LEVIST VÄLJAS..!?

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Kuigi veedan igapäevaselt suure osa oma ajast arvuti taga (meedia, lugemismaterjal, meelelahutus, hobid ja nimekiri võib jätkuda – on kõik ju hõlpsasti siia kolinud), ei ole ma kunagi tundnud vajadust sellest puhata. See puhkamine toimub minu jaoks kuidagi loomulikult. Suudan väga hästi endale seatud eesmärkidest kinni hoida ehk kui lepin “endaga” kokku, et nädalavahetusel liialt internetis aega ei veeda, siis seda ma ka ei tee. Samuti tunnen, et saan reisile minna ilma et aegsasti täituv meilboks või et veidi aeglane Instagrami-operatiivsus hinge kriibiks. Kui selliseid pisiasju balansis hoida, siis on всё окей!

Olen aga märganud, et kui mul maal olles telefoni aku tühjaks saab, siis ma üldse ei taha seda laadima panna. No tehke mis tahate, tundub nii ebameeldiv! Ja seda “tunnet” on raske seletada ja teistele selgitada, sest a) mu telefon ei helise tüütavalt palju ja b) mul pole ka ühtegi muud põhjust teda vältida. Sellepärast on mind alati palju lihtsam kätte saada kas meilitsi või kusagilt mujalt… internetist. Sest seal olen alati olemas. Veider kiiks!

Teine kiiks seoses telefonide ja internetiga (mis mul just meelde tuli) – ma ei ole kunagi kusagil “online” armastanud olla. Juba messenger’i “aegadel” küsiti minult pidevalt miks minu märge alati “offline” või “busy” on. Ja nii on miskipärast tänaseni. Samas kõigil kellel mind vaja mõistavad, et tegelikult ei ole ma üldse nii passiivne kui paistab.

Muide, need kaks pilti on tehtud laupäeva õhtul. Mõtlesime, et veedame õhtu metsas ja naudime lumist ilma. Aga siis tekkis spontaanne plaan, et läheks hoopis Suure Munamäe vaatetorni juurde. Polnudki seal ammu käinud. Ja kusjuures telefoni unustasin sel korral meelega koju- aku oli nii või naa tühi. :)

Sellised mõtisklused siis. :) Uskumatu mõelda, et homme ongi juba vana-aasta õhtu. Nii lahe! Olen uue aasta pärast juba täitsa elevil!!

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.