Liisa Leetmaaga tutvuma. Liisal on väga kift blogi (http://liisaleetma.blogspot.com/) ja kindlasti on ta üks mu lemmikuid youtuberdajaid (https://www.youtube.com/user/MUALiisa)! Igati vinge ja julge chicka!

SAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES
Ja nagu mõned päevad tagasi mainisin, on taas hidden-giveaway time! Kuna Maybelline poputas meid eriti mõnusate kingitustega, siis jagan rõõmuga midagi ka teile. :) Loosi läheb Baby Lips toonis Peach Kiss, Colorama küünelakid ja Lash Sensational ripsmetušš.

Kingiloosis osalemiseks:
♥ Kirjuta kommentaaridesse enda eesnimi ja meiliaadress
♥ Ja palun kirjuta üks asi, mis Sind täna või kunagi hiljuti rõõmustas :)

Head loosiõnne ja võitja selgub veidi enne sõbrapäeva ehk kolmapäeval, 11. veebruaril! :)
SAMSUNG CAMERA PICTURESFotorCreatedk

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

105 comments

 1. Avatar
  Selina says:

  Kõige rohkem rõõmustab mind täna taevas säranud päike ja kevadine ilm, mis on lihtsalt SUPER!! :)

 2. Avatar
  Karin says:

  KarinK16@gmail.com

  Mind tegi täna tõsiselt rõõmsaks väike asi.. Ma vaatasin enda sõbranna vastsündinud beebikese pilte ja lihtsalt olin klemm kõrvuni ja kõikide ihurakkudega rõõmustasin nagu väike plika jäätiseleti ääres :) :)
  Need lihtsad ja elulised asjad võivad teha niiii palju rõõmu!

 3. Avatar
  Pirks says:

  ma sain täna tehtud ühe koolitöö, mida olin niiiiiniii kaua teinud. Motivatsioon tõusis ja tuju ka!

 4. Avatar
  Kerli Kostin says:

  Kerli
  Kerlikostin@gmail.com

  Nägin, kuidas mu tublid patsiendid niivõrd lühikse ajaga, kui seda on nädal, arenenud on. Eks ma ole ise ka palju vaeva näinud, kuid nende elukvaliteedi tõusu on lust näha!

 5. Avatar
  Katariina says:

  Viimati rõõmustas mind see kui võitsin FB rimmeli ripsmetušši mis oli mul juba umbes 15.nes võit.
  Aastane Grete (õetütar) hakkas kõndima.

 6. Avatar
  Velli says:

  Rõõmustas mind see kingiloos :) ja nii ebatavaliselt ilusasti alanud esmaspäeva hommik. Tavaliselt on piin end voodist välja kangutada, kuid seekord ärkasin rõõmuga. :) Nagu oleks teadnud, et kingiloos ootab :P

  vellykas9@hot.ee

 7. Avatar
  elis says:

  Mind rõõmustavad just sellised hommikud nagu täna – naudin karget talvehommikut, joon hommikukohvi ja loen oma lemmik blogijate postitusi :) Viimasel ajal on juba traditsiooniks saanud, et just esmaspäeva hommikuti tegelen blogide lugemisega.. Kui ma tõbine ei oleks siis naudiks voodi asemel seda kõike soojade susside ja pleediga hoopis veanda peal :)

 8. Avatar
  Kristi says:

  Kristi

  marenpop@hot.ee

  Mind rõõmustas täna see, et mu sõbrad ei unustanud mind autopeale võtmast. (mul oli terve õhtu selline tunne, et nad sõitsid minuta Tartu ja unustasid mu). Kahtlane asi mis rõõmsaks teeb :D

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Heheee! Vedas!! :D Mul oli aastavahetusel täpselt selline tunne – isa ütles, et sõbrad & Tõnu sõitsid talle üle raudtee vastu ja lehvitasid ning tegi nalja, et raduselt unustasid minu ära. Ja siis vaatasin, et Tõnul ongi telefon välja lülitatud ja hakkasin korraks vist isegi pabistama. Aga nad ikkagi ei unustanud mind ära (=rõõmustasin) ja mulle tundus ka siis, et kahtlane asi, mis võib rõõmsaks teha! :D

 9. Avatar
  Caroly says:

  Mind rõõmustasid eile vanaema otse ahjust tulnud moosi- ja lihapirukad. Hoopis teine asi võrreldes poetoodanguga! :)

 10. Avatar
  Mai says:

  Heihei!

