L’Oreali uutest maskidest & miks on kasulik savimaski üldse teha?

pureclaymask

Juba tükk aega on nii telkus kui ka instagramis reklaamitud uut loreal paris savimaskide komplekti ja paljud on nende kohta ka natukene rohkem lisainformatsiooni tahtnud kuulda ning mõtlesingi enda mõtted kirja panna. Lühidalt öeldes on tegemist Detox maskidega, mille eesmärk on kiire mõju, parem ja puhtam enesetunne ning tulemust on näha koheselt ehk naha Detox toimib 10 minutiga.

Valikus on kolm erinevat maski:

♥ Roheline puhastav mask, mis on mõeldud rasusele ja läikivale nahale, sisaldab kolme savi + eukalüpti. Eukalüptiga rikastatud näomask puhastab ummistunud poore ja matistab nahka 10 minutiga ning tagab rahustava ja värskendava spaa-sarnase kogemuse.

♥ Must detox mask, tuhmile ja väsinud nahale, sisaldab kolme savi + süsi. Söega rikastatud mask muudab naha jume säravaks ja puhtaks ning toimub nagu magnet, mis tõmbab poorid puhtaks ning eemaldab sügavalt ka kogu ebapuhtuse.

♥ Punane sära andev mask, sisaldab kolme savi + punavetikat. Tegemist on kooriva maskiga, mida on rikastatud punase vetika ekstraktiga. See mask on mõeldud karedale nahale ja aitab seda siluda, poore ahendada ning pehmendada.

Minu enda lemmikuks on osutunud roheline, puhastav mask – mulle meeldib see tunne, mis see mask nahale jätab. Selline värske, puhas ja pehme. Tahaks iga päev pärast meigi mahavõtmist seda teha, aga vist päris iga päev maskitada ka hea ei ole, haha. :D

Detox must mask aga tõesõna pooridega mingit imet teinud. Tõnu ütles juba pärast esimest kasutuskorda, et ei tea kas talle tundub, aga musti täpikesi on nina peal vähem. Üks sõbranna nüüd ostis ka selle maski ja ütles sama – nina on palju puhtam. Minulgi on viimasel ajal kuidagi hästi palju just komedoone tekkinud ja kui ma praegu peeglisse vaatan, siis need on kuhugile kadunud.

Kõikide savimaskide juures on aga naljakas efekt – see hakkab nats kipitama, tekib selline tunne, et tahaks selle maha kraapida. Aga mõne hetke pärast see kipitus kaob. Ma ise siin naersin, et ilmselt hakkas Detox pihta ja sellepärast kipitas. :D

Nendel toodetel on jumalast luks pakend ja sobib ideaalselt ka näiteks sõbrapäeva kingituseks. Kui ma neid esimest korda vaatasin, siis mõtlesin, et nonii – kindlasti on ühe maski hind 20€… Tegelikult aga peaks seal 7-8€ kandis olema ja ühest potsikust saab teha 10 maski.

Miks on aga soovitatav kord nädalas savimaski teha? Tänu tugevale mürke väljutavale toimele on savi üks parimaid näopuhastajaid, imab hästi mustust ja ravib põletikke. 

SAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURES

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.