KATY PERRY RIPSMED & MAKE UP STORE JUMESTUSKREEM: KAS ON HAIPI VÄÄRT?

IMG_7260Nonii! Üle pika aja ostsin endale midagi uut katsetamiseks ja mõtlesin neist natukene esmamuljetada. Ma ei mäletagi millal ma viimati enda kosmeetikakotti täiendasin, seega olen eriti elevil seda postitust tehes. Ema ka tihti naljatleb, et kogu mu raha läheb viimasel ajal ainult söögile või teiste peale, et vahepeal peab ikka endasse ka investeerima. :) No, ma siis lõpuks tegin seda!

Jumestamine ja ilu-teemad on mulle alati rohkem huvi pakkunud kui näiteks mood – ilmselt sellepärast, et ma oskan kosmeetikaga rohkem midagi ette võtta kui riietega. Olen riietuse osas üsna lihtne ehk kannan seda, mis on minu jaoks ilus & mugav ning ma ei pööra suurt tähelepanu sellele, et see oleks väga moodne, silmapaistev või teistest täiesti erinev.

Mul on muidugi olnud ka selliseid identiteedi-kriise, kus olen mõne riideeseme lihtsalt ostnud sellepärast, et tänavapildis silma jääda, mingisugust enda stiili näidata. Mul oli vahepeal mingi retro-hullus ja ma nägin tõesõna osades riietes välja nagu… mammi. Aga minu jaoks oli tollal see põnev ja huvitav, sest kõik hipstad nagu kandsid selliseid asju. Lugesin kunagi mingit Jüri Muttika intervjuud ja ta ütles nii õigesti ning midagi sellist, et kõige hullem on see, kui noored tüdrukud panevad end riidesse nagu vanad mammid, püüdes sellega olla mingi wannabe hipstagänger. Jep, Jüri… Nõustun sinuga taaskord, üks selline lehvitab praegu siin!

Aga ma ei julgenudki osta väga neid riideid, mis minu jaoks ilusad olid, sest äkki on see kellegi jaoks liiiiiiiga igav? Aga nüüd on mul siiralt ükskõik, kui keegi peab minu stiili igavaks või ühekülgseks või maitsetuks – kui mulle meeldib see täiesti tavaline lumivalge jakk, siis ma kannan seda ja vähemalt tunnen end selles hästi. Küll ma ikka olen naljakas enda ebakindluste ja muredega! :D AGA-AGA! Aga nüüd tagasi algse teema juurde! :D

IMG_7285

♥ Katy Perry ripsmepikendused
Hind krõbedam kui muidu (6.50€ paar), aga ilmselgelt on see tingitud kollektsiooni nimest. Ripsmed ise on väga pehmed ja kerged – täpselt sellised, mis mulle kõige paremini sobivad. Pakendil on kirjas, et tegemist on taaskasutatavate ripsmetega ehk saab mitmel korral käiku võtta. Samas pole ma kunagi ripsmeid pärast esimest kasutuskorda prügikasti visanud ja minu jaoks see midagi eriskummalist ei ole.

Katy Perry kollektsioonis on erinevaid ripsmeid, need olid kõige tagasihoidlikumad ja loomulikumad. Kui teie olete ka selliste ripsmete fänn ning tahate mõnel üritusel enda meigiga pisut rohkem pingutada, siis soovitan neid soojalt. Aga kindlasti saab samasuguseid mõnelt teiselt brändilt märksa odavamalt. Mina tahtsin lihtsalt konkreetselt neid katsetada ja Kaubamajas midagi paremat tegelikult ei olnud ka. :)

IMG_7298IMG_7335SAMSUNG CAMERA PICTURES

♥ Make Up Store’i kattev jumestuskreem
Nonii-nonii! Selle jumestuskreemi katvust olen juba aastaid tahtnud enda peal katsetada ja lõpuks otsustasin seda proovida. Üks mu probleemse nahaga sõbranna ütles, et see on ainus jumestuskreem läbi aegade, mis temal midagigi näos ära katab. Nii et ootused olid mul suured ja kuigi mul on korras näonahk, tahan mõnel üritusel/kontserdil veidi tugevamat, ühtlasemat jumestuspõhja.

Eile siis katsetasin seda esimest korda ja kattev on ta tõesti. Lisaks tuleb arvestada, et sul tekib selle jumestuskreemiga ikka korralik maski tunne. Nii et mina seda igapäevasesse kasutusse ei jäta, pigem ootan siis neid tähtsamaid õhtuid/pidusid, kus on selline tugev meik arvestatav. Näiteks homsel lõpetamisel plaanin ma seda kasutada.

