kõige armsamad minitooted üldse // minikosmeetika.ee

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Alati enne reisileminekut otsin ja vaatan ning püüan poodidest leida mõnusaid reisisuuruses tooteid ning lõpuks ei jää ikkagi miskit silma ja kraabin sahtlipõhjast kokku need väikses seebid ja kreemid, mis on kusagilt hotellidest alles jäänud, koju kaasa haaratud. Teadmata, kas need on hästi niisutavad, lõhnavad või üleüldse mõnusad asjad.

Tean, et näiteks Saksamaalt leiab alati igasuguseid pisikesi ja armsaid totsikuid ning hambaharju, raseerijaid ning shampoone, aga Eestist otsi neid nagu tikutulega taga. Miks Saksamaad mainin on aga see, et enne Portugali peatume me mõned päevad Saksamaal.

Ükspäev mõtlesin aga veits netis surfata ja avastasin, et Mallukas on eelmise aasta suvel rääkinud sellisest põnevast kodulehest nagu minikosmeetika.ee ning halleluuja – see oligi ju täpselt see, mida otsisin!

Põhimõtteliselt on tegemist netipoega, kus müüaksegi ainult selliseid pisikesi reisisuuruses tooteid ning neid saab nii komplektina kui ka eraldi osta. Meie valisime Tõnuga välja Nivea suvised reisikomplektid, mis sisaldavad deodoranti, dušigeeli, huulepalsamit, päikesekaitsekreemi ja kehakreemi ning pakendatud on läbipaistvasse kosmeetikakotti.

Väga huvitav lisa selles komplektis ongi just päikesekaitsekreem, sest tegelikult on see vajalik asi päikese kätte minnes ning umbes sellise kogusetäie kreemi me reisil olles ka ära kasutame… Ülejäänud kreemi oleme pidanud tavaliselt aga minema viskama, sest ei kasuta seda ära ning üliiiii ebamugav on 15€ kreemi lihtsalt niisama ära visata… Nii et igal juhul hea lahendus!

Ja need tooted on niiiiiii nunnult pisikesed. Siit piltidelt ei saa te isegi ehk aru, aga nad on nii numpsikud, et tahaks neile pai ja kalli teha ning tasakesi seal läbipaistvas kotikeses hoida. Jep, selline hellushoog tuleb peale! :D

Nii et soovitan seda netipoodi enne reisileminekut uudistada, valik on tõepoolest lai: alustades dušigeelidega, lõpetades esmaabi-tarvikutega. ;) Ja vaadake nüüd neid pilte armsatest minitoodetest. :)

P.S. – minikosmeetika Facebooki leht!

SAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESFotorCreated1

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

2 comments

 1. Avatar
  Anni K says:

  Mulle nii meeldivad mini-suuruses tooted! Need on ka heaks võimaluseks toodet proovida enne kui täissuuruses variant osta :) Tore, et Eestis nüüd võimalus pisikesi tooteid soetada :)
  Selle tõttu meeldivad mulle ka väga erinevad ilubox’id, milledest ise tellin lookfantastic’u oma. Iga kord üllatus, mis pisikesed tooted seekord end karbis peidavad :)

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Jaa, täpselt! Sellised karbid teevad elu põnevamaks. Mingil ajal ühed Eesti tüdrukud tegelesid sarnase karbisüsteemiga, ise ka tellisin neid. Aga millegipärast kadusid nad suht ruttu turult, kahju küll!

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.