  Ma loosis osaleda ei soovi, jätan selle võimaluse teistele, ag atahan kiita seda ripsmetušši! Tõeliselt hea, kaunis must toon ja ei lähe laiali (ka hommikul ärgates veel ilusti peal ilma, et pandasilmad oleksid). Suureks plussiks veel – ei ärrita minu silmi ja teeb ripsmed kaunilt pikaks ja tihedaks ♥

  Liisa Leetma meeldib mulle ka! Imeline naine! :)

  xx
  Mai

  http://www.sincerelybitter.com

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Väga mõnus!! :)) Meil oli täna päris vihmane ilm, aga ikka oli nii mõnus jalutada. Looduses oleks kindlasti veel mõnusam olnud!

 11. Avatar
  Mirjam says:

  Mind rõõmustas see, kui hommikul poest tulin ja nägin oma lemmikkoera ehk west highlandi valget terjerit, kes siin meie majades elab. Ta toob alati mulle naeratuse näole ja üldiselt ma elukaaslasele hüüan, “vaata, vaata, Elvis jalutab väljas, ta on ikka NIII nummi!” :D (Elvis sellepärast, et Till & Kummel kohvikukoeral on sama nimi ja kõik west highland terjerid on minu jaoks Elvised, sest nii on suupärasem + väga lahe nimi koerale :D)

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Oiii, siin Viimsi kandis nii palju kutsasid, kogu aeg näen kedagi jalutamas ja tunnen rõõmu & kurbust samal ajal – kurbust seetõttu, et igatsen enda omasid ja tahaks nii väga koera, aga hetkel ei ole see lihtsalt võimalik. Ja Elvis on väga lahe nimi! :D

 12. Avatar
  Anita says:

  Anita, anita14114@gmail.com
  Mind rõõmustas hiljuti, täpsemalt kaks päeva tagasi see, et sooritasin oma viimase eksami edukalt ja olen kohe kohe paberitega kosmeetik. Täna aga see, et sain oma pisikest venda jälle nunnutada :) rõõm igas päevas!

 13. Avatar
  Marii says:

  Hmm, mis mind täna rõõmustas? Rõõmustas see, et sain äsja valmis oma esimese täiesti algusest lõpuni ise tehtud helmestikandis prossi! :)

 14. Avatar
  Kristin says:

  Kristin

  kristin.djomina@mail.ee

  Rõõmustas, et üks väike armas sugulane, 5-aastane poiss, tuli külla ja oli emale öelnud, et Krissule tuleb ka lilli viia (kuigi oli minu papsi sünnipäev!) ja siis ta tõigi mulle 10 tulpi. Niiarmas :)

 15. Avatar
  Helina Tiitso says:

  Helina, helinatiitso@gmail.com

  Viimasel ajal on mind väga rõõmustanud see, et sain neljapäeval, 05. veebruaril, esmakordselt tädiks. Tegu on imearmsa printsessiga, keda siia maailma väga-väga oodati! Imeilusat nädalavahetust kõigile! :)

 16. Avatar
  Helina Tiitso says:

  helinatiitso@gmail.com

  Viimasel ajal on mind väga rõõmustanud see, et sain neljapäeval, 05. veebruaril, esmakordselt tädiks. Tegu on imearmsa printsessiga, keda siia maailma väga-väga oodati! Imeilusat nädalavahetust kõigile! :)

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Tubli oled, et planeerid selliseid vabu päevi endale. Need on üliolulised, mul on vahel nii kahju inimestest, kes ei oska endale aega võtta! :))

 17. Avatar
  Merlin says:

  Merlin kasemerlin(at)gmail.com
  Ilmselt selle aasta high point oli 2 nädalat tagasi, mil tädiks sain ja kuigi selliseid pisirõõme on sellel nädalal ka mitmeid olnud, siis see on ikka see kõige kõigem (:

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Jaaa, Merilin – see on küll kift! Ja nii südantsoojendava postituse kirjutasid temast. :)) Palju-palju õnne, kaunis punapää! :))

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Palju õnne sünnipäevaks, Brittu! Loodan, et said tohutult kallistusi, megalt maiustusi ja gigalt kingitusi! :) Meil täna vastupidiselt väga vihmane, aga samas täitsa rahustav ilm. :D

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.