LIHAVÕTTED & VLOG

Capturedf

Ilusaid ja rõõmsaid pühi kõigile! Kuna ma olen viimasel ajal videote-sõiduvees, siis on mul ka täna üks väike vlog teiega jagada (esimesele pildile vajutades jõuate youtube’i). Kaamera on olnud hea kaaslane sellistel üksikutel õhtutel nagu minu pühad on möödunud ja selles videos siis näitan/räägin, kuidas minul siis sel aastal munadevärvimine möödus. :)

11119363_874308279299541_856117701_n

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

8 comments

 1. Avatar
  Kaisa says:

  Sul oli superilus kardigan seljas, kust sellist saab, täitsa minu teetass. :) Munad tulid ka nunnud. :P

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Aitäh Sulle, Kaisa! Aga see kardigan on ostetud paar aastat tagasi täiesti juhuslikult Tally Weijlist. Mäletan, et tookord isegi ei proovinud selga (alati proovin enne ostu) ja lootsin, et sobib. :D Ja nii armusin ära sellesse, see vist kõige rohkem kantud riideese mu kapis kaa. Nii üleüldse algas minu suur austus kardiganide vastu. :D Nii hea peale visata siis, kui kiirelt kuhugile minna vaja, panen sellele alati ühe pikema tuunika/pluusi alla ja näeb juba väga kift välja. Ja kui õhtul mingi sünnipäev või muu üritus, siis panen mingid huvitavad ehted kaela/kätte ja ongi juba pidulikum välimus saavutatud. :) :D

 2. Avatar
  Britt says:

  Väga ilusad munad tulid!

  Mul oli vahepeal natukene sürr vaadata, sest korter ju täpselt samamoodi projekteeritud nagu mu Viimsi kodu. Ühesõnaga selline tunne, et nagu vaataks enda kodu, ainult et kellegi teise asjad on sees :D:D ( kõlab niiiii randomilt, tean-tean :D)

 3. Avatar
  Tuuliki says:

  Miks kohe videot postitusse ei pane? Mina pean koguaeg jamama selle pildile klõpsamisega, ei toimi eriti :/

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.