LET’S TALK ABOUT OUR SUMMER TRIP!

FotorCreated2

Ma olen kogu aeg siin meie suvereisi postitusi edasi lükanud ja teistest teemadest kirjutanud, aga nüüd on esimese videoga algus tehtud. Jei!

Igastahes jaa, oleme Tõnuga sellised parajad susserdised, et kuidagi me ikka endale odavamad lennupiletid välja susserdame ja nii tegime ka sel korral. Nii et meie esimene peatus Saksamaal toimuski sellepärast, et niimodi “tiirutades” tuli lihtsalt odavam. Ja kuna meil oli põhimõtteliselt olemas ka koht kuhu ööseks jääda, siis see variant sobis ideaalselt.

Lendu alustasime Riiast ja kusjuures, fun fact – ma ei ole kordagi Tallinnast lennanud. Kõik lennud olen alati Riiast teinud. Priceless, missugused on inimeste üllatunud näod pärast seda ülestunnistust. :D

Ega ma pikemalt ei räägikski, sest ma teen seda juba päris palju selles videos. Ja andestage palun mu kohati unine või võõras nägu – puhkusega ühes nautisin sajaga ka neid meigivabu päevi! :*

DSC_0366

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

2 comments

 1. Avatar
  anni says:

  Näed ilma meigita ka hea välja! Ootan huviga postitusi Horvaatiast, kuuldavasti pidi see väga ilus olema. :)

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Hehee, meelitaja! :) Ma just täna sain Horvaatia esimese osa videost valmis ja laen kohe Youtube’i üles. See nii pikk, et kindlasti mingi neli tundi laeb… :D Aga homme siis saan juba jagada seda!

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.