MAKE UP STORE KLUBIÕHTU :: KINGILOOS (Lõppenud)

IMG_6260sandrelle

Kuigi mulle on Make Up Store’i tooted juba pikka-pikka aega meeldinud, sattusin eile õhtul nende Pärnu maantee esinduskauplusesse täiesti esimest korda.

Minu kõige esimene kokkupuude Make Up Store’i toodetega oli vist enne põhikooli lõpupidu, kui ostsin ühe korallikarva glitter-lauvärvi. Lõpetamisel olid mul veel heledamad juuksed kui siin pildil ja see roosakas-oranžikas toon nägi päevitunud jumel lihtsalt super välja. Ja alati kui olen kas Kaubamaja Ilumaailmas või Tartu Taskus nende tooteid uudistamas käinud, meenub mulle just see põhikooli lõpetamine. Ilmselt seetõttu, et minu elus said just tollal väga paljud ilusad asjad alguse. :)

Ja eile meenus mulle ka see, et nende parfüüm “All Through Genuine” oli kunagi üks mu lemmiklõhnu ja see tuletab mulle alati meelde ühe noorteprojekti varakevadist Ungari reisi. Kuigi Ungari ehk ei kõla nii atraktiivselt kui Itaalia või Hispaania, siis on see reis tänaseni üks mälestusväärsemaid ning tahaksin väga sinna kunagi ka tagasi minna.

Aga igastahes, Make Up Store’i sattusin eile just seetõttu, et neil toimus klubiõhtu “Renaissance”, kus tutvustati aastalõpu pidustuseks sobivaid tooteid. Nende turundusjuht ja meigikunstnik Kairit võttis meid väga armsasti vastu ja oli nõus pikalt nii brändi ajaloost kui ka esinduskauplusest rääkima. Jõime veini, snäkitasime ja oh-h-hetasime, sest modellile tehtud meik ning soeng nägi nii kaunis välja. Peaksingi netist selle soengu tutoriale otsima, sest kui ma õigesti aru sain, siis selle soengu tegemisel kasutati modelli enda juukseid, mitte pikendusi.

Ja soetasin ühe peitekreemi, mida olen ka varem kasutanud, aga mille kogemata kuhugile ära kaotasin. Eile oli seda ostu ka eriti soodne teha, sest klubiliikmeks vormistamine oli ostu korral tasuta ja iga klubiliige sai -20% soodustust. Nii et kokku läks peitekreem maksma natuke üle üheksa euro (alghind 12€) ja minu meelest kui ma kunagi selle peitekreemi Kaubamajast ostsin, siis oli see isegi veel kallim kui 12€. Ja tegemist on tõepoolest tuhandeid kiidusõnu väärt peitekreemiga, seda jätkub kauaks ja no üheksa euro eest see endale skoorida – super!

Igastahes, nende klubiõhtutest tasub osa võtta, saab soodustusega tooteid ja kohapeal professionaalset nõu meigikunstnikelt. Ja uutest klubiõhtutest annavad nad teada enda Facebooki fännilehel (https://www.facebook.com/makeupstoreestonia), nii et hoidke silma peal! :)

IMG_6209sandrelleIMG_6292sandrelle IMG_6215sandrelle IMG_6233sandrelle

Väga põnev asi! Pärast jumestuse tegemist pannakse sellele lehele kirja kõik need tooted, mida näol kasutati & mis on vastavalt nahatüpaažile sobivad toonid – nii saab kindel olla, et järgmisel korral õiged asjad kaasa ostad.

IMG_6229sandrelle IMG_6270sandrelle IMG_6206sandrelle

See individuaalne meigikursus on küll üks lahe kingitus sõbrannale, naisele või emale. Kinkekaart maksab 50€ ja see sisaldab kas päeva- või õhtumeiki ning saab sama summa eest tooteid kaasa valida. Väga hea kingiidee näiteks sõbrannadelt sõbrannale ja kinkekaarti saab realiseerida kolm kuud.

IMG_6224sandrelle FotorCreatedsandrelle2 IMG_6351sandrelle

Ja nüüd pealkirja “teise osa” ehk kingiloosi juurde! Make Up Store tahtis minu lugejatele omaltpoolt ilusat jõuluaega soovida & selle mõnusa kingituse välja loosida. Kingipakist leiab kolm ligi 50€ väärtuses olevat toodet: LED-lambiga “Fizz” huuleläige, “Cinnamon Bread” lauvärv ja küünelakk “Teresa”.

Kingiloosis osalemiseks:
♥ Jäta selle postituse alla kommentaar enda ees- ja perekonnanimega
♥ Jälgi Sandrelle Facebooki lehte SIIN! või vajuta paremal menüüribal “like”
♥  Vajuta “like” ka Make Up Store fännikale SIIN!

Võitja hüüan välja juba täpselt nädala pärast ehk järgmise reede, 19. detsembri hommikul – nii jõuab kingitus võitjale ka enne jõulupühi kohale! :) Head loosiõnne, tooted on tõesti mõnusad!

IMG_6378sandrelle IMG_6394sandrelle FotorCreatedsandrelle

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

133 comments

 1. Avatar
  Laura Liblik says:

  Soovin osaleda loosimisel ja ei saa ka ütlemata jättä ,et väga hea lugemine. Kindlasti tulen ka edaspidi siia lugema :)

 2. Avatar
  Käti Rohumets says:

  Sul on nii mõnus blogi! Alati õhkad positiivsust ja oled rõõmsameelne. Kui tuju kehv, siis Sinu blogi lugedes on kindel, et halb tuju on asendunud naeratusega. Aitäh Sulle! :)

  Imelist jõuluaega! :)

 3. Avatar
  Anna-Marija says:

  Anna-Marija Sljusartšuk :)
  tead Sandrake, mis mulke Sinu blogilooside juures kõige rohkem meeldib on see, et Sa ei sunni inimesi oma postitusi Facebook’is jagama. Sa kas lased valida mitme sotsiaalvõrgustiku vahel või ei nõuagi üldse mingit jagamist. paljude blogijate loosid ei tõmbabi osalemast, sest üheks kriteeriumiks on blogi jagamine oma Facebook’is.. Facebook’i kontot näevad aga kõik ja pidevad loosid lihtsalt ummistavad seda..

  Ja endiselt, Sul on superhea blogi ja Sa oled imetlusväärselt särav ja tubli!

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Aiii, Marija, tegid mu õhtu! Nii hea on midagi nii siirast lugeda. Ja Sa ütled alati mulle nii hästi. Kallid Sulle, loodan, et Sul läheb ikka hästi ja oled sama agar nagu alati. :)

 4. Avatar
  Anita says:

  Anita Hohlov

  sain ka kutse sellele klubiõhtule, aga kahjuks tulla ei saanud. Järgmisel klubiõhtul kavatsen kindlasti osaleda, sest õhkkond seal tundub nii mõnus!!

 5. Avatar
  Karmen says:

  Nii kihvt loos ja eriti head auhinnad! :)
  Olen isegi mõelnud individuaalsele meigikoolitusele minna ja nüüd sain kinnitust, et tuleb minna :)

  Karmen Sipelgas

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.