Kõik iluvead peitis ta loomulikult ära ja kreemi hajutamisel tuleb arvestada, et ta hakkab kiiresti kuivama, seega mökutamiseks aega ei ole ning tuleb kohe nägu sellega ilusti katta. Ja kui ma eile pärast mitmeid tunde lõpuks koju jõudsin, oli meik ikka veel paigas. Nii et oma tööd teeb ta tõepoolest hästi. Mina kasutan tooni “Honey” ja selle hind on 23€.

IMG_7328SAMSUNG CAMERA PICTURES

♥ Lumene meigialuskreem
Hehee, ma pole vist juba nii ammu meigialuskreemi ehk primer’it ostnud, et ma ei teadnudki nende pakendimuutusest midagi. Nüüd on neil sellised piklikud ja valged tuubid, aga varem olid väiksemad, tömbimad ja pruunika värvusega. Nii et pidin lausa teenindajalt küsima, et kas selliseid asju Lumene poolt üldse müüakse enam.

Aga jah, meigialuskreem aitab jumestust kauem säilitada ja hoiab teda paigas. Taaskord pole see ehk kõige vajalikum asi suvekuudel, aga ka suvel käime me ju erinevatel pidudel ning üritustel. :) Ja vahe ilma/koos meigialuskreemita on hästi tunda (ka näha :D). Tuub maksab Kaubamajas 9.60€, aga seda jätkub ka väga mitmeks kuuks, sest jumestuskreemi alla paned sa korraga ainult hernetera suuruses kreemi.

IMG_7306

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

13 comments

 1. Avatar
  H says:

  Pean mainima kohe, et su pildid ja jutt on nii mõnusa “alatooniga”, kui nii saab öelda. Kujutan ette, kuidas Sa päriselt jutustad seda teksti :)

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Oo, aitäh Sulle! Mul on kuidagi hea meel, et seda mainid, sest kusjuures “jutustan” väga paljud postitused enda jaoks läbi. Seletan ja vehin omaette kätega ning panen kirja. Vahepeal ikka naeran, et kui keegi seda vaid kõrvalt näeks.. :D

 2. Avatar
  Mona says:

  See MakeUpStore’i jumestuskreem ei kuulu üldse minu lemmikute hulka. Meigikoolis tegime sellega tööd ja minu meelest ei püsi see üldse ilusti, Aga no see oleneb näonahast ka väga palju. Aga seda saab ka kasutada igapäevaselt, segades seda natukese veega või siis mingi meigispreiga. Me kasutasime seda MakeUpStore Face Mist’iga, millega see jumestuskreem ei kuiva nii kiirelt ära kui seda näole kanda. Face Mist’iga jääb ta palju ilusam ja loomulikum :)

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Jaa, võib olla tõesti, sest mul nagu püsis hästi.. :) Aga tead, ma proovin veega segada (hetkel ei ole seda mist’i käepärast), sest ma olin täitsa paanikas eile, et oot-oot, just ju panin näole, juba kuivab nii kiiresti ära. :D Nii et tänud nipi eest! Mis meigikooli Sa lõpetanud oled, kas täitsa MUSi oma?

   • Avatar
    Mona says:

    Ja palun nipi eest :) Seda on tõesti kas tilga veega v meigispreiga kõige parem kasutada. Aga jah, just lõpetasin MakeUpStore’i meigikooli :)

    • sandrelle
     sandrelle says:

     Ma mõtlesin proovida veel (kui enda meigipintsleid pesin) veidi niiskemavõitu Beautyblenderiga kui muidu, äkki siis ka töötab? Aga väga lahe, palju õnne!! :) Kas selle meigikooli lõpetasid oma hobiks või hakkad jumestamisega tulevikus tegelema?

     • Avatar
      Mona says:

      Beautyblender on amazing, sellega jääb ükskõik mis jumestuskreem ilus. Ma ainult blenderiga töötangi. Aitäh, aitäh :) Aga ma tahan sellega ikka tegeleda tulevikus ja juba hetkel teen tööd ka, no nii palju kui soovijaid on, siis teen. Aga tahaks ikka korralikult sellega tegeleda. :)

 3. Avatar
  Anita says:

  Mina kasutan ka juba päris ammu MUSi jumekat ja olen ka mega rahul, muidugi igapäevaselt ma seda ei kasuta, sest see on liiga “tugev”. Tahaks ikka niisama linnapeal näha võimalikult loomulik välja. Aga meik püsib selle jumekaga tõesti kaua peal ja katab ilusti :)

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.