LUGU SELLEST, KUIDAS MA MAGUSTOIDU PÕLEMA PANIN..

kollaaž

Ehee… Kindlasti kõik kes mind instagramis jälgivad (kui veel ei jälgi, siis seda saab teha siin – instagram.com/sandrellle) nägid, et sai siin ükspäev trikitatud ja tulega mängitud… Jep, kulmud ja juuksed jäid ilusti alles ja lõbus oli ka!

Tegelikult aga flambeerisin kirsse meie meeskonna poolt valmistatud magustoidule. Valio korraldas meile sellise toreda pärastlõuna, kus lisaks uute toodete tutvustamisele saime kõike kohe ka toitudes proovida.

Ehk siis kogu üritus algas uute keefirijookide, dipikastmete (jaa, Valio tuli ka oma dipikastmetega välja) ja uute kreeka jogurtite maitsmise ja tutvustamisega.

Selline kõige suurem uudistoode ongi just kreeka jogurt ja ma tean, et teil on kindlasti praegu selline reaktsioon, et kreeka jogurtid on poodides juba aastast mis iganes olemas ja mis uudistoode ta ikka nii olla saab… Milles ma aga üllatusin on see, et nimetuselt on nad kõik küll kreeka jogurti all, aga mitte ükski neist pole valmistatud identselt, õige tehnikaga. Võib-olla mina ei olegi sellest maitsmise teel aru saanud, aga kes on Kreekas käinud ja seda õiget jogurtit mekkinud, siis nemad märkavad seda erinevust ehk paremini. Väga tihti on ju nii, et välismaal miskit proovides ja siia tagasi tulles põhimõtteliselt sama asja maitstes ei ole see ikka see!

Ja muidugi ei mängi maitse siin ainuõiget rolli, ka see, et õigesti valmistatud kreeka jogurt on kõrge valgusisaldusega ja on tänu oma puhtale koostisele (sisaldab ainult kolme komponenti: piima, rõõska koort ja kreeka jogurti juuretist) kujundanud superfood’i kuvandi. Jogurtisse pole lisatud ühtegi lisaainet ega ka paksendajaid. Minule, kui hapukoorehullule, on see kindlasti palju tervislikum variant. :) Nii et võite silma peal hoida sellistel sinistel pakikestel, mis peaksid müügil olema ka kahes erinevas suuruses. Ja magusaarmastajatele soovitan kindlasti ka uusi mango-valge shokolaadi ja põldmarja-vaarika moosidega kreeka jogurteid katsetada, minu uued lemmikud kindlasti! Hea näiteks käigu peal kuhugile rutates kaasa haarata. Aga rohkem infot uudistoodete kohta leiab siin: valio.ee/uudised

Pärast sellist informatiivset sissejuhatust jagati meid meeskondadesse ja kuna üritus toimus Toiduakadeemias (toiduakadeemia.ee) siis saime tiimidega kõik erinevate köögilaudade taha kokkama asuda. See oli kusjuures päris äge koht ja me oleme Tõnuga alati mõelnud, et tahaksime mõnest kokkamiskoolitusest osa võtta, aga see ongi mõtteks jäänud. Toiduakadeemia tundus väga lahe koht selliseks asjaks ja kuna lubasime üksteisele edaspidi ainult elamuskingitusi teha, siis äkki mõnel järgmisel tähtpäeval isegi mõtleme sellele.

Igastahes mina ja Pille-Riin (genefic.net) sattusime magustoidu meeskonda, mis võib-olla esmapilgul ei olnud üldse minulik valik, sest ma ei ole suur magusasõber, aga see magustoit tuli nii hea välja, et hakka kas või päevapealt magusaarmastajaks! Teised meeskonnad tegid lihtsalt öeldes (kõigil olid muidugi keerulised ilusad nimed) risottot, lõhet, salateid ja kastmeid ning kõik kukkus nii hästi välja. Loomulikult oli meil kõgil ka hea peakokk, kes kõiki juhendas ja õpetas. Lemmikroaks oli minu jaoks risotto-tiimi poolt valmistatu ja ma kindlasti mõnipäev teen seda kodus järele ja jagan retspti-pilte ka siin.

Olengi nüüd käia saanud kahel viimasel Valio üritusel ja mõlemad on väga hea mulje jätnud just seetõttu, et püütakse üritusele anda mingisugune lisaväärtus ja huvitav aspekt. Näiteks eelmisel üritusel kui tutvustati Valio uusi proteiinikohupiimakreeme, siis Ott Kiivikas tegi meile põhjaliku ülevaate toitumisest, liikumisest, tervisest ja see lisaväärtus, mille ma enda jaoks sain oli see, et ma hakkasin uuesti hommikusööki sööma ja panin paika ikkagi selle, et kolm korda nädalas tuleb trennis käia. Ja kuigi muutused on ehk väiksed, siis olen neid juba märganud. Tunnen end oma kehas juba nõksa paremini kui seda mõned kuud tagasi. Aga suur tee on veel minna, small steps every day! :)

Praegu ruttan aga järgmisele pressilõunale, mis toimub uues vene restoranis nimega Babulja. Eks siis ka sellest peagi pikemalt, jei! Päikest teile ja hoidke end ikka soojas! ;)

SAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESIMG_4722IMG_4405SAMSUNG CAMERA PICTURESIMG_4650FotorCreatedIMG_4538SAMSUNG CAMERA PICTURES

Pildid erakogu, Rasmus Jurkatam (rj.ee) & Genefic (genefic.net)! Aitäh. :)

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

7 comments

 1. Avatar
  U says:

  Kas Sa oled vasakukäeline, et Sul Polar paremal käel on? :) (seda ju kantakse mitte-domineerival käel?)

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Hei, ma olen tegelikult paremakäeline… Ma ausalt öeldes ei teadnudki, et nii kantakse, kas osad täpsemalt öelda miks nii? Ja päris terane silm Sul! ;)

   • Avatar
    U says:

    See on kasutusjuhendis kirjas tegelikult jaa :) aga ma arvan, et niimoodi seetõttu, kuna parema (ehk domineeriva) käega teed kõike ning seega ta võtab ja loendab samme rohkem, kui tegelikult peaks ja astud (iga käeliigutus, haare jms, mida domineeriva käega teed), sest ta ju siiski arvestab neid kuidagi käe liikumise, mitte reaalsete jalatõstete järgi :)

    • sandrelle
     sandrelle says:

     Mul jäi see “pisiasi” vist kahe silma vahele… :D Aga Sinu jutus on tegelikult point sees… Nii võõras on kuidagi vasakul käel kella kanda, aga harjumise asi vist?

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.