L’OCCITANE KOSMEETIKABRÄND & BUTIIGI AVAMINE

NAbV_LUHVakhyZ65REn1phoCOtGSsFLBEvpYsZthkAI

Olen küll varasemalt lugenud tekste ja vaadanud pilte L’Occitane üritustest, aga nende toodetega ma varem lähemalt tutvunud ei olegi. Aga nüüd mõned päevad tagasi avanes mul selleks ideaalne võimalus, sest Rocca al Mares avati nende teine butiik.

Mulle tundub, et antud kosmeetikabrändist on internetis ka kuidagi piinlikult vähe eestikeelset infot, seega rõõmuga kirjutan täna kõigest sellest, mida mina teada sain. :)

Mul tekkis täielik nostalgiahetk, kui räägiti brändi päritolumaa lavendliväljadest. Kuigi mul ei ole olnud võimalust Lõuna-Prantsusmaad avastada, mäletan ma hästi üle Horvaatia laiuvaid lavendlipõlde ja ma lausa kujutasin ette, kuidas keegi hea inimene on nendes potsikutes oleva käsiti puhtast loodusest korjanud ja valmistanud.

Ehk siis L’Occitane näeb palju vaeva selle nimel, et kasvatajad suhtuksid taimedesse hoolitsusega ning et teekond taimeseemnest tootmiseni oleks võimalikult puhas ja kontrollitud. L’Occitane brändil on tegelikult üks järelnimi ehk “Provence”, mis tähendab siis seda linna, kust enamik nende väärtuslike varasid ehk eeterlikud õlid ja looduslikud koostisosad pärinevad.

Kas te teadsite, et käoking on on üks väheseid (kui mitte ainuke) taimi maailmas, mis säilitab enda kuju kuivades ehk see ei närbu ega lagune ära? Seesamune käoking on ka peamine tooraine L’Occitane nahka noorendavas hooldussarjas “Divine”, mis on muuseas ka nende kõige enam müüdud toode läbi aegade. Vaukivau!

Ja teine üks väga populaarne/müüdav toode on kätekreem sheavõist. Sheavõi on ühtlasi ka Aafrika naiste ilu saladus, sest sheavõi aitab kõige paremini taastuda kätel, mis on raske töö all kannatada saanud. Tänu shevõile on nende naiste käed alati pehmed ja hoolitsetud.

Muide, esimesel pildil ei suru ma mitte niisama rõõmsalt kätt. Lõpuks naeratas ka loosiõnn mulle ja võitsin L’Occitane 50€ kinkekaardi. Olin superõnnelik!! Kohe kirjutan allpool ka täpsemalt, millega end siis kostitasin. :)

X7J2ESzQO2rtrzhrqoofAfATv8hFxgeOosgeamO8sY0eJgYdKnScPLPYTYIo01p2_VB8wA6gLlxhK62Unk3aqASAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURES

Ma arvan, et koogikuninganna ja kohvikupidaja Angeelika Kang ei vaja tutvustamist ja ilmselt kõik, kes on tema makroone maitsnud teavad, millest ma räägin. Ja kui te ei ole veel neid maitsnud, siis… tehke seda omal vastutusel. Need on lihtsalt nii sõltuvusttekitavalt head! Sinised olid lemmikud. :P Tahan veel, tahan veel! Ja seda ütlen mina, kes pole tegelikult suur magusasõber. :)

SAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURES

Ja dam-dadaa, näokreem oli üks nendest asjadest, mille ma siis kinkekaardi eest välja valisin. Kuna mul ei ole kunagi ühtegi kvaliteetset näokreemi olnud, siis küünalde ja kehaemulsioonide asemel valisin sel korral hoopis selle. Mulle soovitati “Pivoine Sublime” niisutavat näokreemi, sest esiteks sobib see normaalsele/kuivale nahale ja sisaldab pojengi ekstrakti, mis teeb näo sametiseks, säravaks ja värskeks.

Teate, ma mõistan täielikult, miks naised tahavad endale lubada ühe potsikutäie kallist kreemi, sest sellel on mingi psühholoogiline mõju ja see tekitab ühes naises eriliselt hoolitsetud tunde. Nagu oleks teraapia omaette. Tunned, kuidas kannad näole miskit väärtuslikku ja luksuslikku ning samal ajal endale teadvustades, et see kõik on pärit puhtast loodusest. Naersingi emaga, et ma olen nüüd ametlikult täiskavanud naine, sest mul on näokreem, haha!

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Näokreem lõhnab imeliselt-lilleliselt ja kuigi tegemist on päevakreemiga, olen seda paar korda ka enne magamajäämist kasutanud ning nii mõnus on hommikul seda sama lõhna padjalt tunda. Ka Tõnu kiitis heaks ja ütles, et on väga naiselik “kraam”, seega yay! Ja nagu lubatud, siis nahk on tõepoolest sile, pehme, siidine… :)

SAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURES

Loomulikult ei saanud ma kinkekaarti vaid enda peale kulutada ja valisin meestesarjast ka Tõnule miskit. Lõhna valimisel aitas mind Pille-Riin (Genefic) ja annan loa tema maitset usaldada, sest Tõnu jäi väga rahule. Ja kuna Tõnu võib liigitada nende inimeste alla kes käib hommikuti pesemas, siis hommikul vannituppa astuda on lausa luks! Magus, aga siiski mehine lõhn.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Pärast üritust saime kokku aga enda kolmanda kambajõmmiga (Merrific) ja tegime ühe kolmapäevase koogi Komeedis. :P Peame kordama!

SAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURES

Ja nagu mul viimasel ajal kombeks, siis loomulikult oli kaamera minuga taaskord kaasas. Videost saab kiire ülevaate kõigest toimuvast ja andke mulle palun teada, et kas teid sellised videod üldse huvitavad? Ma ei ole üldse teilt selles osas tagasisidet saanud, aga väga tahaks. :) Plaanin siin statiivi osta, et kaamera käes ei väriseks ja kaadrid selgemad tuleksid. Aga kui videod kedagi ei huvita, siis milleks see statiiv… :D :)

× teise ja kolmanda pildi autoriks on Kristi Kamenik ×

PS! Nii lahe, et olete siia postituse lõppu välja jõudnud. :) Soovitan varsti piiluda ka minu instagrami kontole (instagram.com/sandrellle), sest loomulikult mõtlesin ka teie peale ja tahaksin midagi mõnusat välja loosida!

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

6 comments

 1. Avatar
  Piia says:

  Jaa, minule videod meeldivad, teevad sellised üritusepostitused kohe erilisemaks ja on väikest viisi inspiratsiooniks ise ka end ikkagi videotega kätte võtta.
  Aga! Kuhu jäi Sandrelle theme tune seal alguses?!

  BOWTIE DIARY

  ps. Seal videos näitasid üht seebipakki ja omg, selle disain oli nii ilus, et ma juba selle pärast tahaksin seda.

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Tänud kallike. :) Tead, ma mõtlesin, et theme song jääb vlogidele, üritustele kuidagi tundus, et ei sobi. Tõnu ka mainis, et muidu toredad videod, aga miks seda minu muusikat enam alguses ei ole. :D

   Jap, ma ei kasuta ise seepi, aga sellise ostaks niisama kapi peale, sest seebid lõhnavad kaua ja kui ühe ääre natukene lahti teha, siis terve tuba/kapp lõhnab. :)

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.