Katsetan põnevusega uut nahahooldussarja!

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Eelmisel nädalal esitles Amway enda uut nahahooldussarja ja kuna ma tundsin end enne üritust ikkagi liiga tõbiselt, siis lõpuks otsustasin paistes näo ning nohuse ninaga teisi mitte nakatama minna. Ja on lõpmata armas, et sellest hoolimata saadeti mulle goodiebag ehk pakike uute toodetega testimiseks. Sain täna paki kätte ja kuna kõik tooted tunduvad nii põnevad, siis tahtsin kohe nendest ka natukene lähemalt rääkida.

Pakki avades olin kohe eriti õhinas, sest tootepakendid näevad nii luksuslikult ilusad välja. Ja kuna mu näonahk kohe eriti streigib viimasel ajal, siis on aeg rohkem rõhu nahahooldusesse panna!

Ja mitte niisama ei ole kõik pakendid kaunilt veesinist värvi, vaid neil on otsene seos veega. Teadagi on vesi meie kehale ja tervisele ülioluline ning kuigi sellest räägitakse alati ja igal pool, siis meie nahk stressab eelkõige seetõttu, et ta pole meilt saanud piisavalt vett! :) Veejoomist pean ka mina endale aeg-ajalt meelde tuletama, sest sügisel see kuidagi ununeb ja just siis on minu nahk kuidagi eriti probleemne ning vajab erilist hoolt. Ent tegelikult ei piisa ainult veejoomisest, nahk vajab lisahoolitsust “väljaspoolt”.

Hydra-V tootesari ongi mõeldud just taolisele stressis näonahale nagu minul hetkel on, sest nende tooted on keskendunud naha sügavuti niisutamisele. Tooted sisaldavad Norra fjordidest ammutatud vett, toiteainerikast Himaalaja roosat soolakivi ja acai marjaekstrakti.

Kollektsiooni kuulub seitse toodet ja nende eesmärk on nahka värskendada, toita ja neile elujõudu anda. Mina katsetan neist nelja: värskendavat vahuks muutuvat puhastusgeeli, toonikut, niisutavat näokreemi ja geelkreemi silmadele.

Esmamulje põhjal võib öelda seda, et lõhn on neil võrratu! Ja kuna mul oli päeval nägu meigitud, siis katsetasin näokreemi käeseljal ja kuigi olen juba mitu korda käsi pesnud, siis ikka on käsi pehme ja lõhnab hästi.

Igastahes! Tänane esmaspäev (nagu esmaspäevad ikka) on kuidagi eriti sombune ja pime olnud, seega võtan selle terviseks nüüd ühe mõnusa vanni! Ja katsetan neid uusi tooteid, et saaksin nädala-kahe pärast teile rohkem, kui esmamuljeid kirjutada. :) Head ööd & Stay Hydrated! ;)

SAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURES

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

4 comments

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.