LISASIN RIIDED MÜÜKI & VÕIDA KRISTIINE KESKUSE KINKEKAART!

FotorCreated1

Minu ja Tõnu viimaste aastate traditsiooniks on saanud see, et suve esimesel poolel võtame kindlasti ette ühe suurema reisi välismaale ja juba varsti on juuni, nii et meie reisiplaanid hakkavad vaikselt paika loksuma. Varsti saan täpsemalt rääkida, et missugune on siis selle aasta sihtkoht ning missugused on täpsemad plaanid. Viimastel aastatel oleme käinud Horvaatias, Itaalias, Prantantsusmaal, Belgias (ja muidugi Saksamaal, sest Tõnu õde elab seal ja põikame enne reise alati sealt läbi).

Eks aasta jooksul võtame ikka mõned väiksemad-pikemad eestisisesed reisid või spontaansed välismaa-sõidud ette, aga korra aastas püüame ikka võtta selle aja, et pikemalt välismaad avastada. Meie reisime alati omal käel ehk bookime kõik lennupiletid ja majutuskohad ise ning võtame alati kohapeal ka rendiauto, et ikka seigelda-avastada-uudistada. Tavaliselt on reis kestnud kusagil pluss-miinus 10 päeva ja Itaalia ühe inimese reisieelarve lennupiletite, toitude, majutuse, rendiauto, väljas käimiste, suveniiride ja kõikkõik oli 450€, Horvaatias näiteks 500€. Ja saime väga hästi reisitud, ilusaid mälestusi, vägevaid elamusi, puhkust, kõike põhimõtteliselt. Mõne jaoks võib-olla ulmeliselt väike summa, aga me oleme meistrid low-budget’i reiside planeerijad. Kas tahaksite selliseid postitusi näiteks lugeda, et kuidas meil selline reisiplaneerimine käib, kuidas majutusi valime jne-jne? :)

Igastahes vaatasin nüüd kriitilise pilguga enda suveriided üle ja mõtlesin, et reisiks kuluks lisaraha ära ning riidekapp vajab ka tuulutust. Kes tahaks enda riidekappi värskendada ja mõnusate hindadega korralikke uusi riideid, siis tšekake siia – sandrelle.net/shop. Panin müüki näiteks kaks viimaste lõpetamiste kleiti ja veel mitu pidulikku kleiti juhuks, kui tänavused lõpetajad otsivad midagi vinget ning ei raatsi suurt summat kulutada lõpukleidi peale.

Ja seoses koolilõpetamisega tahtsin utsitada kõiki enda moe- ja reklaamihuvilisi 10.-12. klassi lugejaid osalema ühes kampaanias, kus on võimalik ise kaasa lüüa Kristiine koolilõpuhooaja moekataloogi loomises. Kõikide kandideerijate seast valitakse välja 3 stilisti, 3 juuksur-grimmeerijat ja 10 modelli, kes koostöös stilist Karolin Kuusiku, fotograaf Kalle Veesaare ja reklaamiagentuur Imagine’iga loovad Kristiine Keskuse koolilõpu reklaamikampaania. Lisaks ootab kõiki väljavalitut 100-eurone Kristiine Keskuse kinkekaart.

Karolin Kuusiku sõnul kaasatakse selle kataloogi loomisesse noori just seetõttu, et neil on maitsekas stiilitaju ja teadmised moemaailmast ning näiteks blogijad oskavad seda noorest east hoolimata väga professionaalselt edasi anda.

Veel kolm päeva on võimalik end kirja panna siin (kampaania.kristiine.com) ja innustan kõiki osalema ja nii lahedast kogemusest osa saama. :) Kui ise sellesse vanusevahemikku kuuluksin, siis kandideeriksin kindlasti.

Seoses selle kampaaniaga loosin välja ka ühe Kristiine keskuse 30€ kinkekaardi, nii et kõik kes osaleda soovivad, piiluge minu facebooki lehele siia – facebook.com/sandrelle.net

Ja minge siis mu riidekappi sandrelle.net/shop “sobrama”! ;)

FotorCreated2

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

9 comments

  1. Avatar
    Mia says:

    Jaa kirjuta muidugi, kuidas sodsalt reisida. Tundub väga ulmeliselt hea hinnaga saadud reisid:)

  2. Avatar
    Jaanika says:

    Tere Sandra! Kas need riided mis maha kriipsutatud on et need on mûûdud dul ja ülejäãnud on alles?

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.