KAUAPÜSIVAD LOKID SIRGENDAJATEGA

FotorCreated67

Käisime ühel neljapäeva õhtul itaaliapärase restorani Rucola sünnipäevapeol ja uue terrassi avamisel ning katsetasin üle pika aja sirgendajatega lokke teha. Ma ei jõua ikka seda lokitehnikat ära kiita (mul on sellest tehnikast isegi üks video SIIN! kuigi appi, kui memmekas ma seal videos olen, haha), sest nad püsivad nii kaua peas, ükskõik kui palju neid näppudega “krudistada”. :) Ja järgmisel päeval olid lokid veel ilusamad, sellised kohevad ja pehmed ning lendlevad.

Tegin ürituselt ka väikse vlogi, tükk aega mõtlesin, et kas panen üles… Sest ma ei saanud erilisi kaadreid sellelt ürituselt, seal oli nii kitsas lihtsalt ja hea, et kuhugi istumiseks üldse koha saime. Osad vist sõidki niimodi, et taldrikud olid käes. Muidu pitsad olid ühed parimad mida ma eales olen saanud ja kindlasti lähen neid kunagi veel maitsema. Siis, kui rahvast vähem! :D :)

FotorCreated70SAMSUNG CAMERA PICTURESFotorCreated6

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

4 comments

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Aitäh nimekaimps!! :) Nii tore seda kuulda! Kuule need püksid on ostetud kusagilt laadalt, arvan, et Poola kaup. Kahju, et täpsemalt öelda ei oska, aga ehk leiab kusagilt turgudelt. :)

 1. Avatar
  Anett says:

  Oh, tänks, et sa jälle meelde tuletasid seda lokitehnikat. Peaks jälle proovima. Sulle nii sobivad need lokid :)
  Muide Rucolas on ka head pastat ja eriti nämma on peedi-kitsejuustu risoto.

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Hehee, jaa, Sa tol korral isegi proovisid järele teha, väga lahe! Eriti äge on neid lokke teha kellelegi teisele, siis saab ilusti teha paraja pikkusega lokid ühele ja teisele poole ja keskele. Kui saad aru, mis mõtlen. :) Sest ma ise ei näe seljataha ja siis ei saa ka pikkusega arvestada alati.

   Peaks kindlasti sinna tagasi minema siis pastat ja salatit nosima, sest pitsad olid tõesti üliiiiihead!

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.